Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jogurt waniliowy.

Bardziej beznadziejnej sukni to jeszcze nie spotkałam.

Polecane posty

Gość do Jogurt Waniliowy...
hahahahhaa:-D:-D:-D no kiecka jest zabojcza:-D kojarzy mi sie z bajka o kopciuszku albo o spiacej krolewnie:-D ta suknia to jakis koszmarek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jogurt Waniliowy...
no to jest malutki koszmarek:-D ale zobacz suknie jakie zakladaja do slubu kobietki w USA :-D:-D:-D to dopiero jest koszmarek, ale ogromny koszmarek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o przedstawiła się
koszmarku, pamiętaj, nie dyskutuje się o gustach...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudnie
a ja myślę, że tam jest tylko miejsce na głowę i taki karton. I to niejest suknia, tylko malunek taki na kartonie z dziura na twarz u fotografa i ktos chce wpuścić przyszłe młode panny w maliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jogurt Waniliowy...
jasne, ze o gustach sie nie dyskutuje, ale posmiac sie chyba mozna? :P :-D:-D:-D mi sie ta suknia zdecydowanie nie podoba i oceniam ja jako koszmarek, a dla Ciebie > o przedstawiła się < moze byc to i 8 cud swiata:-D ja sie smieje z sukni qa nie z czyjegos gustu ani z Ciebie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie ze jogurt
robi wesele na 250 osob za 5 tysiecy -buhahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty jogurt
Dobrze, że niektórzy myślący czuwają! ja już sobie dałam spokój, z tłumaczeniem, że to niewykonalne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o gustach się nie dyskutuje
dlatego jak się mnie ktoś zapyta, to mówię, że mnie taki styl nie odpowiada, ale skoro takie kiecki szyją, to znaczy, że chyba komuś, jednak odpowiada, ja to szanuję, choć nie zamierzam podziwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jogurt Waniliowy...
smieje sie nadal:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio był gdzieś post że panna młoda nie zmieściła sie do Kościoła - znaczy przez drzwi sie nie mogła przepchnąć bo suknia była taaaaakaaaa :O Tu grozi tym samym :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jogurt Waniliowy...
a Jogurt Waniliowy moze sobie urzadzac welele i na pol miasta, a mnie to nic a nic nie obchodzi :-P Ma tylu znajomych, rodziny, ma lub nie kase... jej wesele = jej sprawa:P temat dotyczy kiecek a nie wesela:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmm
BO TYLKO TY MASZ TEORIE ZE DA SIE TO ZROBIC ZA 5TYSIECY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie ze jogurt
o to nie ale o to 5 tys !!!!!!!!!!! buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jogurt Waniliowy...
ja nie wiem, ja urzadzalam na 60 osob 5 tys moze malo, ale jak ktos ma: duza sale albo jest wlascicielem hotelu, zajazdu czy motelu, albo ktos z najblizysch jest wlascicielem jesli ktos ma znjomych kucharzy albo zaprzyjazniona restauracje jesli ktos ma fotografa, kamerzyste w rodzinie lub wsrod znajomych jesli ma suknie z drugiej reki albo uszyta przez ciotke itd. jesli ma kwiaty we wlasnym ogodzie jesli ma znajoma fryzierke i kosmetyczke jesli wujek jest jubilerem jesli ... to wszystko jest mozliwe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmm
A TO NIE tWOJE ?? 18.07] 15:03 Jogurt waniliowy. Trzeba wziasc pod uwage, ze 250 osob jest planowo. Wiadomo, ze przyjdzie mniej. Jezeli chodzi o koszty, mam znajoma, ktora wyliczylam mi wesele na 5 tysiecy. niewazne jakim sposobem pozdrawiam 15:07 Jogurt waniliowy. Wziasc pod uwage, ze kamerzysta za darmo, orkiestra za darmo, jedzenie pol darmo to wyjdzie http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3274180&start=30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jogurt Waniliowy...
no ja nie mialam tego wszystkiego za gratis, niestety wydalam bardzo, bardzo duzo... ale pojmuje, ze wszystko jest mozliwe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmm
KTOS JUZ CI DOBRZE NAPISALAM ZE SAMO ŻARCIE I WÓDA DLA TYLU LUDZI TO WIECEJ KASY NIZ 5TYSIECY! WIEC JUZ SIE NIE WYKRECAJ, I NIE ROB Z LUDZI GLUPKÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że to są koszty. ja sie ciesze, ze jest jak jest. bo gdybym miala poniesc koszty za wesle z 200osobami, to bym splacala kredyt bardzo dlugo :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wódke też mam za darmo. moj wujek ma hurtownie :) nnie wkrecam. ale czy oby to byl temat, ktory jest glownym tematem? nie sadze! wiec skonczcie!! ja was nie pytam skad i za co, i gdzie co robicie!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej jogurt
a skąd joguet wiesz że wujek zabije 15 prosiaków za darmo? a kto Ci podaruje 400 flaszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakonda_
no bez jaj, że wujek ci za friko da przynajmniej 250 butelek wódki!!!! licząc 15 zł za butelke, to jest prawie 4.000 zł!!!! Fajnego musisz mieć wujka:):):) A prezent tez przyniesie????:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakonda_
bez prezentu bym go nie wpuściła... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×