Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

nooo i urosło :( próbowałam sztuczki z obrączką ale mam nierównomierny model i dupa :( Nula - ja właśnie też sie zastanawiam......czy wcisnę Alę w kombinezonie do śpiworka....czy to realne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprawdzie jestem niedoświadczoną matką, ale dostałam śpiworek od doświadczonej koleżanki mamy - korzystała. Więc myślę, że w zimę się to przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula - ja miałam śpiworek, bardzo gruby i jak najbardziej się przydał. Chodziliśmy na wielogodzinne spacery w zimie i koc byłby za cienki, zresztą śpiworek jest ze wszystkich stron i masz pewność, że dziecko jest ciepło opatulone. W późniejszych latach taki śpiworek świetnie mi się sprawdził na sankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaki super na fotkach a rysunek Krzysia rewelacyjny :D:D Marsjanko jestem przerażona - nie ma cię wogóle na kaffe - czyżby Aga była tak absorbująca??? Matko jedyna co mnie czeka?? Paprotko jak remont???? Pyniu Michał łapie się wszytkiego żeby tylko wstać - dziś się nauczył jak z powrotem usiąść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygrałam wygrałam wygrałam nosidełko dla mojego królewicza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech jak ten dzień szybko minął rano o 10.00 w Katowicach wróciliśmy o 12 a o 13 już po Jaśka do przedszkola, odsapnęliśmy, zjedliśmy obiad i o 16,00 do wesołek miasteczka - ale Jasio miał radochę, potem było pieczenie kiełbasek na ognisku itd itd Lenka była grzeczna większość przespała potem się najadła i na rączkach u tatusia :)) wróciliśmy to mąż okąpał Jaska i Lenkę teraz dzieci spią a ja mykam pod prysznic i do pustego wyrka bo małżonek jak zwykle nockę ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka - to już nie Krzyś ale Krzysztof :) mysico - BRAWO , silny chłopiec!!! A co z raczkowaniem?? Ominął ...rozumiem :) Moja Ala zabiera się do siadania, siedzi ładnie z podparciem...ale ma jeszcze czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewo - gratuluje wygranej aukcji ...wiem, że to było Twoje marzenie :D Też bym wybrała tę firmę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! O której dzieciaczki robią wam zazwyczaj pobudkę? Kamyk dziś bezlitonie wyrwał nas o 5.30 A że my nocne Marki, to mało snu mieliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez Nula chodze późno spac Lena budzi sie trzy razy w nocy do jedzenia a wsatje ok 8 7.30, 7.40 wtedy gdy wychodze z małym do przedszkola ale czasem zdarzaja jej sie zrywy typo godz. 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk też ostatnio częściej w nocy jada. Może robi zapasy przed zimą? ;-) Kupiliśmy mu wczoraj nowego gryzaka o dość skomplikowanym kształcie. Wcina jak szalony, wydając przy tym przedziwne odgłosy. I mruczy jak niedźwiadek, chyba z zadowolenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem uradowana mym zakupem jak świnka w deszcz :D marzenie Pyniu żeby wygrać z konkurencją :D ehh bardziej mi się podobał czarny, ale nie można mieć wszystkiego, a ja chciałam mieć dobrą cenę (ale mi się udało :D ) i koniecznie tej firmy :D więc jeszcze razjupii :D allegro uzależnia, ach ten dreszczyk emocji :D piskacz krzyczy, chyba nie ma zamiaru iść na drzemkę, a to nieładnie :P zaraz wracam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko - w pierwszej chwili myślałam, że trafiłaś w totolotka :D :D Ale myślę, że faktycznie ci się udało dobrze trafić. Napisz, jak się sprawdza w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasnął :D w co ubiera się dziecko jeśli będzie jezdziło w takim śpiworze?? w kombinezonik?> czy nie bedzie mu za goraco? http://www.allegro.pl/item243825516_spiworek_spiwor_do_wozka_promocja_.html a taki kombinezonik http://allegro.pl/item229812324_sliczny_kombinezon_74_bellvit_mon1_.html ŚLICZNY KOMBINEZON (74) - BELLVIT (MON1) (229812324) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×