Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jogurt waniliowy.

Bardziej beznadziejnej sukni to jeszcze nie spotkałam.

Polecane posty

Gość Ladde
"Ty jogurt" skad Ty jestes i co masz taki kompleks? Dlaczego jak ktos urodzil sie na wsi to jest dla Ciebie czlowiek drugiej kategorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9p
faktycznie suknia jak z tej figurki z tortu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladde. ja tak napisałam? Ja bronie ludzie, którzy mieszkają na wsi. tutaj inne osoby naleciały, że tylko wiesniaki robia wesele na 250 osob czy wiecej. wiec sama widzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty jogurt
Jestem z jednego z pięciu największych miast i najpiękniejszych w Polsce! i moja rodzina mieszka tu od 4pokoleń. A w łodzi widać nigdy nie byłaś stąd nie wiesz jakie to miasto przez duże M! Do ludzi ze wsi nic nie mam!!!ale nienawidze pseudo miastowych głupców, którzy z miastem mają tyle wspólnego co Giertych ze stanowiskiem ministra edukacji! czyli nic! i wypisują bzdury! typu "wesele za 5ysiaków na 250osób" a jako argumenty podają ewidentne bzdury! bo to, że kucharki, fryzjer, zespół za darmo to można uwierzyć, ale te dalsze "bajki" to już przesada! Dziewczyna się pogrążyła i zamiast napisać "tak pomyliłam się" to brnie w to dalej i pisze pod innym nikiem! że niby jej obrona! Jeszcze jakieś pytania????? Jak nie to A do Ciebie nic nie mam Jogurt! bo to nie Twoja wina, że bozia za mała rozumu dała! byle to była dla Ciebie nauczka na przyszłość!jak się pojawisz pod nowym nkiem!-bo ten to wiesz spalony jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek do kożucha
"Ty jogurt" -> Dziewczyno, daj ty już sobie spokój, kompromitujesz się. Zły dzień miałaś? Zazdrościsz dużej rodziny Jogurtowi waniliowemu? Jakiś problem emocjonalny masz? Włazisz na każdy topik i z uporem maniaka obrzucasz dziewczynę błotem, i jeszcze "jaka to ja wpaniała jestem bo w pięknym mieście moja rodzina od 4 pokoleń mieszka"... Wiesz, znam ja takich co to w moim pięknym mieście od więcej niż 4 pokoleń złom zbierają :P Chce 200 gości to niech sobie ma i nie trzeba jej z tego powodu obrażać "bo co ona sobie myśli" :o To jedynie Twoje słowa takim jadem zioną, że naprawdę, nie chciałabym mieć w swoim otoczeniu kogoś tak zaciekłego :o Nawet na oryginalność Cię nie stać i tylko swoje wypowiedzi z innych tematów przeklejasz :P NIE O TYM JEST TEN TEMAT!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty Jogurt
Przede wszystkim to wypowiadałam się na 2topikach! więc jesteś niedoinformowana! Gratukuję znajomości złomiarzy:O I jakbyś czytała ze zrozumieniem to byś wiedziała o co się rozchodzi! i bynajmniej nie o te 200osób! --tak więc się nie ośmieszaj bo reprezentujesz analfabetyzm wtórrny! A wklejać mogę co mnie się podoba, bo skoro były takie same stwierdzenia do mnie na dwóch topikach--to mogłam to zrobić! bo i tak za dużo czasu już poświęciłam takim pomarańczowym żmijkom jak Ty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty Jogurt
*Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie wy co ja wymiekam, dorosłe baby a krzycza na siebie jak dzieciaczki w przedszkolu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty Jogurt
Widzisz Ethaath ja już dawno temat wczoraj chciałam zakończyć, ale po co, nawet w spokoju kawki się napić człowiek nie może:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze o gustach
sie dyskutuje, po to jest forum, i to sie nie kłoci z tym, ze forum jest miejscem do wymienienia opinii, bo czesto opinia = gust; np. moją opninia na temat jakiejs sukienki jest to i to, i moze mi sie podobac albo nie i sobie to napisze, i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla kogo ? A może romantyczna duszyczka sprawi e będzie wirowac w takiej sukni w swoim księciem ?? :) Jest romantyczna ale cena też ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jogurt Waniliowy...
sami tu frustraci czy co? swojego zdania juz nie mozna miec? po co wmawiacie komus, ze cos jest niemozliwe skoro sami jestescie niedoinformowani? rada dla Jogurtu: idz lepiej z tego forum dziewczyno, bo szkoda Twoich nerwow. tu sa same zadrosnice i smarkule. pogadaj w realu z kolezankami, z mama, rodzenstwem itd. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowozrobiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubowska
Jezzzzu, nie obejrzałam wszystkich, ale kilka mi wystarczyło! Czy te dziewczyny nie mają luster? Jak nie koszmarne bezy, draperie, jak na zasłonach sprzed dwóch epok, to znów przerost formy nad terścią, miliony zdobien. A najlepsze są opisy: "kobieca, wyjątkowa, sexi, oryginalna.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
dokłądnie, te tiulowe balhanki to chyba z 12 late temu sie nosiło. Kto teraz to kupi? Juz takich materiałów i fasonów nie ma, a te drapowania wielkie, pożal sie boze, chyba ta ostatnia jest najlepsza a te z poczatku i w środku , szok. Ręce opadają ze tak sie Polki uierają. Cały czas zakładam ,że to stroje sprzed kilkunastu lat z szafy wyjete i do sprzedazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z dworca
na modelkach tak ładnie wygląda, i te materiały jakby ładniejsze a w alegro na pannach młodych koszmar, i dzie talia? i cóz to za materił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku a w czym problem
a dla mnie ta ostatnia jest ladna:) serio:) ale tylko na tej modelce;) bo na tej pani to juz zupelnie sie nie prezentuje:O moze z racji innych figur:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to jest
po pierwsze - zdjecia z madonny są podkręcane w programach graficznych - a po drugie te modelki to anorektyczki ze sztucznym biustem Wiekszosc z nich wyglada jak lalka barbie Nienaturlane wciecie w talii - wyglada jakby tam miały 35 cm Ludzie pomyślcie!!!!!!!!! W tych linkach, ktore ktos wkleil powyzej te panny mlode przynajmniej jakos wygladaja w tych swoich "kreacjach" najwieksza wtopa - to kupic kiecke za prawie 5 klocków i wygladać w niej jak w podomce do sprzatania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie idz poprostu
te satyny faj podomki wyglądają, a niektóre fasony wyglądaja jakby sukienka miała doczepiony fartuszek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowozrobiona
Gość taka dziwna
te sukienki wcale nie sa beznadziejne, powiedziałabym,że przeciętne i ładne , a raczej normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowozrobiona
taka dziwna, masz gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jogurt może byś napisała mi jaka to tobie niby Tobie się podoba . p.s zadałam ci pytanie czy aby Cie stać na taką jak negujesz ?? ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×