Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Heh, Kamiś uciął sobie właśnie swoją półgodzinną drzemkę, więc mam czas się produkować. Rozmarzyły mnie wasze czerwone suknie... Uwielbiam się stroić, malować, jestem strasznie próżna. Żałuję tylko, że nikt nie szyje sukienek dla takich kobietek jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam znajomej kosmetyczki :( Doczytałam się, ze jest jakis salon Thalgo w Katowicach na Batorego. Ciekawe, ile taka przyjmność kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaa żnaczy do Gold Fryza:) to mój były fryzjer jak mieszkałam w tamtych okolicach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, do Gold Fryza. Myślałam, że zmienili tę nazwę, bo jest idiotyczna. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić doskonałą kosmetyczkę w Mikołowie, a nawet dwie - Małgosia i jej teściowa. Olkaa, za komplet - oczyszczanie, nawilżanie, maseczki, masaż twarzy, szyi i dekoltu (mój ulubiony zabieg!), regulację brwi, hennę (rzadko ostatnio robiłam, bo mnie uczula) płaciłam ok. 120 - 130 zł. Nie wiem jak jest teraz, bo dawno nie byłam, nie mam jak się wyrwać Kamilowi ;-) Sam masaż ok. 30 zł, ale wolę hurtem wszystko - błogie 3-4 godziny lenistwa, gdy ktoś mi dogadza. Dżizas! Ja chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 a ja sie musialam tyle naprosic zeby moj maz podrzucil mnie do mojej fryzjerki podciac grzywke.....nie rozumie dlaczego musze jechac akurat do niej.... faceci......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam 3-4 godzin a z dojazdem to pewnie i 5 :( I nie mam 130 zł :( Ale jak znajdę czas i pieniądzę, to może się udam i poproszę o adres :) Poszukam tego kremu, jak będę w SCC, bo tam jest porządna drogeria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja dzielna mróweczka już posprzątałam, ugotowałam, ululałam Michaśka a teraz się relaksuje :):) Ceny tego kremu zwaliły mnie z nóg - no cóż będe na stare lata brzydka i pomarszona:( a za zabiegami kosmetycznymi nie przepadam - taki dziwoląg jestem, nie lubie solarium bo czuje się jak w trumnie :( No chyba że jakieś masaże na to bym się skusiła, ale niestey kas brak :(:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jest cena, bo nie widzę. A ja już jestem brzydka i pomarszczona :( Solarium nawet lubię - tak sobie poleżeć w ciepełku. Pewnie będę sobie mogła na to pozwolić za 10 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też się marzy masaż :D :D :D mógłby się mąż dokształcić i mnie wymasować :D bo na prawdziwnego masażystę to też u mnie brak kasy :P pijemy mleczko, herbatkę(ja) i lecimy na spacerek, słońce kusi :D ale się wystroiłam :D :D :D w takim stroju mój brak pewności siebie zostaje w domu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mysico! Hehehe, z solarium uciekłam z krzykiem - trumna się nade mną zamknęła i zaczęła huczeć i nie wytrzymałam. Pierwszy i ostatni taki wyczyn. A teraz sobie przypominam, że kosmetyczka polecała mi kiedyś pod oczy krem z Avene, do kupienia w aptekach. Jednak u mnie najlepiej zadziałało cudo za - uwaga! - 10 zł! Krem do twarzy i ciała czekoladowy z magnezem z Dax Cosmetics w opakowaniu 200 ml! Za dychę! I do tego jedna tabletka MgB6 dziennie. Efekt ogólny przerósł najśmielsze oczekiwania. Wogóle preferuję polskie kosmetyki. A ten krem kupiłam do ciała zamiast balsamu. Twarz posmarowałam raz z rozpędu i od tego czasu już nie szukałam innego. Mogę polecić w ciemno, choć gdyby mi kiedyś ktoś coś takiego powiedział, to bym w życiu nie uwierzyła. Zazwyczaj cena i jakość idą w parze. Tutaj cena kuleje i nie nadąża za jakością. I alleluja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma poleciła mi masażystkę, która dojeżdża do klienta i za masaż kręgosłupa i karku bierze 30 zł. To chyba niedużo, ale nie wiem jakie są ceny wogóle. Ale mój mąż wielka sknera ;-) zaparł się i postanowił sam mi dogadzać. No i dobrze mu to idzie :-D Majeczko, zgubiłam numer telefonu, ale mam tyle informacji: pani Alicja Januszek, przyjmuje w K-cach na Plebiscytowej bodaj 32/1, ale głowy nie dam za numer, wejście przez bramę od podwórka, na parterze, na domofonie Remed (rehabilitacja medyczna). to jest na wysokości katedry, z boku na lewo od frontu katedry. Łatwo trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja po porannym wyruszeniu w teren dopiero teraz wróciłam. Najpierw odstawiłam Jasia do przedszkola potem z Lenką na kontrolne usg bioderek już ostatnie bo jest wszystko ok. Potem poszliśmy się zważyć i jest 6100 kg! :)) a potem do pani doktor bo były już wyniki z bagań wyszły dobrze ale obydwoje mają podwyższone PLT no ja nie moge znowu a cała reszta jest bez zarzutu. W październiku musimy ponowić badania. Potem był spacerek a teraz Lenka leży w łóżeczku i gra jej karuzelka a ja przy kawusi. Dziś na obiadek zupa od wczoraj-krupnik+naleśniki z dżemikiem. Mniaaam. A Judytko w domku siedzisz a ja sie oglądałam za wami czy gdzieś nie krążycie po okolicy jak ja. Dobry - \"ponoć\" fryzjer jest też na Wandy nowo otwarty (ale przeniósł się z innej ulicy) chwalą go sobie. Lenka sobie gada teraz i gada hi hi fajnie się tego słucha Marchewko też uwielbia ciągnąć moje włosy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff spacer zaliczony....przed te slabe dni w miesiacu nie mam tyle energi:( od 11.00 do 14.00 troche zeszlo..... dobrze ze mialam z wczoraj dwie papryki nadziewane dla nas akurat:) bak wlasnie sie posila:) a ja mam karuzele tak mi sie kreci w glowie.... jedno jest pewne na pewno nie bede teskin za \"zyczliwoscia\" sasiedzka.... bo sasiad z dolu nie kwapil sie zeby pomoc z wozkiem..... pod drzwiami widzialam juz gwiazdki.... nula- z daxa fraszka uzywala krem na rozstepy chwalila sobie:) ja aktualnie uzwyam tylko kremu nawilzajacego z garniera a i o nim czasem zapomne....upssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny ja to kiedyś balsamiki, pelingi, maseczki, odżywki na włosy a teraz 30 sekund prysznica i niekiedy tylko jakś kremik na ciałko :( kurde zapuszczam się trzeba coś z tym zrobić. Może jak Michał pójdzie do przedszkola :):)D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha bylam tez u szewca i moje dziecko nie potrafilo zrozumiec czemu pan zabiera mamusine buty:( poplakal sie niesamowicie w koncu czekalismy az wymieni pozdzierane fleki:) dopiero jak zobaczyl co ten pan robil uspokoil sie i uwierzyl ze mama dostanie je z powrotem.... stoimy na ryneczku slonce swieci a moje dziecko taki tekst siukam cienia siońce gźeje:classic_cool: meczy go upal.... w deszcz i pluche biega jak szalony.... na spacerze spisal sie na medal cala droge szedl na nogach ❤️ oczy mi sie kleja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko to małe diablątko :P na spacerach oczywiście, bo w domu to istny aniołek (tfu tfu tfu) ledwo wyszliśmy za bramę, krzyk i lament, no to na raczki, tak ujechaliśmy 2 przecznice, następnie cuda z tuleniem, kołysaniem , śpiewaniem, eh zaparłam się bo tak cieplutko, i sloneczko tak przyjemnie grzalo, ale nic nie działało, więc do domu, w domu mega histeria, uspokoił się na dzwięk stanowczego głosu i uśpił biedny przy butli, no to ja myk z nim na śpiocha do wozka, i dawaj na dwor, minka slodka spi juz widze, a tu nagle, na cala ulice łUP ŁUP ŁUP ŁUP DZIDżEJ MARINO KRECI IMPREZE, SIERPIEN 2005 JAZDAAAAAAA!!!! sąsiad sobie slucha muzyki, na dodatek z jakiejś przeterminowanej składanki :P - a z nim cala ulica o niech go dorwę, kudły mu wyrwe smarkaczowi jednemu Kacper w jednej ręce, wózek w drugiej i szybko przemykam , ba!! uciekam z ulicy żeby się tylko nie obudził....oczywiśćie pod nosem milon przeklenstw na sasiada :P ufff udało się :D :D :D poszliśmy po chlebek ale z powrotem już było cienko, tir go obudził :O matko co on taki wrażliwy, zasypia przy radiu, spi zresztą bardzo ładnie przy włączonym tv, a tu takie cyry :O wróciliśmy do domku i nie to dziecko, uśmiech jak tylko położyłam na łóżku, rozebrałam, a on się smyk mały śmieje!! :D :D :D ale jak pięknie :D :D :D i mówi: ooooo uuuuuuu hahahahhah :D :D :D serce mi stopniało :D mówię do niego, ty mały terrorysto, nie lubisz spacerów i tak mame stresujesz?? a on: ooooooooooo i macha rączkami jakby biegł :D :D :D :D dogadaliśmy się, chyba chciał mi wytłumaczyć te swoje lamenty na dworzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak swoją drogą to marzy mi się zima i śnieg i sanki z michałem, on już pewnie będzie zaczynał chodzić jest na dobrej drodze żeby zacząć wcześnie :) 2 lata temy rzycaliśmy się z moim Radkeim w parku w takie wielki zaspy - cudnie było:):):) Lubie śnieżną zimę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico - mozemy sobie reke podac :P maz sie czepia ze nie dbam o sibeie, nie kremuje mojego flaka, zwanego kiedys brzuchem, ale wieczorem z taka radoscia witam sie z lozkiem ze zapominam o kremach itp. z kolei rano moim czasem zarzadza maly panicz :D chociaz dzis rano sprawil mi niespodziankę, umylam sie, wlosy zrobilam, ubralam, wstawilam pranie i zrobilam butle, a on ani pisnal, siedzial i patrzyl sie przed siebie, chyba usnal z otwartymi oczkami. A potem powital mnie leniwym uśmiechem :D moj aniolek ❤️ ta pogoda przypomina mi zeszły rok, jak w 6 tc czekalam na usg żeby dowiedziec sie czy jest pęcherzyk czy tez nie ma, a zobaczylam piekne male bijace serduszko :D piękny to był dzień, i pogoda równie piękna, a to uczucie :D ehh cudnie wtedy się czułam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś miałam starcie ze swoją mamą, która pilnuje Aluszka.....obraziła się, że zwróciłam jej uwagę żeby swój dres wkładała głębiej na półkę bo haczy przy otwieraniu drzwi (przesuwnych) i ponoć jestem idiotką głupią bo prosiłam ją, żeby nie szła z Alą na rękach do apteki bo chłodno było i nie było potrzeby (według mnie) ....a ona miała mądrzejsze zdanie i poszła.....a ja śmiałam wyrazić swoje niezadowolenie......matko i córko jakie to zawiłe.....bzdury takie ...a jej się chciało o to spierać i po drodze wyciągać inne różniste sprawy wyssane z palca:( rozmontowała mnie tym z samego rana i dzień mam do dupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nula - olkaa - kocham was dosłownie ❤️ dzięki dziewczyny ❤️ nula - masz racje, kiedys korzystałam z porad psycholożki i o ile dla mnie to bylo normalne, i nie świadczyło o żadnym że się tak wyrażę \"uchybieniu od normalności\" to kazdy kto o tym wiedzial patrzyl na mnie tak dziwnie :O 30 zeta za masaż to przystępna cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - do usług :-) A my byliśmy na dłuuuugim spacerze, zawadziliśmy o znajomą. Pięć godzin, w międzyczasie jedno karmienie, dwie drzemki, mnóstwo noszenia na rękach i rozkoszne uśmiechy! Kamiś poznał pana kotka, pan kotek wylizał Kamykowi skarpetki i pomruczał, pieski szczekały a bąbelek się nie bał i wogóle było cudnie! Odezwała się moja psiapsiółka z Irlandii, popisałyśmy sobie troszkę, uśmiałam się tak, że się posmarkałam :p. Nareszcie przyjeżdża! Dzień jak marzenie, nawet mężuś po spacerku stopy mi wymasował! Jeszcze jakby się kolacja sama chciała zrobić... Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nula-jakbym zaczela ci opowiadac co mnie gnebi to mialabys dosc heehehe my po spacerku zjedlismy pyszny obiadek ktory rozlozyl nas na lopatki pierwszy raz od tygodnia Alek poszedl bez protestu spac;) ja troszke poczytalam a potem przysnelam na 40 min strasznie mi sie krecilo w glowie ( bol glowy do teraz czuje).....:( nula-co dobrego jecie na kolacje:)ja od tygodnia grejfruta.... a gdzie nasza olapi❤️ odezwij sie mamusiu:) wiem ze twoi faceci daja ci popalic ale pusto bez ciebie:) paprotko , didd, destiny,agol,spectro, marsjanko i cala reszta - brakuje was:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×