Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

**Bezowulacyjne cykle***

Polecane posty

Czy któraś z Was zaszła w ciążę mając wcześniej bezowulacyjne cykle? Od ponad roku staramy się o dzidzię, z badań wyszło że mam kłopoty z hormonami. Teraz monitoruje cykle, mierzę temp i biore leki- dziś wyszło że cykl bezowulacyjny ale niby mam się nie martwić bo na początku tak jest. Na terapii hormonalnej jestem 2 tygodnie:/ Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam PCOS: ani jajniki nie sa powiekszone,ani nie mam nadmiernego owlosienia, nic z tych rzeczy. Wyniki zostawilam u gin-zapomnialam zabrac, wezme przy okazji.Mam swietnego gin, 3 razy moja tesciowa wyrwal z szpon smierci-wiec jestem spokojna:) Pozdrawiam Ps.ide czytac tego linka:) Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka22
hej joanna ja tez jestem na terapi z powodu cyklow bezowulacyjnych biore plastry systen50 5 i 9 dnia cyklu i Luteine 15-25 dzien cyklu po 2 tabletki dziennie no i mam nadzieje ze w koncu bedzie dobrze,a tobie co lekarz przepisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana079
Witam wszystkie kobietki:) U mnie również lekarz stwierdził cykle bezowulacyjne, mam też podwyzszoną PRL i PCOS. Powiedział że na razie o ciąży mogę zapomnieć i przepisał Dostinex, który biorę 1 tab/tydz w celu obniżenia prolaktyny. Następną wizytę mam pod koniec lipca i wtedy chyba również monitorowanie cyki.Czy któraś z was mogłaby mi powiedzieć na czym to polega? Pozdrawiam:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tego mam zaburzenia hormonalne. Biore Bromergon na dzidzie i wyrownanie okresu, do tego USG 2 razy w cyklu i mierzenie temp. Mialam straszne skutki uboczne po Br-przerwalam, teraz znow zaczelam-to jedyny ratunek w moim wypadku wiec sie przemecze. Wczoraj na jednym jajniku bylo...7 pecherzykow, a na drugim 5-ale zaden zbyt duzy aby byl dominujacym, buu:( Najwiekszy mial 0,5 cm wielkosci, zamiast 3-4....A lekarz znow mnie nastawial na blizniaki:x Pozdrawiam:) Ps. poczytaj: dzis zamowilam sobie 2 opakowania-slyszalam wiele pozytywnych opinii po tym-warto sprobowac:) http://www.sklep.starania.pl/default.asp?s=94&id_sklepu=43&id_dzialu=-2&st=0&c=10&vw=1&srch=&o=0&dsc=0&id_towaru=124971&szablon=towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaabbbbbbbbbb
dziewczyny powiedzcie, czy miałyście wcześniej jakieś objawy, że wasze cykle są bezowulacyjne, np. brak płodnego sluzu czy coś takiego, czy dopiero problem wyszedł jak zaczełyście starać się o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero problem wyszedl jak zaczelam sie starac o dziecko-bo po co wczesniej mi byly dni plodne?:P Bralam anty kupe lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaabbbbbbbbbb
do joannaz dziękuję za odpowiedź a jak to było u innych pań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana079
do joannaz: dzięki bardzo za stronkę, napewno zamówię sobie te ziółka, skoro słyszałaś dobre opinie na ich temat to czemu nie warto spróbować:)) Skoro tak sie źle czujesz po Bromergonie to czemu nie poprosisz gin o zmianę tab.? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))):))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana079
Ja podobnie brałam anty 7 lat i jak przestałam to wszystko sie tak jakoś poprzestawiało, strasznie wydłużyły mi sie cykle(ponad 50 dni) no i gin dał mi skierowanie na hormony i ta wysoka prl to właśnie przyczyna cykli bezowulacyjnych:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwalam i wczoraj bylam u lekarza: ufam mu calkowiecie, 3 razy uratowal moja tesciowa od smierci, poza tym nie mogl z zona miec dzieci- jest wyczulony w tym temacie oraz...jest specem od \"beznadziejnych\" przypadkow. Kazal mi brac dalej Br ale dawke zmiejszyc i stopniowo zwiekszac do 2 tabl.Zapytal sie mnie krotko:\"czy chce Pani dziecko czy nie?\" .... Podobno mimo tylu skutkow ubocznych daje On najlepsze efekty leczenia-a On wie co mowi:) Dal mi 3 cykle...zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez miałam cykle bezowulacyjne. Właściwie o tym, że sa bezowulacyjne powiedział mi lekarz, bo sama nie zwracałam na to uwagi. Przyczyna - oczywiście PCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana079
Ja w sumie tez biorę tab. na uregulowanie okresu Dostinex sa stresznie drogie 8 tab. kosztowało 275 zł ale biore je raz w tyg. one podobno maja najmniejsze skutki uboczne i wydłużone działanie. Skoro lekarz Ci polecił te tab. i dał Ci 3 miesiące na zafasolkowanie to czemu sie nieprzemeczyć, w koncu jak sobie pomyślisz że to da efekt to czemu nie:) Życzę Ci żeby się udało, będę trzymać kciuki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie sie mecze:D Dzis sie pakowalam nad morze i...zasnelam na lozku:D Echhhhh, mam nadzieje ze efekt bedzie oczywisty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana079
Hej olkaa 🌼 a Ty jak długo sie starasz i jakie tab przepisał Ci gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana079
Dziewczyny jesteście??? 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana079
Ale fajowa ta stronka🌼 Ja co prawda jestem w pracy ale dzisiaj znalzłam tą stronkę więc trochę sobie szperam, a co mi tam:p a Ty co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna, szukalam sobie tez na niej-zamowilam dzis 2 op ziołek;) Slyszalam same super opinie o tym, moze i dla mnie bedzie ok:) Siedze, grzebie w necie, gadam na GG i kurniku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka22
co to za ziółka dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka22
co to za ziółka dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka22
jakie to ziolka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka22
ale myslicie ze dobre sa ze dobrze dzialaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana079
Wiesz Wiolka22 jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, z jednej strony nie ma co się sugerować wypowiedziami innych dziewczyn, bo każda z nas reaguje indywidualnie. Ja postanowiłam zaryzykować i zamówiłam 1 opakowanie. W końcu to są zioła więc napewno nie zaszkodzą ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaabbbbbbbbbb ja tez nie zauwżyłam ze mm bezowulacyjne cykle , najpierw brałam tab anty a potem cykle jak w zegarku miałam i sluz tez był jak trzeba wiec nawet nie myslalam ze cos jest nie tak, dopiero jak dzidzia sie nie pojwiala przez pół roku zczełam robić badania i okazało sie ze mam pco i prolaktyne za wysoka;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana079
To witamy "w klubie" pluszka ;) a jakie tab przepisał Ci gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaabbbbbbbbbb
dziękuję Pluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×