Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Własnie weszłam sobie do sklepu internetowego i tam sa rzeczywiscie po ponad 1000 zł. To co ja widziałam za model??? O ranu teraz bede myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może widziałaś model esspresso - też fajny :) Boże czemu moje dziecko nie śpi :( Potem jest marudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff już wszystko pozalatwiałam w szkole teraz tylko obrona 14 lipca, wyrwałąm się do szkoły między karmieniami :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico masz racje, widziaam espresso, wlasnie sobie ogladnełam, a Zippy stała obok:) Ale nie dam ponad 1000 za spacerówke. Tylko ta espresso wydawal mi sie malutka w srodku i byłó tam duz lastiku. No coz musze pojechac jeszcze gdzies dalej. A tak swoja droga to w sklepie Pan twierdził ze espresso wazy 6,3 potem podeszła do mnie inna sprzedawczyni i powiedziała ze w azy 5,5 a w necie pisze ze 7,5 kg. I kto tu kłamie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pada deszcz i grad ! Ala śpi, ululała sie po marchewce.......nawet nie wiem ile zjadła bo wiekszosc było na sliniaku, chusteczkach, ubraniu, na mnie....wszedzie......jedyny sukces to , że nie płakała......cierpliwie pozwalała sobie wkładac małe porcje do buzi poczym wypluwała i miała wielką radość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu ty to masz dobrze Ala ciągle śpi :) Za ty mój Michałek prawie wogóle buuu... Paprotko oni w sklepach to tą wge podają na oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo i MUSZE sie pochwalic że po tej marchewce druga kupka dziś poleciała :) czyli chyba cos tam jednak do brzuszka też wskoczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ta pogoda mnie dobija .... momentami idzie sie zaziewac:( dzis musialam jechac podpisac metryczke na uczelnie:( potem podjechalismy do Ikea zobaczyc rzekome promocje hmmm i wiecie co naprawde niewiem co oni tam wyprzedaja taniej:( potem pojechalam do fryzjera i obcielam moje dlugie wlosy😭 szkoda mi ich ale doszlam do wniosku ze wygladam jak sierotka marysia i ze potrzebuje zmiany teraz musze jeszcze zafarbowac i bede wyglada wzglednie.... koniecznie musze zaopatrzyc sie w porzadna szczotke do modelowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu nic tak nie polepsz humoru jak zmiana fryzury, Ja też jakiś czas temu obcuełam się na krótko ale w te upały to marzy mi się kucyk :) Boże czy nigdy nie popada:) Duchota, grzmi i nic . Misiek na razie padł i ja chyba też to zrbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko - wlasnie dzis wypralam i ochraniacz i 2 beciki :) (MAMO- TATO)i nic sie z nimi nie stalo .Szkoda ze jak zaczynalam prac to bylo piekne sloneczko i mozliwosc szybkiego wyschniecia tych rzeczy a potem rozpetala sie burza i lunelo okropnie .I znow suszenie 2 dni .:( Zjadlam wlasnie obiado - kolacje i moja mala chyba zaczela sie przemieszczac i doslowinie czuje jak pupcia opiera sie o moje prawe zebro i strasznie to boli . Rzeczywiscie impreza sie wczoraj udala chciaoz bylismy troszek wystrasznie bo sie rozpadalo i grzmialo ale w koncu sloneczko pieknie wyszlo i dlugo siedzielismy przy smakolykach w altance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysica:) podziwiam Cię dziewczyno z tymi porządkami:) Moje okna juz nie zaznaja mycia dopiero w nowym domku ale tam to będzie po remoncie co robić:) Aż się boję, buu... Wy tez się boicie tak jak ja różnych zmian w życiu choćby na lepsze? pynia:) co do \"rzeczy\" marchewkowych są przeciery z samej marchewki z Bobovity o ile dobrze pamiętam to też można jako pierwsze podać. Wypadanie włosów powinno niedługo się skończyć, też to przerabiałam:( Kasia nie miała leżaczka, ja wkładałam ją do fotelika sam PPerego Primo Viaggio, było Ok. Wiem, że jednak że sie fajnie sprawdza jak sie go ma. Ale mnie wzruszyłaś na dzień dobry:) Pamiętam jak B. Smoleń to śpiewał z tą PRL-owską nostalgią:D Andzia:) niemożliwie droga ta obrona. marchewka:) jakie ciasteczka własnej roboty, jaką fryzurkę zrobiłaś. A tak w ogóle nie pokazałaś się nam jeszcze:) mloda Mamunia:) super, że imprezka się udała, Aluś dostał fajne prezenty, Kasi napewno przypadłyby do gustu:D No niesamowite, że Aluś wpadł do basenu:D Tę sałatkę z serkiem napewno nieraz zrobię na urlopie. U nas przygotownia w toku, prasowanie, pakowanie, idę na szybciutki spacerek z Kasią, potem przychodzi teściowa:D i zabiera Kasię na godzinkę na następny spacerek a my dalej się pakujemy i prasujemy. Uff ale gorąco!!!! Miłego wieczoru dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spectro- no niestety pakowanie to nieprzyjemna sprawa :( pomysl jednak o wypoczynku i zaraz bedzie ok:) jak jade do Psar albo do tesciowej to tez sie pakuje jak na male wakacje heheh nieraz mam tego dosc............ Alek byl dzis u kolezanki mlodszej o 4miesiace powiem ci ze ladnie sie bawili i wbrew pozorom Natalka byla bardziej zadziorna i zdecydowana niz moj synus ktorego postura swiadczy raczej o silnym moze nawet lekko agresywnym charakterze heheh no ale coz pozory myla.... to jest tak jak z bokserami( chodzi mi o psy) zawsze myslalam ze sa to grozne psy hmm moj maz mial i przekonalam sie ze to tylko ich mordka wyglada strasznie heheheh nachodzilismy sie z Alkiem w ta duchote:) spoko ... dziewczyny dwulatek moze naprawde czlowieka ubawic :)maz dzis wszedl do pokoju zerknal na zegarek ( mial na 14.00 wiec musial wyjsc o 13.30)i mowi o ku..wa nie zdaze alek po chwili mowi o oooo puwa :) hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w weekend :) Wczoraj zaszalałam na Festiwalu Opole ...... Alutke ululałam o 20.....zszejkowałam sobie malibu z mlekiem.......zasiadłam na sofie......i słuchałam.......śpiewałam.......słuchałam.......az usnęłam ...........i dopiero ocucił mnie Sebek jak wrócił z pracy :) a śniło mi się .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ja znowu tylko w przelocie, bo robie liste na zakupy i sie ucze na zalke o 15.00 :O lista idzie jak krew z nosa, wczoraj wcielismy łazanki dzieki pomocy Mamuni, ale dzis to już kompletnie pomysłu nie mam :( jak mi się chce spaaaac 😴 a nie jezdzic gdzies po chorzowie :( Mamuniu - fajna fryzurka, włoski ładnie wycieniowane i podkreślają ci buźkę :) łazanki pychotka :) u nas postraszyło tą burzą i w końcu znowu pojawił się uapł i duchota, tym razem bez wiatru :( a dzis z kolei chce łeb urwać i nie można nawet okna otworzyć bo chyba by je wyrwało :) szalona pogoda..... Spectro - bo ja z rezerwą do tych wszystkich albumów na necie podchodzę, ale mogę coś podesłać meilem :) ciasteczka niestety nie własnej roboty, ale domowej, z naszej cukierni, nie czuć żadnych ulepszaczy i tym podobnych, po prostu pyszne ciasteczko :D pychotka razy milion :D Fraszko - dzięki :* skoro tak to i ja dzis wrzucę moje, one tak licho wygladają, jakby mialy sie w tym praniu rozwalić, wiec wolałam spytać :) koncze bo maz nadchodzi i dostanie szalu bo lista pustaaaaaaa :P papappa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak w przelocie piszę, bo zaraz mnie Wojtek udusi:D Musimy jeszcze tyle zrobic przed tym wyjazdem a ja na kafe sobie siedzę:D marchewka:) poproszę o jakieś zdjęcia na maila:) mloda Mamunia:) nieźle się ubawiłam Twoim opisem synka i tymi porównaniami, he, he...Uśmiałam się nieźle:D Pyniu:) zasssszalałaś wczoraj kochaniutka:D Biegnę się dalej krzątać po domku. Na wakacjach powinnam normalnie mieć dostęp do Was:D Jupi!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spectro jak ja Ci zazdroszcze tych wakacji.... Lenka się obudzi to ją nakarmię i idziemy na dni Chorzowa - 750 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jabłuszkiem poszło tak jak z marchewką........ale to chyba normalne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mamuniu - a gdzie ja mogę zobaczyc Twoją nowa fryzurkę.....ja też chciałabym cos zmienic.....ale chyba nie odwarze sie obciac włosów.....odkąd pamietam zawsze siadajac na fotelu u fryzjera mówię....prosze podciąć tak żeby nie było widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyniu- az tak bardzo sie nie zmienilam:) mialam dlugie proste wlosy tak jak na zdjeciu na bobasach:) teraz mam skrocone tak do ramion i mocno pocieniowanie:) co sie wiaze niestety z modelowaniem ale potrzebowalam zmiany :classic_cool: zima mialam bardzo dlugie wlosy az za łopatki:) potem scielam jakies 5cm a teraz dalej... na chwilke zalacze fotke na bobasach:) ufff zwiedzilismy dzis wszystkie zjezdzalnie, piaskownice:) Alek wyszlal sie na maksa.... spoko zaraz padnie jak kawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mamuniu - nooo są krótsze :) ale fajna nowoczesna fryzurka :) ....ja bym nie miała co pocieniować takie mam juz cieniusieńkie włosy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozglądam sie własnie po internecie za łózeczkiem turystycznym...może cos polecicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×