Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Pynia Mój synek gdy miał 5 m-cy jadł 120 ml do 150 ml co 3 - 4 godziny nie słuchaj mamy że powinnaś gotować już obiadki ja do teraz małemu podaje ze słoika wkońcu to Twoje dziecko i Ty decydujesz o tym kiedy zaczniesz gotować dania dla małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprotko spokojnie możesz zetrzeć jabłko na metalowej tarce ja też mam metalową i nic małemu się niedzieje a jabłuszko zaczełam mu już podawć gdy tylko skończył 4 m-ce i pamietaj o podawaniu herbatek teraz są upały a mleko wysusza sam lekarz pediatra mi to mówił na początek podaje sie 100 ml z jednej łyżeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moge prosić o fotki waszych pociesz ?? sellinka@interia.pl a tak przy okazji prowadze działalnośc gospodarczą przez internet z artykułami dla niemowląt i dzieci jeśli któraś by chciała nick do mojego konta na allegro to chętnie podam i służe radą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) na stronie: http://www.agusia2006.bobasy.pl umieściłam zdjęcia ze spotkania piątkowego z parku :) Paprotko - jeszcze raz wszystkiego dobrego dla Was 🌻Prosze prześli mi też zdjęcia. Soline - witaj 🌻 Destiny - witaj 🌻 Mysico - wózek super, lekki, dobra amortyzacja, wygodny dla dziecka, pełna rączka (czyli można prowadzić jedną ręką) a składany w parasolke czyli mało miejsca zajmuje - napewno będziesz zadowolona 🌻 Jak coś to możesz zawsze sprzedać na allegro, jest to dobry wózek więc niewiele stracisz ;) Marchewko - myśle tak samo jak Paprotka, ja bym wybrała państwowy szpital, jak piszecie że nie mają sprzętu - do badania słuchu i bioderek a nie wiedomo co jeszcze im brakuje, może nie mają inkubatorów albo innych sprzętów aby ratować lub pomóc dzieciom. Myśle że wystrój szpitala to nieistotne, najważniejsze dobro dziecka. Acha, ja też mam koflikt i musiałam dostac immuglobuline i też mój tato musiał jechać do Katowic po to - także to chyba we wszystkich szpitalach tak samo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia Jaka ona śliczna ;-) mała księżniczka ;-) mój nick z allegro to sellinka przez 2 ll podaj mi swój chętnie przeglądne twoje aukcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa juz znalazłam sellinka na allegro , troche techniki i się człowiek gubi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że wcześniej nie wiedziałam parę rzeczy bym kupiła a teraz to po fakcie ale dam sobie w ulubione bo jeszcze może coś będę chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Cos ostatnio trudno mi wejsc na kafe albo mam problemy z netem albo z sama kafeteria i troszke jestem do tylu :( postram sie nadrobic :) Zdaje relacje z wczorajszej wizyty . Wysiedzialam sie okropnie dlugo ale dowiedzialam sie ze na 99 % CÓRECZKA 🌼 . Niestety zaczely mnie dreczyc coraz wieksze i czestsze skurcze i bole podbrzusza i gin chcial dla bezpieczenstwa polozyc mnie w szpitalu ale przekonalam go ze za bardzo nie moge bo niebawem obrona i w domku moge spokojnie polezec .Zwiekszyl mi dawke fenoterolu (nie jeste moze wielka ale jesli cos bedzie nie tak to znow w gore ) Byl przejety moimi bolami i stwierdzil ze nie powinnien mnie sluchac no ale ustapil z tym szpitalem . Cesarke mam zaplanowana miedzy 9 a 13 lipca , dodaam ze 13 teraz przypada w piatek .Mam prawo wyboru dnia grunt zeby przeszlo 38 tc .(a to bedzie wlasnie 8.07) . Smial sie ze nie da rady 7.07.2007 bo jest strasznie duzo \"zamowien\" Dla mnie to nieistotne wazne zeby malutka byla zdrowa . Niestety z tego wszystkiego zapomnialam dowiedziec sie ile wazy i mierzy no ale to juz mniej wazne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszko co ty robisz tak wczas na nogach :) ja już nie mogłam zasnąć po tabsach, rozbudziłam się ;) widzę że imię już wybrane :) ładne i takie niespotykane :) to już niedługo twój wielki dzień :) kurczę ja to głodna jestem, a wszystko jeszcze pozamykane, i w ogóle nie chce mi się iść ;) Marsjanko, Mysico - ja poproszę o legendę do tych zdjęć :) która z Was jest która?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prześledziłam zdjęcia ze spotkania ale też nie wiem kto jest kto .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszko - to jeszcze niecały miesiąc i będziemy podziwiać Twoja córeczkę :) POWODZENIA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo to poczytałam Ali wiersze Brzechwy, pobawiliśmy sie pod pałąkiem edukacyjnym - mała liże lusterko :) , pogadałysmy i posmiałysmy sie , dałam Ali napić się herbatki i śpi.....umyłam i wysterylizowałam butelki , przygotowałam porcje mleka .....i utne sobie jeszcze komarka :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zdjęciu ja jestem na różowo, Judytka na biało koło mnie z Ptrykiem a Ollka też na biało koło Judyty. W wózku widać Agę od Marsjanki a Marsjanki nie ma bo robiła zdjęcia :) Kurde Michaś wogóe ostatnio nie chce spać przez co jest marudny jak diabli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprotko z tego co ja wiem to owoce tarte na metalowej tarce tracą witamine c, dlatego zaleca się plastikową. Ja sobie nawet taką zakupiłam (ok.3 zł) ale i w owocach jade na słoiczkach. Zresztą Misiek nie przepada za deserkami więc słoiczek mam na 3 dni - czyli tyle ile można go przechowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś tak mi sie zdawało z ta tarką, ze zalecją plastikowe albo szklane. Fraszko jeszcze trochę i bedziesz już Mamą. Wypoczywaj dużo i nie szalej ze sprzataniem itd. Obejrzałam sobie zdjęcia ze spotkania. To kiedy kolejne?? Andziu jeszcze raz zerknęłam na zdjecia Lenki i Jasia. Jakie Lenka ma długie paluszki, chyba ze takie wyszły na zdjęciu. Ma w każdym razie zadatki na pianistkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jestem za kolejnym spotkaniem :) To może lipiec jak proponowała Andzia i wtedy przyjdzie z maleństwem :) Paprotko szklana też może być ale ja wolałm plastkikową bo lżejsza. Zrobiłam pranie Misiek spi (hura, hura) a potem wybieramy się do mojej koleżnki. Mam nadzieje że burzy nie będzie bo takie witrzych jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Tak Lenka ma takie dlugie paluszki, zobaczymy co z niej wyrośnie :)) Dziś byłam ją zważyć w przychodni, w ubranku ważyła 3700 pani odliczyła trochę i wpisała 3450 - suuuper czyli przybrała pół kilo bo waga wyjściowa ze szpitala to 2960 :)) byle tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, buziaki dla Lenki Pyniu a ty nie myślałaś aby zagęszczać Ali mleczko kaszką, może wtedy będzie szybciej przybierać na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Aga śpi, odmieniło jej sie i teraz w ciągu dnia śpi tylko raz. Jest coraz bardziej samodzielna, sama idzie sobie do swojego pokoju i bawi się a co chwile przychodzi zobaczyć czy ja jestem. Wczoraj zaczeła stawiać sama pierwsze kroczki, narazie po 2 , 3 :) Jeśli chcecie bezpłatne próbki pieluszek Huggies to moża sobie zamówić na stronie: http://www.pieluszki.pl/ mi przyszły za 2 tygodnie. Fraszko - 🌻 super że córeczka, są naprawde fajne dziewczynki :). Może na wyniku usg pisze ile wazy i mierzy. Data 07-07-2007 jest napewno oblegana, nawet na wesela podobno ciężko było zarezerwować tą date, resteuracje itd ;) Paprotko - musimy ustalić date Mysico - kiedy wracasz do pracy? 01.07? Olkaa - szkoda że nie możesz pisać 🌻 może na gg możesz? jak coś to napisz, mój numer: 1944801 Andziu - to dobrze że tak ładnie przybiera 🌻 dla Lenki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ;-) paprotko dziękuje za fotki i pozostałym dziewczynom również dziękuje mój synek jutro będzie miał swoje pierwsze urodzinki byłam zamówić dla niego malutki torcik taki na jedna świeczke porobie jutro kilka fotek i wam powysyłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa ja dziś byłam na kawce z kolezanka w nowej kafejce \"Pod dzwonem\" :) :) :) tak tylko godzinke....ale było milutko :) mysico - mam ponoc zaczac od zupek......ale napisz mi jaka kaszka jest najlepsza i jak sie to robi.....to wszystkie posiłki czy wybrane...... musze o tym porozmawiac z lekarka........bo masz racje to bedzie wiecej kaloriii nawet jak ala zje mało .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia czy znasz może jakiś program do obróbki zdjęć aby tło danego przedmiotu było białe działasz na allegro dlatego pytam będe wdzięczna za wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×