Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Viridiana

wyznania...

Polecane posty

tak sie zastanawiam, czy stwierdzanie \'kocham cie\' w sytuacjach b. intymnych znaczy cos szczegolnego? np. ze kocha sie sex z dana osoba, a nie partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trefl
W tym konkretnym wypadku chodzi o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jezeli slyszy sie je tez w innych mniej erotycznych, z bardziej romantycznych sytuacjacxh? chodzi mi o sam fakt. moze po prostu kocha i cialo i cala reszte ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mnie to zastanawia.Czy kocha sie osobe, czy kocha sie te przezycia zwiazane z jakas osobą np. seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację! Kocham Cię w czasie aktu seksualnego oznacza: Kocham się z Toba kochać, a prawdziwą miłość wyznaje się wszędzie a nie tylko w łożku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ale ja np. jak już nie raz
mówiłam mojemu chłopakowi, że go kocham i on mi, to chciałabym, mu w końcu powiedzieć to samo i w łóżku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli to mówisz wszedzie i w łożku też to jest ok, ale chodziło o to, ze są tacy którzy na codzień nie mówią tego tylko w trakcie aktu seksualnego, rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duzy Wacek
jak mowie dziewczynie w lozku ze ja kocham to mam na mysli "chcialbyma sie spuscic do srodka " :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie..w wyrku też można..u nas akurat leci inne słownictwo:p :D najlepiej okazywać tą miłość na co dzień a nie tylko paplać jęzorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwka robaczywka
z facetami nie ukazujacymi uczuc na co dzien? czy podczas sexu mixe im sie zdazyc zeby powiedziec "kocham cie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×