Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OSZUKANA27

po to wszystko

Polecane posty

Gość OSZUKANA27

moze ktos podzieliby sie mądrymi radami jak odnaleść spokój życia. Dzisiaj mój" mąż " przyjechał po naszego synka by pobyć z nim a mi jest tak ciężko i nie wiem jak ten dzień przetrzymam.POMOCy. Ja Go nadal kocham i każde spotkanie rani jak to wszystko przetrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnaaaaaaaaaaa
wspolczuje, ale mam gorsze pieklo w domu, 3 maj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to juz nie jest Twoj maz? Dlaczego w cudzyslowiu? Jestescie w separacji czy po rozwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZUKANA27
w trakcie rozwodu on mieszka z inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZUKANA27
prosze was jak żyć po tym gy cie facet zostawia a przedtem wszystko kręciło się wokół niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalas o wizycie u psychologa? To pomoglo by ci sie z tym uporac. Rozejrzyj sie tez po pozycjach na temacie z mojej stopki, na pierwszej stronie jest jedna dla ciebie, znajdziesz. Znam dziewczyny, ktorym bardzo pomogla, gdy partner odszedl a byl dla nich calym swiatem. Jesli ci to pomoze to... teraz maja calkiem dobre zycie. One byly ze mna na terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhh
nie pozwol mu widywac dziecka@ niech on spierdala do cipy tamtej dziwki' i przestan chrzanic ze go kochasz-to przeciez DRAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigigigig
bezsensu niemozna zagrywac dzieckiem... Ojciec powinien widziec dziecko ! Ja bym pozwolila widywac po co krzywdzic malutkie dziecko ktore nie rozumie tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZUKANA27
przerabiałam wszystko ale serce nie sługa rozum podpowiada też ze DRAŃ ale co ja mam począt jeżeli ktoś potrafi niech mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci probuje pomoc a ty nie sluchasz? Jakiej pomocy oczekujesz. Mozesz pomoc tylko sama sobie. Ktos moze cie poprowadzic. Ja probuje, ale mi sie nie udaje. Moze nie jestes jeszcze gotowa. Nie utrudniaj kontaktow z dzieckiem, dobrze robisz, on przestal kochac ciebie, a nie dziecko. Nie sluchaj wrednych podszeptow. Glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhh
dziecku bedzie lepiej bez takiego modelu do tego tak naprawde to zycie matki nie musi byc takie ciezkie lepsza matka ktora jest szczesliwa moim zdaniem zabrac dziecko i przeniesc sie do innego miasta odciac sie zupelnie bo tylko w ten sposob bol sie zagoi z czasem i mozna poznac nowego meza ha ha ha ojciec kocha synka czy swojego penisa? trzymac DRANIA z daleka to jest PROSTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZUKANA27
wiem ale ja juz nie daje sobie rady zycia w pojeynke nie wiem ale mam wrazenie że to teraz to wegetacja cały czas myślę o tym co on robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZUKANA27
synek bardzo tęskni za ojcem i nie potrafię odciąć go o niego ale mam wrażenie że w ten sposób ja się wykańczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj oszukana bardzo bardzo ci współczuję bo wiem jak to jest jak facet odchodzi. a zwlaszcza do innej.. ja przeżyłam takie rozstanie..on odsz3edł a ja myślałam ze się zabiję. nie widziałam w niczym sensu.. moja rada jest taka.. cierpisz i przez jakiśczas będziesz cierpiała..to pierwszy etap po rozstaniu. tylko ty sama mozesz tu sobie pomóc. przede wszystkim NIGDY!! PRZENIGDY!! nie pokaż mu ja cierpisz! BAdź dumna (rozryczysz się jak wyjdzie) nie dawaj mutej satysfakcji ze jest górą..to go napewno zaboli.. Wyjdź do ludzi..odnów stare znajomości..odstrzel się i idź do klubu czy pubu..zobaczysz ze na świecie są inni faceci.. po prostu rób wszystko zeby odgonić swoje myśli od niego..przeciez twoje zycie należy do ciebie a nie jest częścią jego ż\\ycia.. zacznij więc nim zyć.. ja wiem ze to trudne.. ale wierz mi.. nie minie rok a staniesz na nogi a za kilka lat powiesz: co ja z tym dupkiem robiłam.. a on jak zobaczy ze juz nie jest pępkiem świata będzie chciał odnowić z toba kontakty jeśli nie wrócic.. ten mój były bombarduje mnie teraz smsami jak to mnie kocha i jaki błąd popełnił.. a ja spytałam gdzie był wtedy jak go potrzebowałam? powiedziałam mu zeby spadal bo jest wałem! i jaka satysfakcja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZUKANA27
tak tlko ze ja to wszystko zrobiłam tak jak napisałaś lisiczko i to zaraz będzie rok jak mnie zostawił i nie wiem dlaczego teraz przeżywam taki kryzys bo już myślałam ze sie pozbierała z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz wytrzymać!!! dziecko kocha tatę takim jaki jest, nie wolno Ci ograniczać spotkań!! zrujnujesz mu zycie jak dorośnie będzie Cie nienawidził i nie ułoży sobie życia. jest bezbronny. a Ty jesteś dorosła i wex się w garść, może być bardzo ciężko... siły wysyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszukana moze po prostu potrzebujesz więcej czasu.. ale moze to banał ze czas goi rany ale tak jest. przecież nie bedziesz cierpieć w nieskończoność. moze to rzeczywiście kryzyz. jeśli tak to minie. pomyśl o znalezieniu sobie nowego mężczyzny. na stary związek jest najlepszy nowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZUKANA27
Dzięki Iveto . Jest mi bardzo cięzko bo mieszkamy w jednym mieście ale na razie nie ma szans bym się wyprowadziła. Przez cały czas zastanawiam się co mają inne kobiety w sobie ze dla nich kochane przez nas osoby odchodzą..I jeszcze spychologia ze ja jestem sama sobie winna. Nie twierdzę ze mojej winy w tym nie ma ale przecież to nie ja szukałam sobie kogoś innego. Najbardziej jest mi brak rozmów z mężem i to że nigdy nie był szczery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZUKANA27
teraz trzymam telefon i mam ogromną chęć zadwonić do niego ale zapewne nie odbierze bo po co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze!! odłóż ten telefon!! nie ponizaj się !! sama mówisz ze nie odbierze.. lepiej napisz do niego list i go spal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZUKANA27
prosze piszcie jak powinnam się zachowac bo na sobie już nie potrafię polegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula11
cześć dziewczyny. Ja też jestem po rozstaniu, strasznie cierpie ale staram się nie myśleć o Nim. Nie bardzo mi to wychodzi bo wkońcu teraz też pisze o Nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZUKANA27
każda z nas zastanawia się dlaczego to właśnie spotkało mnie czy jestem faktycznie taka zła. Wiem że większość z was ma rację ze z biegiem czasu sama będę się śmiała za kim ja tak naprawdę płakałam ale teraz wydaje mi się ze życie nie ma sensu. Zyję zajmuję się synkiem i myślę czały czas w głowie ON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula11
Tez tak mam, niestety. Chcę żyć dalej,zapomnieć o Nim ale nie potrafie. Teraz taż czuje się mało wartościowa i zastanawiam się ciągle dlaczego tak się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZUKANA27
ile czasu musi upłynąc by człowiek pogodził się ze zdradą , upokorzeniem i ze został sam. Zrozumieć może tylko ta osoba która przeżywa to samo co ja ale przecież każdy jest inny i inaczej patrzy na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula11
Masz wokół siebie przyjaciół którzy mogli by Ci pomóc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZUKANA27
pomóc już teraz wiem ze ani przyjaciele ani rodzina nie pomogą dlatego ze nie są w takiej samej sytuacji. Rodzina bardzo mi pomaga, rodzice zajmują się wnukiem, przyjaciele wyciągają z domu ale w środku we mnie coś jest jakego jakaś klucha z którą ja nie potrafię sobie poradzić wiec jak to mają zrobić inni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wy same siebie słyszycie?? (tzn.czytacie ;) DLACZEGO KAŻDA KOBIETA SZUKA WINY W SOBIE!! za bardzo uzależniamy się od mężczyzn. spytajcie któregokolwiek faceta czy obwinia siebie za rozpad zwiazku!??? nigdy zawsze winna jest ONA! żaden facet nie jest wart takiego cierpienia.. paula zastanawiasz sie dlaczego tak sie stało.. a po co??? my kobiety mamy tendencje do analizowania wszystkiego co jeszcze bardziej nas frustruje..facet po prostu przechodzi z jednego zwiazku w drugi i już. i napewno nie jesteś mało wartościowa..nawet tak nie myśl!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula11
Jesteś młodą osobą jeszcze całe życie przed Tobą.Znajdziesz człowieka który Cię pokocha tak jak na to zasługujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszukana27 - zadzwonisz i co mu powiesz? Zastanów się co byś chciała osiągnąć przez jakieś działanie. I dopiero potem działaj. Cóż mogę ci poradzić? Zajmij się sobą! Przy małym dziecku to pewno na co dzień nie masz za wiele czasu na swoje przyjemności. Może nawet zapomniałaś, że coś takiego istnieje. Teraz sobie zaplanuj coś na ten czas. Żeby nie być samą, żeby przestać myśleć. Czasami nasze myśli są naszymi najgorszymi wrogami. Idź do kosmetyczki, na jakieś zajęcia, a najlepiej umów się z koleżankami na ploty i piwo :) Długi spacer albo rower! Wysiłek - to jest to co ci potrzebne. Najgorszy jest ten pierwszy raz. No może i drugi, ale za trzecim będzie lepiej! Aha - ustal, że to on zadzwoni codziennie o ustalonej porze i zda ci relację z tego jak się dziecko czuje. I wtedy ty bądź -wesoła, wyluzowana, nie jęcz (!) miej mało czasu na rozmowę. Rzuć lekko - no to bawcie się chłopaki dobrze! PA!\" W życiu są rzeczy, które możesz zmienić i takie, których nie możesz zmienić - Zmieniaj te pierwsze, naucz się żyć z tymi drugimi. Mądrość polega na tym aby umieć je odróżnić. Kochana! Trochę rozsądku - zostawił cię? Jego strata! pomyśl czy gdyby błagał, żebyś go przyjęła spowrotem to czy warto by było się godzić? On cię zawiódł. I to poważnie. Po co ryzykować? Nie lepiej poświęcić siły aby żyć lepiej? Znajdź swój sposób na życie. Ta druga osoba wtedy pojawi się naturalnie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×