Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

ja chce i kwiatki i drzewka i najlepiej też basen i altanke i huśtwake dla michałka - najlpiej mały plac zabaw - jak szaleć to szaleć - chyba zagram w totak kiedy kumulacja jakaś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok DZIEWCZYNY PUSZCZAMY TOTKA .......KTóRA WYGRYWA ROBI IMPREZE W SWOIM DOMKU MARZEń.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa tym czasem wdepnełam w ulanko mleczkowe Ali (którego zapomniałam posprzatac bo gadam z Wami :) ) .....aaaaa Alutka zasnęła biedulka na rączkach ...podczas gdy ja klikam na klawiaturze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...przed chwilą wrócił z pracy Sebek.......a oto nasz dialog :) - .....Ala zjadła 5 łyżeczek jabłuszka i przed chwila dojadła 50 ml meka... - ...czyli teraz będzie spanko ....:) - a Tobie tylko spanko w głowie.....zamiast ucieszyć się że Ala ładnie jadła jabłuszko..... :) - .....bo ja bym tak chciał przycupnąć..... :) - .....przycupniesz sobie na starość........ :) ........teraz lece do fryzjera i kosmetyczki......zadbac o swój urok osobisty......ala śpi......a sebek obok....przykucupnał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...przed chwilą wrócił z pracy Sebek.......a oto nasz dialog :) - .....Ala zjadła 5 łyżeczek jabłuszka i przed chwila dojadła 50 ml meka... - ...czyli teraz będzie spanko ....:) - a Tobie tylko spanko w głowie.....zamiast ucieszyć się że Ala ładnie jadła jabłuszko..... :) - .....bo ja bym tak chciał przycupnąć..... :) - .....przycupniesz sobie na starość........ :) ........teraz lece do fryzjera i kosmetyczki......zadbac o swój urok osobisty......ala śpi......a sebek obok....przykucupnał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poplatałam....przycupnął....a może tylko przykucnął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć wszystkim! U mnie spadalo a teraz świeci słoneczko. Lenka jak wstanie i naje się to pójdziemy na spacerek. Wszystkim Tatusiom najlepszego!!! Jasio jak wspomniałam przyniósł tacie laurkę z przedszkola wczoraj a Lena ...... a Lena w ramach prezentu obrzygała tatusia elegancko :)) Co raz częściej niestety jej się ulewa a dziś nie wiem jak to zrobiła ale tak się zsiusiała że bokiem przemókł pampers, niezła z jej artystka. Teraz sobie śpiuchna na brzuszku i wydaje śmieszne dźwięki :)) a Jasiek lepi i wycina samolota. Mężuś w pracy, trzy popołudniówki pod rząd, nie cierpie tej zmiany bo wieczorem musiała bym się roztroić: okąpać i nakramić Lene, okąpać Jaśka grrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko i Fraszko odpoczywajcie jak najwięcej, niedługo się zacznie: karminie, przewijanie, kąpanie, pranie, prasowanie i ten chroniczny brak snu (u mnie jeszcze czterolatek nad głową :)) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko i Fraszko odpoczywajcie jak najwięcej, niedługo się zacznie: karminie, przewijanie, kąpanie, pranie, prasowanie i ten chroniczny brak snu (u mnie jeszcze czterolatek nad głową :)) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu ale sie rozmarzylyscie:) ja tez puszcze totka :) i jak wygram to zrobie imprezke hheheh:) ale sie dzis nalatalam ufff wyszlismy z domu przed 10.00 sciagnelismy na 13.30... po drodze zachcialo mi sie golabkow wiec zakupilam kapuste :) zmoklismy z Alkiem jak kury heheh taka ta pogoda zmienna:classic_cool: andziu- ja tez sie dzis musialam rozdwajac pomimo tego iz mam jedno dziecko( podziwiam przy dwoch) w domu bajzel, zakupy do wypakowania, golabki w marzeniach i spiacy dwulatek ktory wpadl w histerie bo motorek nie chcial jechac!! takze zawijalam jednego golabka i do sypialni fruuu poprzytulac ziewajacego syna ktory zasnal w ciagu 3min po wlozeniu mi do stanika raczka to dla niego najlepszy sposob na skolatane nerwy.... a j sie w tym czasie modlilam zeby mi sos z galabkow nie wykipial:( na dodatek wybilo korki a ja ciapa jedna nie wiedzialam gdzie one sa w naszym mieszkaniu... teraz jem pyszne jedzonko :) wlaczylam pranie( jak dobrze ze mamy XXI wiek i super pralki) zaraz pomyje podlogi ....no i ominie mnie dzis popoludniowa drzemka z synem😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha moze ktoras z was wie co mozna zrobic z gotwanej kapusty??? zostalo mi z tej na golabki( prosze sie nie smiac z pytania heheh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko i Fraszko odpoczywajcie jak najwięcej, niedługo się zacznie: karminie, przewijanie, kąpanie, pranie, prasowanie i ten chroniczny brak snu (u mnie jeszcze czterolatek nad głową :)) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię gotowaną kapustkę z koperkiem :)) a dziewczyny dajcie jakieś przpisy na szybkie, tanie i smaczne dania i sałatki bo w tygodniu odwiedzą mnie z pracy i coś musze zaserwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu- ja proponuje lekkie salatki np. grecka? albo z serkiem wiejskim:) jesli chcesz serwowac jakies ciasto to moze zwykly biszkopt z truskawkami, galaretka i bita smietana?? ( moze byc kupny:) ) na pewno na stole powinny znalezc sie owoce ktore letnia pora ciesza sie popularnoscia w koncu to nie zima zeby gosci czestowac tlustym i kalorycznym jadlem hehe:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba mnie trafi wyszykowałam dzieci na dwór i klapa leje a mała śpi w wózku w przedpokoju a Jasiek stepuje przy oknie kiedy przestanie padać grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko jedyna slońce wyszło :)) to pędzę z dzieciakami wysłać totka toć dzisiaj kumulacja :)) jak co to zapraszam potem do mojej chałupy (znaczy się jak wygram che che)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czesto robie salatki wedle wlasnego uznania tzn spotkajmy sie wszyscy razem:) mozesz zrobic slatke z serkiem wiejskim na slodko ja dodalam np. ananasa, kurczak gotowany pokrojony w kostke do tego kukurydza i czerwona papryka:) ta sama salatka z serkiek w. moze byc z groszkiem, ogorkiem zielonym, papryka zielona i czerwona plus jajko:) jeszcze inaczej serek wiejski z serem zolltym pokrojonym w kostke:)( papryka cz. kukurydza czerwona cebula) albo cos innego kiedys podawalam z tortilla ( uszka do barszczyku z miesem) do tego papryka czerowna, kukurydza, ananas:)majonez do smaku pieprz:) moze byc danie kasza kus kus z kurczakiem:) paryka czerowna,zielona, pieczarki sos slodko kwasny z Pudliszek;) SALATKA ALPEJSKA albo kasza kus kus z oliwkami, pomidory, papryka cz.,ogorek zielony, pietruszka do smaku,estragon , pieprz:) teraz tanie sa szparagi mozesz kupic biale( po ugotowaniu) owinac je w plastry szynki i nalozyc na kazdy szparag troszke chrzanu:)( zamiast swiezych mozesz kupic z Rolnika w sloiczku) bardzo ciekawa przystawka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mamuniu - zadziwiasz mnie :) Ja z Alusia przygotowałyśmy na dzień tatka pierwszą laurkę- wodnymi farbami odbiłysmy rączki i stopki (Alusi oczywiście :) ) i stępelkami literowymi podpisałyśmy - kochanemu tatkowi Alicja :) wszystko w pastelach różowo- niebieskich :) (pisze w liczbie mnogiej bo wszystko robiłam z alą na reku :D ) TATKO ZACHWYCONY ❤️ Zmykam na mecz Polska - Bułgaria......potrzebujemy wsparcia....Aluś śpi i pozwala nam wspierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my oglądamy mecz tvn z politykami :) powiadacie kulig z termosem grzanego wina? to ja siedzę blisko termosu :P uwielbiam grzane wino :D a u nas dziś było zaliczenie na uczelni, i wszyscy zaliczyli prócz mnie, bo mnie maż nie puścił (w zasadzie to sama też bym sie nie wypuściła :P ;) ), powiedział że za późno na takie jazdy. wszystko sobie przenoszę na wrzesień, no może doczołgam sie na egz. z socjol. za tydzień (marzenia nie bolą :P ) co do wymarzonego domku - basen koniecznie!! :D :D :D i huśtawka ogrodowa, duża, wygodna, i zero robactwa (brrr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może się lotek skumuluje do środy jeszcze raz, to ja też wtedy zagram :D a jak wygram to kurde.....naprawię całą chatę a potem zrobię wielgachne ognicho, pachnące kiełbaską i pieczonymi ziemniakami na całą okolicę, w zemście na wrednej sąsiadce :D :D :D szlag ją trafi :D :D :D wtedy mnie będzie mogła pocałować w piętę hahaha :D no a potem do magicznego domku z basenem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łał właśnie zeżarłam spagetti (soss kupny) i mi dobrze :) Zaliczyliśmy ładny spacerek a Michał ultra grzeczny. On ma w wózku taką pozycje półsiadzącą i tak się dżwiga do siadaniaze prawie na siłę go musiałam kłaść. Zjadł ładnie deserk na dwozru i wogóle kochny. Nie wiem czy tak macie ale ja przeważnie wychodzę bez objadu głodna i co ś zaliczam. dziś zjadłam pół paczki krówek i soczek i taką parówkę w cieście , no i teraz spagetti :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiihh kto zmokl to zmokl hihih:) Alek zostal wybawiony z opresji przez wujka Rafala :) bo wlasnie kiedy mamunia kupowala kapustke spotkalismy sie po drodze . Mamunia biedna musiala leciec w deszczu z wozkiem a my w autku pod blok podjechalismy .Alek uradowany na kolanach wujka mocno sciskajac kierownice mowi \" mama ,desc pda hihihiih \" i raczkami zastawil buzie takie to bylo smieszne :) !!! a my z mezem w smiech .Nie ma jak dwulatek nasmiewajacy sie z mamy . Mamuni - zrob ciap kapuste z ziemniaczkiami i zasmazka pycha uwielbiam :) Andzi - masz racje teraz trzeba sily zbierac :) bo niewadomo jaki brzdac sie trafi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczak zawijany w kapuście Składniki: Filety z kurczaka, lub udka,(ilość wg potrzeb) liście kapusty , papryka czerwona, zielona i żółta, por, cebula , sól, pieprz , przyprwa do kurczaka, papryka mielona slodka. Jak przyrządzić? Filety(UDKA) oprószyć sola , pieprzem , przyprawą do kurczaka, papryka mielona, położyc na liściu kapusty, dodać pokrojona w paski kolorową papryke, grube krążki cebuli, paski pora , zawinąć liść kapusty z zawartością tak jak gołąbki. Każdą porcję owinąć w filię aluminiową i piec na dość ostrym ogniu. Jak podawać? Podawać z róznymi surówkami wg uznania, najlepiej w folii w ktorej sie potrawa piekla, wolniej stygnie. Smacznego. co myslicie o tym daniu?? chyba zrobie z tej reszty kapusty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko staraj się funkcjonować normalnie a nie tak jakbyś za chwile miała rodzić bo to idzie zgupieć wszak ciąża to nie choroba :)) szkoda że zawaliłaś to zaliczenie wierz mi przy dziecku do książek tak łatwo już się nie siada ja w piątek byłam na uczelni odtać pracę promotorce, w poniedziałek na 18 pojechałam do Katowic na spotkanie towarzysko-biznesowe, we wtorek do południa z Judytką i Patryczkiem piłam kawusie a wieczorem była już Lenka :)) Fraszko :)) i cała reszto :)) ja właśnie okąpałam Lenkę teraz czas na Jasia jutro nie ma przedszkola więc może posiedzieć dłużej zresztą dwóch na raz nie dam rady :)) i jeszcze kafe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu - a moze to?? Składniki: pojedyncza pierś kurczaka, kapusta pekińska, sałata krucha zielona i czerwona oraz zwykła, kukurydza, pestki słonecznika, pomidor, odrobina startego żółtego sera, kromka chleba, majonez, oliwa z oliwek Jak przyrządzić? Po kilka listków każdej z sałat rwę i wrzucam do miseczki, dodaję pestki słonecznika według uznania, kukurydzę, pomidor pokrojony w kawałki ok. 2 cm. Pierś kuczaka kroję w kosteczkę i wrzucam na masełko na patelnię. Gdy jest gotowa, dorzucam do sałatki, posypuję sałatkę startym serem, na patelnię po kurczaku wrzucam pokrojoną w kostkę kromkę chleba i przypiekam, aż będzie chrupiąca. Dodaję do sałatki. W miseczce rozrabiam łyżkę majonezu z oliwą z oliwek i odrobiną wody i polewam sałatkę. Smacznego ! Potrzebne przybory: patelnia, nóż i tarka jarzynowa Jak podawać? Sałatka zawiera mięso i chleb, więc można ją jeść samą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia - broń boże jak chorobę :O po prostu raczej bym nie chciała zacząć rodzić w autobusie T w drodze do Chorzowa lub gdzieś na uczelni i w efekcie trafić gdzieś do obcego szpit. :O to nie na moje nerwy. A mam właśnie takie przeczucie że jak tak będę sobie siedzieć to mój synek też będzie siedzieć, ale jak tylko nos dalej wystawię to on akurat wtedy się zdecyduje wyjść, taka akcja napełnia mnie strachem w miejscu innym niż dom :D a tak akurat mam w cholerę czereśni i chciałabym zawieźć jutro cioci i kuzynce :( no ale sama sie boję jechać a mężu nie lubi cioci, więc ze mną nie pojedzie ;) brzuch mi się stawia :) ................................................................ oooo stawia się całkiem porządnie......idę sobie coś zjeść żeby nie rodzić na głodnego hahahahahha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×