Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

nula-co do kupek dziecięcych to tez mam fioła na tym punkcie,jak ostatnio Aleks 3 dni nie robił to my tylko z mężem ucho koło pampersa i nadsłuchiwaliśmy,telewizor sciszony na maksa żeby nie przeoczyc tego faktu i na ten trzeci dzień już chcielismy jechac do lekarza i w trakcie naszej małej sprzeczki do jakiego lekarza jechac(bo zdania mielismy podzielone) ,ały pocisnął zdrowo i problem rozwiązał za nas! ja mam fajny przepis na schudniecie kilku kilogramów dobry np przed jakims weselem kiedy zależy nam żeby sukienka dobrze leżała!!!! potem napisze bo musze poszukać! mamuniu-szkoda że tak daleko...a ta sałatka też nie dla mnie,co dziennie wbijam sie w moje dawne ciuchy i sprawdzam czy juz sie dopne,ale na razie nic z tego, a najlepsza dieta to sprawdzone MŻ (mniej żreć) tylko trudne do zastosowania,mam kolezake która schudła 30 kg -w ciągu roku-jak ja jej zazdroszcze ale ona ma silną wolę umie sobie odmówić a ja już myśle żeby tak skoczyć do cukierni ,bo w niedziele do kawki trzeba coś mieć słodkiego a w poniedziałek zaś będę się wbijać w spodnie!!!! marchewko-kacperek małego olewa totalnie ,zaczyna się nim interesować jak mały płacze albo jak go kąpiemy to bardzoooo chce pomagać ,sprawdza czy woda nie jest ha(czyli ciepła) chce go rozbierać i to jest trudne bo nie może nic przy nim robić bo nie ma żadnego wyczucia ,wykręca mu ręce jakby miał z plasteliny a jak mu powiedzieć ze nie może pomagać.A jak w przypływie czułości zacznie braciszka głaskać to ten ma az głowe czerwoną no i jak mu daje całuski to się cały na niego kładzie,ogólnie trzeba mieć oczy dookoła głowy.Dobrze ze jest ładna pogoda ostatnio to kacperek jest cały dzień na dworze na podwórku fika a potem jest tak zmęczony że idzie spać i jest spokój nula -zdjęcie przepiękne szczególnie te w kąpieli-super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko - z tego co kojarze - Michał Mysicy nosi 74.. Nula - ok - nie wiedzialam, ze jestesmy kolezanki po fachu :) A jesli chodzi o jedzenie / diety itd, to na pewno moje zycie tak sie zmieni, ze i podejscie do diet i moznosci jedzenia czy nie jedzenia po 18:00 zmieni sie :) Wiec narazie nawet nie mysle o tym jak sie bede odchudzac - narazie mysle tylko , zeby Natalka byla zdrowa. Pogoda dzis mega zwariowana.Jakos zle to znowsze ostatnio. Troszku mi niedobrze i jakas \"niedorobiona\" jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zostałam na całe popołudnie sama z dzieciakami, może jakiś spacer ale ta pogoda też beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja popołudniu też samiusieńka z Aluszką. Nie wychodzimy na spacerek ...żeby nie zapaskudzić dodatkowo gardełka....rehabilitację też odwołałam....siedzimy sobie w cieplutkim domku (już grzeją :) ) i zbijamy bąki . Syropku nijak nie umiem Aluszce podać ....z soczkiem nie ma jak bo odmawia ...w każdej pozycji albo upuszcza bokiem....albo trzyma i potem upuszcza bokiem albo robi fontannę..... dzięki za podpowiedzi w sprawie kremu pod oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnośnie badania twarzy....moja perełka łapie moją buzię za policzki ...bez delikatności :) ......i przyciaga do siebie po czym otwiera szeroko pyszczka i daje mokrego....najlepszego na świecie buziaka....tzn to moja interpretacja....bo w jej wykonaniu to raczej wygląda jakby mnie chciała zejować tzn zjeść :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy może mnie ktoś oświecić jaka pogoda na dworze :) ....bo na termometrze 14,4 stopni.....za oknem świeci słoneczko aż miło.....a jak otworze okno to wieje aż strach że.....wywieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie odkryłam że w internetowej aptece można kupić Ali mleko o 5 zł taniej na puszce....chyba zamówię 10 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dałam właśnie Aluszce troszeńkę rozgnicionego banana....najpierw zrobiła wielkie oczy...potem otrzepała się z obrzydzeniem....i wymiot :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha to chyba zaproszenie dla mnie bo dziś sobie monolog uprawiam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu jest ciepło, ale wieje straaaasznie :( nie wiem czy mogę isć z moim na psacer, bo przeciez bedzie darlpysiola i trzeba go bedzie niesc jakis czas, a tam pizdzi dosc porzadnie, lece bo syrena w akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny dzieki za rozm. :) wiecie to ja chyba jakas glupote palnelam, kuzynka chciala przywiezc malemu troche ciuszkow z zagranicy bo maja bbbb tanie i jej mowie no 74 bedzie ok...i tak spanikowalam teraz kiedy on w to wejdzie...ale przeciez czas leci, i urosnie moj maly krasnalek, wiec przydadza sie....tak dumam wlasnie :P bylam w scc, jesli ktos sie zastanawia czemu w week. w centrum jest malo ludzi, odp. jest prosta, wiekszosc czai sie w scc, dokladnie sie czaja, laza i patrza jeden na drugiego po czym dopadaja wieszakow jakby od tego zalezalo ich zycie :O dżizas jak ja nie znosze scc, full ludzi, nie ma sie jak ruszyc :O pojechalam bo mialam nadzieje na ogrodniczki cherooke, ale nic nie bylo, a w tych sklepach na galerii jak drogo :O :O matko albo ja jakis cencik jestem :P oczywiście chodzac w poszukiwaniu pieluch po tesco mialam te same odczucia co Pynia ;) kazda moja komoreczka krzyczala do domu, byle szybko!! moj malenki krasnalek wchodzi juz w 3 :O buuuu ja chce zeby nadal chodzil w 2, jak on rośnie szybko 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam właśnie do samotnej kawy potężny kawał babki cytrynowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia 74
wróciliśmy ze spacerku no wieje wieje ale ubraliśmy sie cieplutko ja używam haggisów nr 3 classic są niedrogie a dobre a jak Lena skończy 4 miesiące zamierzam wprowadzać jej już deserki i inne jedzonka oprócz cycusia buuu mieszkanie wysprzątane, pranie się suszy chyba jeszcze zrobie jakieś ciasto (najłatwiejsze oczywiście: kupione spody tortowe na pierwszy dwa budynie ugotowane w 1 l. mleka i przykryty drugim spodem a na to galaretka bardzo to lubie) no może bardziej to ciasto robione niż pieczone ale ja jestem antytalencie co do pieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia 74
to ja tylko coś spomarańczowiałam hi hi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to poszła cała babka...nie dobrze mi....iii bardzo żałuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamiś już od miesiąca sika w trójki - paskudnie śmierdzą w porównaniu z dwójkami. A może to Kamikowe siuśki śmierdzą bardziej? A ja wcinam ciasto jogurtowe ze śliwkami - najlepsze na świecie! W sezonie truskawkowym jest oczywiście z truskawkami, a potem - wiadomo: z tym na co jest akurat sezon. Mysico, Destiny - w przyszłym tygodniu zjemy go mnóstwo! A my byliśmy na spacerku, Kamiś ubrany cieplutko, to niestraszne mu żadne wiatrzysko. A i tak troszkę pospał w wózeczku! Uch, co za wyczyn! Teraz zasnął, więc i mamusia się zrelaksuje - przed tiwi. Na razie! 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jutro strzele sobie to ciasto Andzi :D dzis juz mi sie nie chce isc po mleko i budynie :P mam pytanie o ta slawetna ciemniuche: czy jesli to tak mocno trzyma, to mogę mu na noc nasmarowac lebek oliwką, nakryc czapeczka i tak 3mac do nast. dnia do wieczora, az do kapieli? i czy bedziemy mogli tego nast. dnia jeszcze przed zmyciem tego z glowki wyjsc na dwor, czy ta glowka bedzie mokra caly czas od tego tluszczyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko moim zdaniemmożesz tak zrobić acha co do ciasta to te budynie nie w 1l. mleka tylko w mniejszej ilości żeby był gęstniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłuszczyk się wchłonie Marchewko. Ja czytałam (i stosowałam), że trzeba naoliwić, przykryć gazikiem i na to czapeczkę. Tak robiłam przez dwie noce, rano dawałam nową porcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewo - ja rano po dokładnym wyszczotkowaniu myłam Ali głowę pod kranem i używałam do tego oilatum. Po spacerze znów linomag lub oliwka...wyczesywanie.....znów namaszczanie i wyczesywanie...wieczorem mycie głowy iii znów tona linomagu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×