Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

witam :) Dla Alusia i Damianka wszystkiego najlepszego, zdrowia, wielu powodów do radości, dni bez chmur ale za to pełnych radości 🌻 Aga dzisiaj długo rano spała, tzn. obudziła się o 6 i wstała w łóżeczku ale my jej ciuchutko, śpij i połozyła się i spała do 8:30 :) za to pierwszą drzemke w ciągu dnia zaczełóa o 14:30 - ciekawe jak długa będzie Destiny - dasz rade 🌻 wiem jaki to ból, całe poprzednie lato z brzucholem chodziłam. Kupcie kombi, my też kupiliśmy i jestem bardzo zadowolona bo wszystko wchodzi rewelacyjnie. Andziu - buuu, ja mam za wolny net i nie moge zobaczyć zdjęć Lenki - nie otwierają mi się Spectro - 🌻 ale super, urlop a później weselicho - sama bym się przeszła na taką imprezkę;) MłodaMamuniu - pewnie imprezka trwa, udanej zabawy. Ja też planuje Agi roczek zrobić na podwórku, gril itd. Marchewko - 🌻 mi wody odeszły najpierw a dopiero po kilku godzinach miałam skurcze Pyniu - to super że badanie wyszło dobrze, czyli widocznie taka uroda Ali, pewnie od małego dba o linie :) Aga też najpierw mało przybierała a teraz nadrabia i klocek z niej się robi. Ten sinlack jest podobno bardzo dobry i dzieci go lubią jeść. Mysico - ja też dzisiaj ostro za porządki się wziełam ale Ty to już całkiem, okna itd pewnie dom lśni Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu droga ta obrona:O Pyniu moze jabłko bardziej przypadnie Ali do gustu. Dziś ogladałam spacerówki. Podobał mi sie Mclaren, bardzo lekki, zwrotny ale nie rozkłada sie na płasko. Spectro ty masz chyba ten wózek? U Ciebie rozkłada sie na płasko siedzenie?A kiedy zaczęłas używac tego wozeczka. A jezeli nie masz rozkładanej to nie przeszkadza to Kasi w spaniu? A jak kosz na zakupy? Wydawało mi sie ze jakos dziwnie sie wkłada do niego rzeczy, bo trzeba wsunac reke pod siedzenie a jak dziecko siedzi to chyba ciężej by to szło. Wiem ze juz pisałas o tej spacerowce ale nie bardzo wiem na ktorej stronie i jak bys miałą chwile to napisz jeszcze raz. Dzieki serdeczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia:) postaram się nadrobić braki ze zdjęciami na bobasach. Dzięki za miłe słowa w sprawie kuchni. Mam nadzieję, że wyjdzie fajna, oczywiście pewnie nie będzie taka śliczniutka jak na obrazku z RUSTA:) Paprotka:) Kasia ma McLarena XT, do rozkładania się na płasko brakuje może odrobinkę, do spania jest OK, nawet dziś, bo moja kruszyna jest drobna ale dośc długa ok. 88 cm:) Kupiliśmy go jak miała 5 mies. tak tylko na jakieś wyprawy miejskie, do sklepu, a przede wszystkim jako mały wózek do samolotu. Jako główny służył Peg Perego, taki dość starawy model ale był obszerniejszy, w zimie można było dzidzię lepiej opakować i miał wielki kosz na zakupy. Prawie do niedawna go używałam ze względu na zakupy właśnie. MCLAren ma trochę niewygodny koszyk i wiele tam się nie włoży, właściwie to podręczne rzeczy dziecka. Ma małe kółka, które trochę stukają np. po kostkach chodnikowych, teraz juz się przyzwyczaiłam. Znów porównuję do PP. Ogólnie McL nieżle się prowadzi. Generalnie chwalę go jako zwrotny, zajmujący mało miejsca i łatwo się składający w parasolkę. Myślę mimo wszystko, że nie wybrałabym go jako podstawowej spacerówki dla 5-6 mies. dziecka dzisiaj, jako dodatkowy tak. Ale Ci namieszałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeloł :D ja tylko na minutkę, dzis jakby mi sie pod siedzeniem paliło tak mnie rzuca :P w nocy skurcze były, ale zostały uśpione :) rano kilka i potem spokój :) Fraszko - ty masz pościel do łóżeczka z mamo - tato?? Powiedz kochana czy prałaś ochraniacz na łóżeczko, bo mam obawy że sie rozwali po tym praniu :O i to samo z rożkiem, wyprać czy raczej nie? dodam ze ja to do pralki bym machnęła .... boje sie ze popsuje buu ;) Spectro - dzięki kochana ❤️ ja sie za bardzo przejmuję takimi bzdurami, dzis cały dzień to za mną łaziło i dręczyło, aż sie w koncu oparzyłam żelazkiem :P i w końcu mi wywietrzało :P zrobiłam sobie fajną fryzurkę, zjadłam przepyszne ciasteczka domowej roboty (dżizas mniammmmmmmmi :D ) i juz mi lepiej :) teraz mi głupio przed mężulem, bo jak mnie poniesie to jadę ostro :P i na babsztylu sucha nitka nie została :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w temacie wózków ...to ja alutke woże w gondolce..... a czy ,któraś z Was ma leżaczek......czy opłaca się zrobic ten zakup??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo ale tu dzis tłok :P siedze z farba na glowie, w zasadzie to wlasnie lece ja spłukac :P wpadłam wam życzyć dobrej nocki :) to miłych snów kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! mnie czeka samotny weekend :( Sebek dzis cały dzień w pracy, sb i nd też prawie poza domem :( rodzice dzis w nocy wyjeżdżają nad morze, jak już chyba pisałam ...na 2 miesiące......pogoda zapowiada się super.......ojjjj jooojjjj jooojjj wciaż oszukuje sie, że wcale nie marzy mi sie mięciutka plaża, śpiew morza i letni zawrót głowy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sprawie włosów....to mnie od 3 miesiąca po ciąży wypadaja garściami :( chyba będe łysa :( no pół to już napewno nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zawodzę....a przeciez ....... za oknami świta, widać że rozkwita, rosną domy z prawej , z lewej beton też, przecie to jest nasza duma pospolita.... a My jacyś tacy..... toż to przeciez grzech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) imprezka urodzinowa udala sie:) najpierw przeszla burza potem bylo calkiem przyjemnie :) Alek dostal sliczne prezenty:) farme z traktorkiem, kosiarke, ciuchcie,bramka +pilka, farby, plasteline i mase slodyczy , kase od prababci ( gosci bylo malo ) Kupilismy pysznego truskawkowego torta w Auchan❤️ Alus byl po wrazeniem gdy spiewalismy mu sto po tym jak zdmuchnal swieczke:) bawil sie z kolezanka oczywiscie momentami byly zgrzyty gdyz MAdzia byla pierwszy raz u Alusia w Ciągowicach solenizant czula sie jak pan dziwilo go to ze musi ustepowac kolezance i nie jest jedyny jak to zwykle bywa u tesciow:( jak to jedynak do tego pierwszy wnuczek tesciow.... podczas imprezki Alek wpadl do basenu :( tak biegal z pilka ze nie wychamowal i widac bylo tylko nogi heheh usmialismy sie niesamowicie po szoku jaki doznalismy w pierwszej chwili:( balam sie ze sie zachlysnal i do tego wcale nie bylo tak goaco wiec trzepalo go rowno:) potem zaserwowalam dwie pyszne salatki potem grill:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mamuniu - fajny ogród.....fajne frykasy na stole.....torcik z auchana znam - pyszny :) i babeczki chyba też z tamtąd :) ...gdzie tam nam do urodzin Alutki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyniu- babeczki wlasnej roboty:) tzn tesciowa zakupila gotowe spody w makro:) dodalysmy truskawki, galaretke bita smietane i jagodki :) pycha:)nasze dzieciaki zajadaly sie najbardziej..............ARBUZEM:) ehehehehe babeczki tez smakowaly:classic_cool:maluchy nie jadly wogole slodyczy.. za to salatka z serkeim wiejskim znikla w momencie :) smakowala wszystkim bez wyjatku... Ciesze sie ze moj dwulatek lubi takie salatki zamiast tlustych czipsow itp.... serek wiejski, papryka czerowna, zielona, ogorek zielony, groszek, rzodkiewka i czerwona cebula:) do tego pieprz ..... kolezanka dodaje jeszcze zolty ser pokrojony w kosteczke albo szynke w paskeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mamuniu - tylko pozazdrościć takiego zucha :) dziewczyny - z jakiej firmy kupujecie sok marchewkowy po 4 mies bo z gerbera nie maja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Mamuniu fajnie że urodziny się udały. Będziecie mieszkac w ładnym miejscu: ogródek, altanka , przestrzeń - mnie tego najbardziej brakuje. Babeczki i tort pieknie sie prezentują:) A te spody sa juz upieczone tak? Ale naszła mnie ochota na jakis deser:) Pyniu u mnie trochę zahamowało sie wypadanie włosów ( 5 miesiecy po ciąży) ale tydzien temu je skróciłam i wycieniowałam. Moze dlatego. Pyniu wybieram sie w weekend do Parku Sieleckiego może masz ochote na spacer? Spectro dziękuje za informację. Będe sie jeszcze zastanawiac. Oglądałam jeszcze Inglesinę zippy, tez bardzo lekka , ale z kolei było tam bardzo dużo plastiku. No i teraz sama nie wiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu ja widziałam sok marchewkowy tylko z Hippa, na butelce dokładnie jest napis : napój z młodej marchwi. Z innych firm nie spotakałam. Potem są chyba bobofruty: jabłko z marchewką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu ja ma leżaczek - taki zwykły z rirmy adbor ale w odróznieniu od tych typu fischer jest duży i troche posłuży. Ja uważam że to mój najlepszy zakup. Biore Michała np. do kuchni i gotuje obiadek. A na pałąku zawiesiłam róznego rodzaju zabawki :) No cóż potrzeba matką wynalazku. Paprotko - Inglessina Zip jest fajna ale nie ogladałam dokładnie bo troche za droga dla mnie była. Pani polecała Maclareny ale dla mnie był to troche za odkryty wózek. I faktycznie tak jak mówi Spectra dla takich maluchów jak nasze trzeba wybierać wózki z amortyzacją (wprzypadku małych kółek ciężki wybór) I z tego co wiem wszytkie Inglasiny mają dobrą amortyzacje, zresztą możesz pczyać na iinych forach. Fajny wózek z takich odkrytych jest firmy Jane i waży tylko 5 kg, ale nie miał śpiworka na nogi. Ogólnie polecam ci hurtownie tą w Zabrzu - naprawde mega duży wybór i fachowa obsługa. Mój misiek ostatnio jest tak ruchliwy w nocy że śpi w poprzek łóżeczka a dziś rano jak wstałam to spał na brzuszku :( sam się przekręcił w nocy/ Dziś myje kolejne okno - już ostatnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprotko - chetnie....moze w nd późnym popołudniem jak sie zrobi lepiej na dworze, ja dzis rano nawet nie poszlam bo wczoraj myslalam ze jajko zniose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo :) ja nadal 2in1, myślałam że sie coś ruszy od środy, w zasadzie byłam pewna!! przecież na tabl. miałam takie bóle że to już był dla mnie oczywisty znak że poród tuż tuż, a tu po środowych skurczach wszystko ucichło i nic się już nie dzieje. Trochę jestem obolała jak na @ ale nic poza tym, oj Spectro kochana abyś mi nie wykrakała i żeby nie urodziła dopiero za te 2 tyg. :P bo ja się nastawiłam na już, i teraz ciężko się czeka :( ale co ja marudzę, to dopiero 2doba od odst. tabsów, może się ruszy po niedzieli :D heh a najlepsze jest to , że jutro mam zaliczenie i nic się nie nauczyłam, no bo byłam pewna że i tak już sie nie dokulam na uczelnie, bo przecież już dawno urodzę :) genialne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko tzrymam kciuki aby się ruszyło :) Bpże ide myć okno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniammmmmm torcik faktycznie prezentuje sie przepysznie :D :D :D i te babeczki też, jak to się robi, do środka pakuje się troszkę owoców i zalewa galaretką, tak? i jeszcze pytanie do tej sałatki, czy ona ma jakiś sos w sobie czy jest taka bardziej sucha, i czy dać cały ten serek wiejski? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystawiłam ale na balkon bo mam na zachud i jeszcze jest fajnie....spi jak bąk.....no to zjem sniadanko.....i moze nawet zaszaleje - prysznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie zakupiłam produkty do sałatki Mamuni:) Pyniu jakby co to jeszcze sie umówimy. Ja w ogóle nie wychodze z Tomkiem na dwór przed godz. 16, 17. Nie dajemy rady, on sie budzi a ja sie rozpływam. Marchewo ruszy sie , ruszy:) Na razie wyspij sie za wszystkie czasy:) Mysico do Zabrza to troche dla mnie daleko, ale jeszcze sie przejade na Zagórze. Ale w tej inglesinie Zippy tez nie rozkłada sie siedzenie na płasko. Ima amortyzacje tylko na tylne koła. Tyko wydaje mi sie ze ma bardzo waskie siedzisko. Ale moze tylko wydaje. Ja juz nie myje okien, nie opłaca mi sie:) Umyje sobie na nowym mieszkanku, ale to bedzie juz sama przyjemnoąść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Misek opanował waśnie sztukę przewracania się na brzuch na leżaczku. Kurde niedługo będe go musiała zapinać pasami :) No niestety do Zabrza jest spory kawałek, od nas też. Na iinym topiku gdzie jestem ktoś kupił właśnie Inglessine zip i mówi że super. Ale z tą amortyzacją to nie wiem. U mnie jest super. Ale ni chwale dnia przed zachodem słońca bo okaże się że np., jutro odpadnie mi kółko :P (odpukać. puk.puk) Dobra myje dalej rzazem z Miśkiem, który niestety pospał raptem 40 min :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico ja widziałam inglesine Zippy za 640 zł. a ty dałas za swoj ponad 700. No i teraz nie wiem , bo cena chyba okazyjna. Kurcze chyba ze to byl inny model:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×