Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

**Bezowulacyjne cykle***

Polecane posty

Gość nana079
Witajcie kobitki 🌼 Ja sie dzisiaj fatalnie czuję, kłuje mnie jajnik i tak jakoś mi słabo i niedobrze... Nie wiem czy to na @ bo mam nieregularny, a ostatni miałam 15.06. więc sama nie wiem. 04.07. miałam lekkie plamienie, które trwało 3 dni, ale tego chyba nie mogę traktować jako @. Może to po tych tab. na zbicie prl, jak myślicie? Muszę dodać, że jestem trochę zaniepokojona zwłaszcza tym plamieniem bo wcześniej mi sie to niezdarzało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana079
Wiesz Wioluska troche to by było dziwne, bo przecież nie mam owu. To ciąża raczej nie, chociaz bardzo bym chciała :)) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tez potwornie czuje ale to wina lekow ktore biore- mdli mnie, spac mi sie chce i w ogole jestem nie do zycia:( Nana: zrob test, skad wiesz ze nie masz owulacji? Przeciez nie jest powiedziane ze...nigdy nie bedziesz jej juz miala- zwlaszcza ze leki bierzesz;) Rob szybko test i daj nam znac- przydalaby sie jakas pozytywna wiadomosc:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana079
Hej dziewczynki, W sumie to masz racje joannaz biorę tabsy, ale nie wiem czy dobrze rozumiem jak obniży sie prl i bedzie juz w normie to owu sama przyjdzie czy i tak trzeba bedzie ja wywoływać? A co do ciąży to sama nie wiem nie chce sie za bardzo nastawiać, bo biore tab. dopiero 1 cykl. 28.07. mam wizyte u gina więc chyba poczeka z testem, u gina sie wszystko wyjasni. pozdrowionka 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhhhhhh, nigdy nic nie wiadomo;) Ja tam zawsze lece jak ta durna po test i prawie co miesiac robie .... Jakie bierzesz leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana079
Biorę Dostinex raz na tydz. 1 tab. Na razie wziełam 3, ostatnia biorę w piątek, pózniej kontrola PRL no i 28.07 wizyta u gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez nie masz owulacji bo masz za wysoka PRL:) Leki bierzesz na obnizenie PRL- tym samym jak obnizysz PRL w kazdej chwili moze sie pojawic owulacja:) Wysoka PRL- brak owulacji W normie PRL- owulacja wystepuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana079
Dzięki joannaz za info Ja tez tak myslałam, ale do końca nie byłam pewna jak to jest z ta owu. Pamietam że jak byłą u gina to mówił coś że trzeba bedzie stymulowac owulacje lekami i umówilismy sie tez na monitorowanie cyklu, ale mam nadzieje że po tym leku wszystko wróci do normy i że wkrótce doczekamy sie z mężem ślicznego bobaska czego i Wam Kobitki życzę:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana79
oj ale spadłyśmy aż miałam problem żeby znaleźć to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana79
Dzisiaj zrobiłam sobie badanie krwi na HCG i niestety w ciąży nie jestem :( Zrobiłam też kontrolę PRL i wyszła mi strasznie niska bo 0,75 ng/ml nie wiem co to oznacza, a najgorsze jest to że okresu nie mam już od 50 dni. Dzisiaj mam wizytę więc zobaczymy. A wy wiecie czy to normalne z tą prl wcześniej miałam za wysoką i brałam dostinex, ale żeby tak gwałtownie spadła? Nie wiem jak to interpretować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie❤️ wrocilam spod namiotow- bylam pare dni:) DO Bromku sie chyb przyzwyczajam, toleruje go coraz lepiej:) Ziolka tez pije, moj facet sie sam o nie upomina:D Temp mi skoczyla ladnie , sluz byla, wiec moze...owu byla????:x Czekam na @@@, mdli mnie czasem,czesto siku mi sie chce,itepe--niby sie nie łudzę ale.... Jestem dalej u mamy, wracam w polowie sierpnia, korzystam z wolnego:) Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. bola mnie piersi po srodku-nie z boku i jajniki czasem...Zobaczymy co sie z tego wykluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj coś mi sie joannaz wydaje że... ale nie chcę zapeszać a robiłąś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja też się dołaczam apropo cykli bezowulacyjnych to niestety tez mam. Brała luteine na wywoałanie i gynalgin. Miałm dostac okres po 10 dniach i dostał. Przez kolejny mp-c obserwacje. Zaczęłam wiec mierzyć tempkę. I strasznie sie denerwuję bo wiecie od dni mam 36, 3 a dzisiaj 36,2 . Czy to jest normalne. To na ile mi spadnie jeśli wpgole spadnie na 34?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpoczelismy strania. tylko nieweim czy cos w tym m-cy robić bo niby gin mi powiedziała że na razie nie??ale sama nie wiem. Podobno za duże ryzyko a jak u was? W jakis posósb was leczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozatym to jestem rodrażniona tym wszystkim. Łapię dołka.MAm co jakis czas kłucie jajników. Jestem w wielkiej kropce bo nie weim czy zabezpiecząć sie w tym m-cu czy nie. A jeżeli bede miała akruat owulację i stracę szanse na bobaska. Sama już nie weim................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a robiłaś badanie hormonów, skoąd te nieregularne cykle. Ja mam za wysoką prl więc może warto to sprawdzić. Nierozumiem dlaczego gin ci powiedziała że lepiej sie w tym cyklu nie starać bo to ryzyko???? no i po co sie zabezpieczać skoro chcesz bobaska? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj miałam wizyte u gina. Spóżnia mi się @ i miałam wysoką prl więc dostałam dostinex a teraz co, wszystko sie poprzestawiało bo spadła prl poniżej normy. Dostałam też duphaston na wywołanie okresu i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nana----nie robilam, nie mysle o tym, nie zapeszam---czekam na @@@ do 7 VIII i potem od razu robie:D Dzis rano mialam mdlosci znow, temp mi sie utrzymuj wysoko kolejny dzien ( a ja jestem niskotemp.) wiec szok... anetka🌼 witaj, w kilka osob razniej:) Tyle napisalas ze nie wiem od czego zaczac aby Cia odpowiedziec, ale 1 rzecz ktora mi sie nasuwa na mysl to dlaczego niby nie masz w tym misiacu sie starac??? Poza tym sprawa nr 2: jakie mialas robione badania? Watek 3: ja mialam takie skoki temp ze szok!Poczawszy od 35,5 do 36, 6 !!!W ciagu tygodnia. Nic Ci nie powiem na ten temat, skoki zaleza od wielu czynnikow a takze od organizmu kobiety:) Powodzenia i pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. No i temp zamist mi spadac przed okresem caly czas rosnie i trzyma sie u gory, wiec ja juz nic nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anietka.
Z badań miała usg tradycyjne i dopochowe. wykazyły duzo pecheryków na prawym jajniku na lewym mniej i stąd ta diagnoza. W tym miesiący mam sama monitorowac cykl. i dopieroz tym do niej pójsc i zobaczy co dalej robić. A dotego strania to miz tych pecherzyków jaks torbiel się zrobiła i pekla. wiec może dlatego nie mge się strać powiedziała mi że mogę nie dodnoic ciązy jeżeli by mi sie udałao. nawet. bardzo duze ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anietka.
w tym mcu a jestem 4 dzień po okresie od casu do czsu boli mnie brzuch i czuję dziwnie mokro ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, można dołączyć? U mnie jest również wysoka prolaktyna, aktualnie biorę bromergon, a wcześniej brałam dostinex. Tez owulacje pozostawiają wiele do życzenia, zdarzają się cykle dość często bezowulacyjne. Jedna z dziewczyn, przepraszam nie pamiętam nicka, bierze dostineź - cholerstwo bardzo drogie - 1 tabletkę na tydzień. Kobieto kto ci ustawiłm tak wielką dawkę, co ty masz hiper do entej potęgi ? A tak w ogóle to staramy się o dzidzi już ze 2 lata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anietka.
a ta prolaktynę mozna samemu zrobic prywatnie ile kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×