Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fb2f29d1381958b5.html Na tym zdjeciu jestem z siostrzenica meza ktora ma 6lat . Skojarzenia macie przerozne co do mojego stroju ale powiem szczerze nic a nic nie myslama o patriotyzmie wkladajac taki zestaw :) Tatianka po wczorajszym spacerze dostala kataru i widze ze tez kaszle co jakis czas .Terazmusze czekac na meza i chyba podjedziemy wieczorem na izbe przyjec bo naprawde niewiem co takiemu maluchowi podawac ,narazie zakropilam jej nosek sola .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu - tak bede miala dziewczynke - ale kochana dostalam bardzo duzo ciuszkow! Wiec dziekuje Ci - ale mysle, ze Natalka i tak ma narazie za duzo ubranek. Jedyne czego szukam to kombinezon jakis na zime - wiec jesli masz jakis w rozmiarze okolo 62cm do sprzedania lub pozyczenia - to bede chetna jak najbardziej! Dziękuję, ze o mnie pomyslalas! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaa najgorsze jest to że nie mam kiedy podjechać :( rano Michał śpi tzn. 10-12 a potem praca a potem dom a radek do 20:30 w pracy przy czym wekeendy często też pracujące :( takie moje życie Ja cie serdecznie zapraszam ale oczywiście nie chce się narzucać. może to z tego wynika ze ludzie się unikają a może z braku czasu :( Mi w tygodniu czas płynie szybko ale za to wekendy jak jeszcze Radek jest w pracy dłuża się i dłużą itylko Michał, michał. My się sotatnio spotkałyśmy z Anią (Destiny) na długiej kawce i było bardzo sympatycznie. Zresztą dziś ją też spotkałam jak biegłam do autobusu. Plusem jest to że mieszkamy koło siebie, ale Ollka do ciebie przez pola też nie tak daleko :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś się dowiedziałam że prawdopodobnie siostrzenica Radka będzie się hajtać w grudniu. jezu ja się zastrzele :( Nie nawidze grudnia i stycznia bo idzie kupa kasy: rozliczenia za wszytko tzn. kaloryfery, prąd itd, święta czyli: wyjazd do łodzi, prezenty n o i do tego jeszcze wesele :( prezent, kreacja. jejcia może opchne Miśka na allegro:P:P albo siebvie wystawie:P:P:P:P:P:P:P: może jakaś nereczka na sprzedaż:P:P Helpppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico, Jak bedziesz chciala kiedyś pojechać - niekoniecznie do Zabrza - ale wlasnie np. na 3 Stawy lub w inne miejsce - to daj znac. Jak nie rano - to po Twojej pracy? A jak Radek bedzie w weekend pracować - to przecież też możemy podskoczyć gdzieś do Katowic zobaczyć jakieś to łóżeczko! Czasem lepiej się w sklepie zapytać, doradzić, zobaczyć na żywo! No w każdym razie - nie miej oporów jakby coś! Jeszcze 2 tygodnie jestem do \"wykorzystania\" :) hihi albo w weekend zostaw Radka z Miśkiem i same pojedziemy :) :) A od stycznia zbieramy ekipę na basen :) z maluchami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basen? ktoś wspominał o basenie :D :D :D my bardzo chętnie :D nie możemy się doczekać :D oba łóżeczka fajne, to hatec wygląda stabilniej, ale chico to w końcu porządna marka....więc nie wiem który lepszy.... dzieki za 3 manie!! pomogło!! okazuje się że kuleczki powróciły na swoje miejsce, i to co wybadałam to oczywiście jąderka i na dodatek we właściwym miejscu :D zastanawiam się jakim cudem u pediatry ich nie było :O może się zestresowało moje dzieciątko. Agol - tu też info z myślą o Tobie :D pani dr powiedziała,że jak woreczek się zmniejsza całkowicie, np. podczas zimna, stresu to to normalne że one się chowają w pachwinki i byłoby niepokojące gdyby się nie chowały :) tak więc wszystko OK!! :D jupiiii :D :D :D wielgaśny kamień, a nawet kamor, głaz!! spadł mi z serca, jestem bardzo szczęśliwa !! :D :D :D dziś wieczorem świętujemy zdrówko naszego synka :D i powrót jajeczek na miejsce :D jestem wyczerpana tą podróżą, idę się porelaksować, może nawet się położę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko - no i niepotrzebnie się denerwowałaś :) Najważniejsze, że wszystko w porządku. :) Mysico, Andziu - chętnie kiedyś wpadnę, ale teraz jestem już myślami w Afryce, więc dopiero pod koniec października najwcześniej. Pogoda pewnie będzie już do niczego, więc pozostają wizyty domowe. A gdzie Mamunia? Pewnie dostała kartony i się pakuje. Fraszka sie za nią udziela :) Naszyjnik bardzo ładny, przyjrzałam się uważnie, bo przerobiłam sukienkę i też szukam czegoś na szyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) w koncu maz pozwozil kartony i szkoli mnie co mam pakowac i jak:( bardziej przezywa przeprowadzke bo ja staram sie o niej nie myslec.... od dzis bede legalnym kierowca w koncu zdalam prawko :) mysico mnie bardziej podoba sie lozeczko z chicco i chyba takie samo kupie dla Tatianki ( ciagle sie zastanawiam) marchewo- super ze Kacperek zdrowy:) jak twoj egzamin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu, gratulacje! Nic nie mówiłaś, że dziś zdajesz. Z tymi kartonami miałam rację :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko - bardzo sie cieszę - GRATULUJĘ! :) wyobrazam sobie jaką teraz lekkość na sercu czujesz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za namiary na żele :D szkoda,że nikt nie jest z Sosnowca bo ja bym na kawkę chętnie sie umówiła :D :D :D mysico - ja bym wybrała to drugie łóżeczko. pierwsze fajne ale ja wolę mniej kombinowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:) nie pisalam o egzaminie zeby juz nie zapeszyc poza tym jakbym nie zdala to sama bym dzis przelykala gorzki zal:) pyniu- ja jeszcze prze 14 dni mieszkam w Dabrowie zapraszam na kawe:) wcinamy wlasnie z alkiem obiad:) ogorkowa .. a na drugie kasza kus kus gotowana piers z kurczaka + salata z pomidorkiem, papryczka itp:)bardzo szybki obiad:classic_cool: a mialam miec wolny dzien od syna no ale maz pojechal po farbe ( pyniu ty sie orientujesz malinowy krzew z duluxa na 2 sciany do sypialni)pozwozil tez kartony i sporo popakowal.....a ja dzielnie sie pocilam na egzaminie mialam dzis teorie i praktyke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chetnie posiedzialabym w milym gronie :) kawki nie pije ale za to soczek jablkowy ile dusza pragnie . Niestety Mamuni nie pomagalam bo ja dzis pocilam sie z mala u lekarza ,bo jednak skoczylam z kolega do osrodka .Pani doktro osluchala i wszystko w porzadku no ale katarek jest nadal i takie pokaslywanie .Przepisala taki spray do noska i Eurespal , ktory juz kiedys brala i niestety nie za dobrze go przyswajala .Ibufen mam dac tylko w razie goraczki ktorej dzieki bogu nie ma . Ja na obiadek mialam wczorajsza botwinke zrobina prze Mamunie :) a na drugie tak sie staralam i nie wyszlo mi tak smacznie jak mialo .Ryba z ryzem , brokulem ,pomidorkiem ,papryka czerwona . Marchewka - bardzo sie ciesze ze malym wszystko w porzadku .Z dziewczynkami sa znow inne problemy np bardziej z infekcjami moczowymi . Tez mi sie podoba ten kojec co Mamunia chce kupic :) hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko, no po prostu kocham Cię :D Cieszę się, że z Twoim Maluszkiem wszystko OK i dziękuję za informację! Gdyby któraś z Was słyszała jakieś odgłosy podobne do burzy, to to na pewno nie była burza, tylko głazy, które spadły z mojego i Marchewkowego serca :) A swoją drogą wydawałoby się, że te jajeczka to takie małe, niepozorne, takie słodkie orzeszki, a to takie sprytne bestie! młodaMamuniu gratulacje!!!!!!!! Wyobrażam sobie jaką czujesz radość, bo ja jestem po trzech podejściach (nie dodam z jakim skutkiem :( ) Na razie dałam spokój, ze względu na brak finansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewo - super że super :D mamuniu - ja bardzo chętnie tyko to mimo wszystko daleko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
witam mamuniu - gratuluje, brawo ;-) marchewa - ciesze sie, ze wszysko z Małym ok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się pochwalić, że stałam sie już chyba mistrzem świata w zbiórce moczu do woreczka dla niemowląt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dąbrowa daleko:( no cos ty ja Psar jezdze dwoma autobusami i jest spoko...za tydzien chyba juz odbiore prawko wiec bede mogla jechac autem i tu bedzie problem dla meza bo jak dotad mial auto dla siebie a tu teraz dwoch kierowcow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu - zapraszam do mnie moze uda ci sie zlapac mojej Tatiance bo ja juz sie mecze chyba ze 3tydzien a woreczkow poszlo ze hoohoh .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - brawo!!! Marchewka - :)) Destiny jasne że się znajdzie jakiś śpiworek dla Natalki w tym rozmiarze Fraszka ja bym bez kawy zdechła godz. 11 i muszę wypic kawusię Ja dziś na obiadek miałam słodko-kwaśny z ryżem i kefirek pospacerowaliśmy dziś troszku i przy okazji zapisałam Lenkę na piatek na kontrolne usg bioderek a w czwartek muszę zawlec moje szkraby i zrobić im kontrolnie morfologię dla całej reszty buziaki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu - z Sce do DG niedaleko przeciez .Gorzej do Psar dojechac .Podziwiam moja siostre jak daje sobie rade z spacerowka w autobusie czy tramawaju . No ale teraz to bedzie o jednego kierowce - rajdowca wiecej hihi ;-) hhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu - wesele bylo w Przeczycach :) niestety w Jubilacie jeszcze nie bylam . Olkka - ten naszyjnik podobal mi sie strasznie wiec kilkam KUP TERAZ a tu mnie wywalilo !! no to szukam dalej i znow zrobilam KUP TERAZ .Ja patrze na poczte a tu dwie wiadomosci ze kupilam oba !! a ja myslalam ze ten pierwszy to akucja wygasla .Zadzwonilam do babeczki i pytam a ona ze to ja zakonczylam ta aukcje spoko i taki to sposobem mam dwie czerwone bizuterie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nadal pakuje dopiero dgy czlowiek sie przeprowadza zdaje sobie sprawe ile posiada rzeczy tych bardzo potrzebnych i tych bezuzytecznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
jednak neurolog i jednak rehabilitacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko, głowa do góry! Ja też się bałam i okazało się, że niepotrzebnie. Strach ma wielkie oczy, a rehabilitacja... ma niesamowitą skuteczność. Kamilek niesamowite postępy zrobił dzięki temu, a my mamy podwójną radość - z jego postępów i z naszego w to wkładu. Marchewko, fantastycznie! Jeśli ja się tak cieszę, to wyobrażam sobie co ty czujesz! A egzamin (oczywiście gratuluję), jeśli pamiętam to albo historia albo metodologia, tak? U kogo? Ja mam za parę dni egzamin u prof. Iwanka, ale chyba nie dojadę. Tomek nie da rady tyle czasu z Kamyczkiem, bo jeszcze nie może zbyt długo go nosić. No a ja nie mam kiedy się uczyć. Mysico, w sobotę zapraszam na kawkę do mnie :-) Pasuje mi też w każdy prawie dzień tygodnia, więc jak cię czasem ominie praca, to chętnie poznam tego czarującego przystojniaka! Destiny - zaproszenie obejmuje obowiązkowo ciebie i Natalkę! :-) Mamuniu, nie zazdroszczę robótki. Masz za to okazję, żeby zrobić remanent w garderobie, a potem z \'braku ciuchów\' kupić sobie coś nowego ;-) Olkaa, zazdroszczę wyjazdu! Kiedy wylot? Dzisiaj znów masaż... Hmmm ;-) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico - jeśli nie masz teraz czasu żeby się rozejrzeć wśród łóżeczek, to może się nie spiesz. Wykorzystaj na razie ten kojec, który kupiłaś, a łóżeczko wybierz spokojnie, jak będzie czas i okazja. Mnie się podoba to: http://www.allegro.pl/item231416719__bby_markowe_lozeczko_turystyczne_kojec_hit_.html Fajna cena, ale przede wszystkim boki ma przejrzyste. No i kolorki - Kamiś to lubi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mamuniu - jasne że w sumie Dąbrowa jest rzut beretem :) ....chodzi o to, że podróż z Alą autobusem to nie na moje nerwy ... majka- to zestaw jak u mojej Ali ....nie martw się na zapas....ja chodzę na kontrole co 3 miesiące i do tej pory lekarka zawsze mnie uspakajała , że ok :) u Ciebie może być podobnie :) w co mocno wierzę i trzymam kciuki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×