Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

My jesteśmy z tych dziwnych i płci nie chcemy znać ale wydaje mi się że to będzie drugi chłopiec .... Oczywiście jak pan doktor powiedzieli wczoraj, że jest dobrze to ja już pognałam dziś do Katowic (moje male biznesy - Faberlic, perfumy...) Dobrej nocki Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zapomniałam napisać dzisiaj Jasio był na pobraniu krwi z żyły i jak był dzielny!!!! Nie wyrywał się tylko grzecznie usiadł mi na kolanach dał rączkę i tylko raz sobie chlipnął. Ale byłam z niego dumna!!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewko bakteriologia potrzebna jest tylko do porodu w wodzie, mąż jak najbardziej będzie i może byc obecny. Rodzić w wodzie chce żeby sobie ulżyc ale nie wiem czy ze wszystkim zdąże i jakie będą wyniki po leczeniu tego świństwa. Mysico tak ten dzień się zbliża i to wielkimi krokami, w niedzielę pakuję torbę bo podobno od 36 tygodnia trzeba być przygotowanym, ale ogólnie do szpitala to mam 5 minut jazdy autem więc nie ma źle nawet jak coś zapomnę. Aha będzie to synuś - Mateusz, chociaż ja chciałam Kacper, ale tak będzie mieć na drugie. Troszkę mnie to zaczyna wszystko może nie przerażać, ale jakoś zaczynam stresika odczuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam musze podzielic sie nowinka hihi bedzie u nas DZIEWCZYNKA jestesmy bardzo szczesliwi . Bylam u innego gin do tego co chodzila moja siostra ona ma naprawde swietny sprzet USG .Dowiedzialam sie ze dzidzia wazy ok 692g , poza tym jest jedna niepokojaca sprawa NERKA jedna jest troszke powiekoszona co prawda lekarz mnie uspokoil ze byc moze powodem jest zbyt duza ilosc kawy przeze mnie pita lub coli .Gorzej by bylo ponoc u chlopaczka u dziewczynki jest mniejsze zagrozenie jakims problemem z cewka . Mam zrobic na 100 % kontrole pomiedzy 28 a 32 tyg narzaie nie panikowac , ale jestem tym bardzo przejeta . Do radosci mam fakt iz wszystko pozostale jest w porzadku widzialam twarzyczke nose , oczka ,usteczka male raczki i nozki skrzyzowane jak u tatusia hihi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Piekna dziś pogoda, od paru dni wstaje juz rano z Tomkiem o 6 wiec zdazyłam juz byc na zakupach i ugotowac zupkę (znowu pomidorową). Wieczorem przyjeżdza znajomy i mysle co to na kolację zrobić. Zjadłabym np. leczo albo fasolke po bretońsku ale za duzo roboty. Podałam Tomkowi troche soczku marchewkowego łyżeczką , na poczatku był zaskoczony i troche mu wypłyneło z buzi i oczywiście sliniak w plamach. Jak mi za niedługo zacznie ulewać kolorami to chyba cały dzien przesiedzi poowijany pieluchą. Fraszko pochwal sie co tam na tym usg było widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na badaniu byla ze mna Mamunia i Maz :) wszyscy siedzielismy zauroczeni tym co maluszek wyprawia i jak nam sie pokazuje :) Sisia wyszla cala w okazalosci :) bedzie mala Tatianka :) mamunia sie smiala do lekarza ze mam parke hihihi bo ona synusia a ja coreczke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszka ! no to super! Na kiedy ty masz termin?? Acha tą nerką się nei przejmuj u mojego Jaśka też wyszło na usg coś niby troszkę nie tak z nerką a teraz jest wszysto ok. Kurde to moje już rośnie w siłę bo ma ok 1800 wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszko fajnie że dziewczynka, ja zawsze chciałm córe, ale Michasia i tak bym nie zamieniła :) - mój kochany chłopczyk. Diddlani Mateusz to ładne imię i nie martw się na pewno będzie dobrze. Fajnie że mąż będzie przy tobie, to dużo daje. Chociaż mój powiedział że to był pierwszy i ostatni raz. Ostatnio mi powiedział że bał się że umrę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia a ty - nie zdradzisz płci. Nadal próbuje wybrać matę i sama nie wiem. Więcej niż 100 zł jednak nie dam. Kurcze mały się zesrał więc spadam na chwilkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to że nei zdradzę ja poprostu nie znam!!! No i zostały tylko 2 miesiące więc wytrzymamy i nie chcemy wiedzieć. Tak jak pisłama wcześniej przeczuwam, że to będzie drugi chłopczyk :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia - dziekuje za pocieszenie :) jestem dobrej mysli ze faktycznie wszystko bedzie oki zreszta lekarz byl bardzo spokojny i zalecil poprostu kontrole po miedzy 28-31 tyg ciazy . To twoj maluch to juz wielgasny hihiih :) Mysica- no ja na poczatku chcialam strasznie ....syna :) no ale corci tez nie zamienie bedzie alek mial mala kuzyneczke w dodatku jestem pierwsza z czterach siostr , ktorej trafila sie pierwsza cora ❤️ a i dobrze bedziemy sie wyrozniac .Musze jednak przyznac ze u mojego tescia ,wszyscy jego bracia mieli pierwesze corki wiec poprostu ide wedlug rodziny meza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszko - gratuluję!!!! :D :D :D :D :D :D Diddlanaia - my też przygotowaliśmy dla synka imię Kacper :D ja chciałm Ignaś ale mąż tak zaczął wybrzydzać na to imię, ze nie chce mi sie już kłócić, niech ma radochę i będzie Kacper ;) a my bardzo chcemy wiedzieć jaka płeć, wszyscy w koło sie nas o to pytają, a nasz dzidziuś jest tak przekorny że na każdym usg ustawia się bokiem i nic nie widać ;) więc nic nie wiemy :P jeśli nie dowiemy sie podczas tego usg za tydzień (to jest to co Fraszka ma miec miedzy 28-32tc) to chyba się dowiemy dopiero podczas Wielkiego Dnia :P spadam do fryzjera :D mialam nawet koszmar ze obcieli mi grzywke na 1cm :O strasznie beczalam przez to :P wiec niech sie fryzjer strzeze :P :P :P to na razie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszko, gratuluję! Ja, podobnie jak Mysica, też zawsze chciałam dziewczynkę. No, ale po urodzeniu stwierdziłam, że to była wielka pomyłka w moich odczuciach. Nerką się nie przejmuj, bo pewnie okaże się, że wszystko w porządku. Diddlaniu - Mateusz to ładne imię. z Krzysiem chodzi na tenis Mateusz i rodzice wołaja na niego Matek. Bardzo podoba mi się to zdrobnienie dla małego chłopczyka. Widze, że twój wielki dzień zbliża się wielkimi krokami. Póki co nie martw się, że nie zdążysz wyleczyć tego świństwa, bo masz jeszcze sporo czasu, a poród może ci się przesunąć np. o 2 tygodnie (nie życzę). Andziu - ja miałam przeczucie, a nawet pewność, że będzie dziewczynka. Aż do momentu, kiedy na usg nawet moje niewprawne oko dojrzało, ze jednak chłopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicia że mały zmarznie (3 mc) - jak go tak ubiore - body zktótkim rękawkiem+ pajacyk cienka bawełna, na to dresik z bawełny +chustka pod szyję + czapka + kocyk ( tylko nie wiem czy cienki polarowy czy grubsz) Poradzcie bo też głupieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie:) kope lat mnie tu nie bylo ale jakos nie mam czasu..,nawet na wrzesniowkach jestem do tylu:O Mysica, jestem ciekawa jak tam wrazenia po porodzie..:) jezuu jak ten czas zlecial...moj synek ma juz 7,5 mca:) pozdrawiam wszystkie cieplutko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile - milo ze wpadlas do nas:) jak tam bąbel?? ja tez sie ciesze ze Fraszka bedzie miala corcie heheh i w taki sposob mamy parke:)siostra sie wylamala sposrod czterech starszych siostr i mnie bo my mamy pierwszych facetow!! Fajnie bylo obejrzec jak dzidzia plumka w brzuszku:) monia ze mna tez byla na usg u tego lekarza...sprzet ma naprawde super...zreszta gadula z niego wiec wizyta jest bardzo przyjemna bo mozna zapytac o wszystko itp...szkoda tylko ze przed moim porodem mial wypadek i musialam przejsc do innego;(no coz... niemniej jednak pamietal mnie:) marchewo-a moze dzidzia chce wam zrobic niespodzianke wy tu sie szykujecie na Kacperka a bedzie mala KAsia hehehhe andziu- ja bym nie wytrzymala heheh skoro jest mozliwosc to czemu mialam nie wiedziec? mysico, paprotko- oj dzieciaczki rosna dzis ogladalam zdjecia Alusia jak byl taki malenki:) a dzis mowi do mnie- nie!!!!!zaczyna miec swoje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile - witam, dawno cie nie było. Czytałam twoje spory na temat wagi, więc jednak czasami zaglądasz na kafe. Znalazłam na dietach super koktail na odchudzanie i mam zamiar wypróbować. A tyle razy juz sobie obiecywałam, ze nie będę wierzyć w żadne cudowne metody :( Ale taki koktail pewnie wyjdzie na zdrowie, więc mozna zaryzykować. Jeszcze niecała godzinka i do domciu :) A potem weekend :) Pogoda śliczna, więc jutro wybierzemy się do ogródka. Myślałam, żeby pojechać nad wodę, ale pewnie tam będzie jeszcze mało ludzi, więc trochę się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszka - gratuluje córuni!!! Córunie są najwiekszym skarbem!!! Ja jak dowiedziałam sie na usg że bedzie kobietka - to była jedna z najszczesliwszych chwil w moim życiu, nawet chyba większa niz gdy dowiedziałam sie że jestem w ciązy... ale pewnie o synie pisałabym tak samo :) Karuzelka przeurocza....tylko cos nie potrafie jej złozyc a Seba wraca wieczorem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko - przykro mi ale nie znalazłam namiarów na te położna :( Chyba wyrzuciłam albo natchne sie na te wizytówke jak juz nikomu nie bedzie potrzebna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyniu - musialabys mnie widziec 8 marca 2005 roku kiedy na 100% okazalo sie ze bede miec syna!!!! pojechalismy z mezem na zakupy do auchan szlam taka dumna wydawalo mi sie ze wszyscy wiedza ze bede miec upragnionego syna!!! heheheh chociaz na poczatku przez chwilke marzylam o corci ale bylo to spowodowane tym ze tescie pragneli miec wnusie gdyz moj maz mial byc Kasia :)liczyli wiec ze urodze dziewczynke i dam jej na imie Katarzyna:) a tu urodzil sie Aleksander:) dzis szaleja na jego punkcie !!! och te nasz Agusie, MIchasie,Tomusie, Krzysie , itp ❤️ olkaa- podaj przepis na ten kokatajl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam jeszcze raz propozycje ubioru Mysicy....a ja tym czasem zastanawiam sie czy mojejAlutki nie piecusze :) Wczoraj mama wynegocjowała ze mna zeby nie zakładac małej kombinezonka. Miała na sobie: kaftanik, body i spiochy bawełniane, pajac z polarka i kurteczke polarkowa z kapturkiem + 2 czapeczki bawełniane + kocyk na nóżki + pokrowiec od wózka... Pomóżcie doswiadczone mamy !!! Napiszcie w co dzis ubrac córunie na spacer. Przypominam że ma 2 mies , ale jest wczesniaczkiem...i chyba zmarluszkiem po mamusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyniu- ja mysle ze ubralas ja odpowiednio:) wczoraj bylo ok 16 stopni:) i raczej nie sugeruj sie tym ze ty jestes zmarzluszkiem ( niewiem czy dobrze to napisalam) heheh pomysl sobie ze twoja corcia moze nim nie byc :) to jest tak jak moja kolezanka (ma coreczke mlodasza od alka 2mies) pewnego dnia gdy u niej bylam mowi do mnie sluchaj( zaczynala dawac malej pierwsze papki) ja Julce nie daje bananowego deseru bo ona go nie lubi po czym dodala ze ona sama ich nie lubi!!!!skad zatem wiedziala ze Julka jej nie zje??ja mojemu dziecku dawalam sprobowac roznych smakow i sam pokazywal co woli a czego nie:( ja np uwielbiam brokul a on plul papka o tym smaku :) a dzis uwielbia to warzywo!! hehehe wiem ze Agusia jest wczesniakiem i troszke inaczej jest z jej cieplota ciala :) mysle ze sprawdzanie karku aby okreslic mniej wiecej czy jest jej zimno czy za cieplo( raczkami sie nie sugeruj poniewaz moga byc chlodniejsze a mimo to dziecku jest w sam raz??) dlaczego uwazasz ze twoja malutka jest zmarzluszkiem? Przedwczoraj jechalam do Katowic do autobusu wsiadla mloda mama upal jak niewiem co sloneczko grzeje a dziecku nosa nie bylo widac spod przykrycia:)spoko nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu moim zdaniem Twoja mama miała rację, że trochę przesadziłaś z tym śpiworkiem (babciom to się żadko zdarza :)) ). Fakt, że ja raczej jestem za \"zimnym wychówem\" ale wyznaję taką zasadę, że dziecku 1 rękawek więcej niż ja mam a jeśli Alutka jest wczęsniakiem to daj 2 rękawki więcej. Przegrzanie jest o wiele gorsze niż zziębnięcie. Dziecku sprawdzaj karczek a nie rączki. Jeśli karczek ciepły (nie gorący!) to jest ok! A Ty jeszcze poprzykrywałaś ją wszystkim co można do wózka władować. Wiem, że łatow się pisze gorzej wykonuje ale powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×