Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Kurde znowu będe się dziś sama smęcić::::::::::::::( Destiny proszę rodzić szybciej będziemy krążyć rzaem. Nula a my kiedy zaliczymy jakiś wspólny spacerek przy stawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo to znowu ja:) Michaś wreszcie zasnął:D:D - kurde łazi to wszędzie - nie mogłąm go spad biurka wyciągnąć, i wspina się na wszytko:( A to pewnie dopiero preludium ... Destiny sorry za smutny nastrój, ale ty pewnie wiesz dlaczego mnie to tak przybiło:( Ty się nie stresuj i pomyśl że już za tydzień nie będziesz miała brzuszka za to pojawi się małe rozwrzeszczane COŚ co postawi wasze życie do góry nogami:D:D:D Już niedługo:D:D:DTen mały ludzik zmieni wszytko i wszytko się przewartościowuje. Wiem brzmi jak slogan ale tak jest. A że masz leżeć to też dobrze - pomyśl że to ostatni odpoczynek:D:D I na pewno wszytko będzie dobrze🌼 i miłego imprezowania dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my idziemy dziś na wystawę kwiatów do WPKiW :)) Lena od rana wogóle nie śpi może tam pośpi bo lubi spać na dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu 🌼 Swoją drogą to ja też ponarzekam na prace. Ludzie myślą ze panie w bibliotece nic nie robia tylko pija kawki i czytają gazetki:( a książki same się inwentaryzyją, stemplują, oprawiają, karty się same zkładają, do tego statystyki dzienne i miesięczne, roczne gusy, półroczne analizy i roczne analizy, podliczanie z ksiegowością czy się zgadza, katalog czyli karty, układanie, niekeidy wypisywanie, wysyłanie upomnień a potem słucanie pretensi od czytelników czemu mają płacić.... do tego jeszcze komputer - nie każdy potrafi skorzystać więc trzeba usiąść i mu np. znależć, wyszukać inf w książka..... no i jak w przypadku Pynicoś więcej czyli u mnie zajęcia dla klas, zajęcia plsatyczne (boże dzięki ci za ksiąki z róznymi technikami) - a to wiąże się z kupwoenie materiałów na faktury, nagród - oczywiście w czasie wolnym. No i mogłabym jeszcze powymieniać:):) Nie mówie że pracuje bardzo ciężka, ale kurwa nie leże więc czemu zarzbiam tak marnie:( Swoją drogą chciałabym pracować Pyniu właśnie w szkole oczywsięcie w bibliotece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni odpoczynek :):):) ja wlasnie siadlam sobie w fotelu na balkonie, odkrylam, ze kabel z internetu siega tez tu :) fajna pogoda :) zjadlam danio makowiec :) mniam - dobre :) Mysico - uśmiechnij sie - piekna pogoda - a juz niedlugo bedzie chlapa pewnie - ale ja z Natalką nie damy Ci się wymigać od spacerku dookoła jeziorka!! I od wspólnej ciepłej herbatki w jesienne popoludnia, dopołudnia czy jak tam ;) Nula - oczywiście Ciebie też porwiemy z tego Twojego domku :) zaraz zjemy z moim Rafałkiem trochę lewy obiadek - kabanoski i mizeria i potem mkniemy na wielką wyżerkę :) wysokokaloryczną i procentową dla niektórych ;) hm muszę jeszcze odkurzyć...Rafał pojechal sprawdzić mieszkanie jego rodziców (są nad morzem na wypoczynku). Miłej soboty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu - szybko wracaj !! mysico - u Nas nie ma biblioteki ...🌼...obiecuje, że od dziś będę miła dla pań w bibliotece....bo ja z tych co nie oddają o czasie my po uroczym spacerku cała trójeczką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wywozenie chyba nigdy sie nie skonczy a ja myslalam ze tak malo mamy:)komputer stoi na podlodze ..a ja wcinam uboga salatke grecka.. samotnie... alus w koncu pojechal do babci.... szkoda tylko ze zasmarkany i kaszlacy:(zjem i spada szorowac.....chce jak najwiecej dzis posprzatac zeby miec spokoj..... zalaczylam kilka nowych fotek alka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko wykąpane i nakarminone :) zasypia :) Mamuniu - nie mozesz nie miec neta :( pusto tu bedzie bez ciebie, zreszta bez kazdej z Was, zaewsze jak ktoras znika, to tak jakby czegos brakuje :) więc musisz tesciow namowic na neta, koniecznie i jak najszybciej, i nie zpaomnij o nas!!!! bo bedziemy chodzic po wszystkich topikach i szukac mamy Alusia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu, nie odchodź!!!! Buuu.... ;-) Mysico, a może jutro? Powiedzmy ok. 14? Destiny, dołączysz? Kamiś dzisiaj zupełnie się rozregulował, ale był za to słodki rano, bo zasnął na - uwaga! - trzy godziny! Akurat zdążyłam pojechać na uczelnię i wrócić. Z niczym co prawda, ale za to wiem, co będzie za tydzień - zajęcia... Nie chce mi się... Może sobie wezmę IOS?... Ale najpierw to i tak jeszcze muszę pozaliczać resztkę z trzeciego roku. Też mi się nie chce... A potem poszliśmy na długi spacer. I Kamiś nie pospał. Nawet nie leżał w wózeczku. Kazał się nosić. Ledwo doszłam do domu - moje stopy!!!! Dzięki ci boziu za Andzię (i krem z Faberlic) ;-)! Najpierw ciepła woda, potem chłodna, potem mężuś i masaż... mhmmmmm... A potem Kamik postanowił... nie zasnąć po kąpieli. Ale za to podobało mu się u babci na rękach i w końcu wtulony w nią padł. Jest taki piękny! Wszyscy go biorą za dziewczynkę, bo jest taki śliczny :-D A najlepsze jest to, że ma niezwykły talent do podrywania babek! Tylko przedzial wiekowy sobie dziwny upodobał - balzakowski, hm hm. Mówię wam, żadna starsza pani nie przejdzie obok niego obojętnie - wszystkie spojrzą, zatrzymają się, po czym zaczynają do niego zagadywać. On odpowiada szerokim uśmiechem, a one miękną i już nie potrafią odejść hihihi. Pewnie tatuś wolałby, żeby ćwiczył na nieco młodszych obiektach, ale niedoczekanie jego ;-) heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nas też zaczepiaja wszsycy, ale ja tego nie lubię :( potem zawsze jest problem z zakonczeniem podziwiania i tak stoja i stoja i sstoja a ja mysle i mysle jak tu dac juz drapaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Olkaa - udanego urlopu 🌻 MłodaMamuniu - 🌻 dla Alusia. oby szybko wyzdrowiał Spectro - \"perfekcyjna pani domu\" leci na tvn i tvn style. Jak Kasia w przedszkolu, podoba się jej? Aga i ja zostałyśmy same w domu na 2 dni (dziś i jutro) mąż chciał nas zabrać do wujka na wieś i na grzyby ale wolałam zostać w domu. Jak narazie Agusi nic się nie dzieje po szczepionkach :) (podobno do 14 dni może dostać gorączki, krostek itd). Moje dziecko co mnie zastanawia i bardzo cieszy lubi do wszystkich iść na ręce, sama zaczepia ludzi na spacerach, pokazuje palcem i mówi \"yyyyyyy\" zazwyczaj ktoś wtedy zaczyna do niej gadać i dzięki temu poznajemy ludzi ;) Nula - Aga lubi \"młode obiekty\" w sumie bardzo młode - dzieci uwielbia, oraz fecetów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko - nareszcie widoczna jesteś z bliska, po mojemu to masz urodę Edyty Górniak (to ma być komplement bo bardzo podobają mi się jej rysy twarzy). Kurcze nam też wszyscy zaglądają do wózka i oooch jaka śliczna królewna itd... na początku było fajnie ale teraz już mnie to wkurza. Nula nasz spacer wyglądał podobnie jak Twój z Kamykiem - na rękach. Wybraliśmy się do WPKiW bo była wystawa kwaitów ale jak to z wózkiem w tłumie za dużo nie było widać więc poszliśmy sobie do rosarium. Towarzyszyła nam koleżanka z 4 miesięcznym Kubusiem więc Lenka miała towarzystwo ale grzeczna to ona nie była bo tylko z pół godz. poleżała i drzemała we wózku a potem na rączkach, nawet w tramwaju arię odstawiła (nie chciało nam sie jechać autem i szukać miejsca do zaparkowania). Jak Lena zaczynała płakać to Kuba też i na odwrót to ci koleżeństwo. Nula mam nadzieję, że kremiki pomogą, stosuj tak jak jest na nich napisane i co najważniejsze systematycznie. Dziewczyny nie chce na was zarabiać, poprostu jeśli będziecie coś chciały zamówić to daję Wam dodatkowo 20% uspustu na każdy kosmetyk i nie ma problemu z wysyłką. Powiedzcie mi jeszcze jakie witaminy dajecie dzieciom?? Ja Jaśkowi Pikovit i robię mu wodę z miodem i cytrynką a Lena gdy jest pogoda i ona dużo na dworze to 1 kropelkę vigantolu (gdy brzydko i pochmurnie i siedzimy w domu 2 krople) i do tego 2 krople cebionmulti. Miłej nocki wszystkim życzę papatki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
witam andzia bardzo dziekuje, wszystko pieknie doszło,duza buzka pynia - łacze sie w bólu, tez zaczełam awans na dypomowanego i mam ze wzgledu na dziecko przerwe na czs macierzynskiego, ale nie wlicza sie w przerwe awansowa zaległych wakacji, tez mam dosc papierów, wiem, o czy mówisz mysica ja z biblioteka mamwspomnienia pozytywne i czeka mnie jeszcze około 3 miesiecy w slakiej i kwerenda pewnej niemieckije gazety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majko - mały ma rozbrajający uśmieszek:) a co tam w foteliku ma podłożone pod główkę? Mój Aluszek dziś wyprodukował kupę gigant ...gdzież ona nie była :)....a potem jeszcze jajecznicę z 3 jaj ....mam nadzieje że wszystko dobrze...zwykle robi królicze kupki .... ...ale temat z rana do śniadanie :D miłej niedzieli życzę....ja będę niestety tonąć w papierach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko:)) mam nadzieję, że będziesz zadowolona i polecam się na przyszłość. A gdzie ta nadwaga u Twojego Bartoszka bo jakoś nie widzę (głupi ten lekarz) Dziewczyny ja mam stertę-gigant do prasowania a tu żelazko padło i na nic się zdało grzebanie w nim mojego męża i chyba zamiast prasowania czeka mnie wycieczka do Media po żelazko.....i znowu problem jakie wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, jeśli to było pytanie do nas, to ja mogę polecić Brauna. Dużo żelazek udało mi się zepsuć, nie znoszę Tefala, niewygodny. Najlepiej w ręce leżał Braun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
pynia ma Bart siedziec w foteliku smaochoowym tez w domu, zgodnie z zalkeceniem rehabiliantki, w nim czasem daje mu butle, czasem sie bawi, a ze foteli ma takie obicie, przy którym sie mlodemu głowa poci, to wkałdma zawsze mu flanelowa pielchę i to nic innego jak pielucha ;-) andzia jak cos upatrze sobie, bo poprosze ;-) jeszcze raz dziekuję !!! ostanio ktoś mówiąc o Młodym stwierdził, ze ma z 7 miesiecy, no cóz, ma 3 i 1 tydien ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge polecic clatronic :) mysico - a ja własnie tak myslalam o paniach w bibl.jak piszesz, u nas tak to zawsze wyglada, panie sobie pija kawusie i plotkują ;) jesli jest tyle roboty co mówisz to one sa biedne, bo nigdy ich nie widzilam przy pracy a przed Kacperkiem bylam stalą bywalczynią (kilka razy w tyg. :D ), zreszta juz 2 razy bylismy tam razem :) zapisalam sie na kurs masażu :) laskiiiii jakie cialo dzis masowalam!! :D :D :D rzeźba nie plecy :) ale nie upakowane sterydami, tylko faktycznie ładnie, estetycznie wyrzezbione na silowni, bez przegiescia :) ach mniammmmmm a właściciel urosl ze szczescia po moim zachwycie, juz wiem czemu tak sie dal masowac :P żądny podziwu samiec :P bylam modelem dla masażystki i zostalam cudnie wymasowana :D jupiiii moje plecki mialy dzis święto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula niestety dopiero teraz jestem i nie wiedziałam o tej propozycji spaceru niedzielnego:( a skorzystałabym :) No może kolejnym razem. A jeśli nas nadal zapraszasz na tą poranną kawkę z Destiny to ja mogłabym we wtorek o 11 bo o 12 muszę już spadać na autobus więc tylko na chwilkę :) Nie wiem co na to Destiny ale jakby co to ja jestem chętna:) Nie pisze dziś więcej bo jakoś mi się nie chce. Pollikam jutro z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, Des jak sie 3 masz?? Natalka daje po pęcherzu ? juz 23 :D chyba niedlugo ktoś tu znowu zostanie mamusią.....:D gdzie pynia....smutno mi tu bez niej....Pyniuuuuuuuuu gdzie jeeeeestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×