Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Hej to ja :) Marchewko ja mieszkam przy parku chorzowskim :) ale w Siemianowicach - w okolicach wierzy Tv nie wiem czy się orientujesz. Teściowa już pojechała... hura,hura... na szczęście nie była długo i spała tylko jedną noc u nas a reszte u córki. Była z przyjacielem i wiecie to mnie rozwala. Ten pan to przyjaciel rodziny od lat ale moja teściowa nie pała do niego sympatią, lubi mu dogryzać itd., a to naprawde fajny i dobry człwoiek. Ale teraz jak ma kasę i kupił samochód to normalnie w dupe mu za przeproszeniem włazi :( i wykorzystuje na każdym kroku. Zresztą ona się z tym nie kryje bo mówi że robi to dla nas. A więc mam żarcie które wylewa się z lodówki i zapy w szafkach. Ale to wszytko jest pod smak mojego męża, wszytsko to co on lubi. I wiecie co nawet nie jest mi przykro z tego powodu, że dla mnie nic, a mąż opkupiony również w ciuchy ale najbardziej wkurwia mnie to że Misiek nic nie dostał:( Nawet głupiego autka za dyche :( bo przecież takie dziecko nic nie potrzebuje, niczym się nie bawi, nic nie je.... To moja opikeunka kupuje małemu niekiedy jakiś drobiazg a babcia nic. Ale ona go super kocha, to jej ukochany wnuczek, tak na pokaz. Jakoś tego nie rozumiem bo moi rodzice są iini i mimo że nie nają kasy to Misiek i tak zawsze coś dostaje. A teściowa wykosztowała się tylko na badziewne body jak się urodził (zresztą mam wrażenie że przyniosła to z pracy w szpitalu bo takich już nie sprzedają: gryzak i uwaga 300 zł na chrzest. pewnie udało jej się uzbierać :D:D:D:D :( i następna okazja jak Misiałek skończy 18 lat :D Ach szkoda słów. Radek dostał też kase na spodnie i stwierdziła że kupi mi patelnie jakąś porządną, ale się nie zgodziłam bo jak widziałam jej spojrzenie to ... i potem podteksty to stwierdziłam że nie chce. Ona mówi że dzięki temu że swojego synka obkupi to ja będe mogła cś kupić za nasze domowe pieniedze. tylko jakoś tak trudno coś wyskrobać bo ciągle coś. Ale jak mówie to że mi nic nie kupiła przewżyje ale to że olała wnuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że jak ja mam chwilę to nikogo nie ma :( pewnie jesteści na spacerku no cóż sama sobie popiszę :) Pochwale się że widziałam małą Natalkę na żywo -śliczna i tak ładnie spała, więc ja nie wiem destiny co ty chcesz :P toż to mały aniołek. Wiecie co nia ma już nikogo w ciąży więc może dziewczyny byście zapoczątkowały nową serie :) Marsjanka, Majkaa, Spectra, Nula do dzieła :D:D Mamuniu zazdroszcze tej Angli :( ja też chce. Olkaa fotelik już wolny, tylko wypiore siedzisko. Dobra ide pracować :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico - jeszcze przed osiemnastką jest Komunia. Może coś dostanie :p Nie obraź się, ale ta patelnia zamiast spodni starsznie mnie rozśmieszyła. :D Olapi - ja chodzę na aquaaerobik do Chorzowa na basen miejski. Jest w poniedziałki, środy i piątki o 18. Wiem, ze jest też w Katowicach, bo widziałam na allegro karnety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ale się rozpisałyście - super 🌻 Dzisiaj niby jesteśmy z Agą na miejscu w domu, ale cały czas coś do zrobienia (pranie, prasowanie, same zresztą wiecie jak to jest) Olkaa - ale superzdjęcia, Krzysiu jest rewelacyjny a Ty laska :) i jeszcze jaka opalona Destiny - 🌻 tak jak dziwczyny piszą najgorsze pierwsze miesiące, u mnie akurat 3, potem już dużo lepiej Mamuniu - buźki dla Was Mysico - teściowa bez komentarza, brrrrr Andziu - postaram się otworzyć katalog, ale nie wiem czy mi się uda bo mam bardzo wolny net, mam pytanie są tam jakieś kosmetyki przeciw wypadaniu włosów - odżywki albo coś innego? Spectro - jak się czuje Kasia? mam nadzieje że szybko wyzdrowieje i uda nam się spotkać razem z Nulą 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaa nie obraziłam się :D:Dtakiego mam poczciwego męża że chciała mi ulzyć w kuchennnej nie doli, że3bym się nie męczyła na tej swojej malutkiej patelence :D A swoją drogą jak zaproponował tefala za 120 zł to myslłam ze teściowa padnie na zawał :D Ma któraś patelnie tefal - warta swojej ceny ??? A i wymyśliłam że zamiast patelni to może mi kupić koszyki wiklinowe na regał :D Marsjanko witaj, jak Aga, śmiga penie na całego. Dziewczyny kiedy zacząć uczyć dziecko korzytsania z nocnika. Marsjanko ty już sadzasz Agę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico-ja mam patelnie za 60zł i jest super a dziecko wg ksiązki powinno się uczyć na nocnik jak ma 1,5 roczku ale ja zaczęłam teraz jak ma kacperek 2 latka ale nie jest łatwo.Wczesniej próbowałam ale nie chciał siedzieć,zresztą teraz tez nie chce ale musi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico nie szalej z tym nocnikiem:) \"Pod koniec drugiego albo na początku trzeciego roku życia malec dojrzewa do korzystania z nocnika. Wcześniejsze wysadzanie go nie ma sensu, bo dziecko i tak nie jest jeszcze w stanie kontrolować zwieraczy. Można uznać, że jest gotowe do pożegnania się z pieluszką, jeśli siusia raz a dobrze (moczy mniej pieluch, ale za to robi to niemal na wylot); czuje, że to robi (w trakcie siusiania zachowuje się inaczej niż zwykle np chowa się lub kuca), potrafi informować o swoich podstawowych potrzebach (np. mówi, że jest głodne), próbuje być samodzielne. Na początku jest w stanie kontrolować pęcherz jedynie w dzień, choć nawet wówczas może się zapomnieć, jeśli jest bardzo zajete zabawą\" - cytat pochodzi z październikowego \"Mamo to ja\" s. 38:) Ale jak już widać z wypowiedzi Olapi różne źródła różnie podają:) A teściowej nie zazdroszczę. Ja jak już pisałam nie mam teściowej ale za to teściu to anioł i kupuje Miśkowi mnóstwo ciuchów, zabawek itp. a i jeszcze nas wozi na rehabilitację...choc oficjalnie jest w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olapi dzięki 🌼 mój raczej do spokojnych nie należy i jakoś ni widze go na nocniku. Mam też zimno w mieszkaniu i nie chce żeby mały potem siedziała czyt. latał porozbierany jak ucieknie z nocnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś dostałam spóźniona bombonierkę na dzień nauczyciela i wmuciłam obrzydliwie prawie wszystkie czekoladki :( Olka - mam takie słodkie okresy , że pochłaniam wszystko..... Destiny- gg 9873698...myślę, że 80 to dobra cena :) ...chyba muszę być bardzo zmęczona bo złapałam sie właśnie na tym , że postawiłam na gaz garnek z wodą na pierogi....jak sie okazało wody nie nalałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ...ja mam patelnie tefal ingenio ...te z odpinanymi rączkami POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu mi się nagminnie zdarza że podpalam gaz nie pod tym kurkiem co trzeba i np. zamiast zagrzać wodę to grzeje się pusty garnek, kóry akurat stoi na piecu :) Już mi się udało jeden spalić:) Judytko ja też nie mam przekonania jeszcze do nocnika:) ale rodzina męża czyt. teściowa i szwagierk amnie maltretowały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu- odezwę się na gg!! jest KRYTYCZNIE... Męczy się strasznie..nie umie zasnąć..ja już naprawdę nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico-na nocniczek masz naprawde jeszcze czas,tak jak mówie mój kacperek miesiac temu skończył 2 lata i dopiero teraz sadzanie go na nocnik daje efekty,a przedtem to była tylko męczarnia i dla nas i dla małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyniu- marze hehe o grankach ingenio..... moze dostane w prezencie?? zwiedzilismy miasteczko i powiem wam ze nie mam juz kompleksow.... angielki sa poprostu grube ...a ja czulam sie jak laska... heheh naprawde wygladam ok:) poza tym same matki z wozkami bo tu sie oplaca miec dzidzie :) naprawde duzo ci sie nalezy..... podoba mi sie to ze sa ciuchy w kazdym rozmiarze :) swietne sklepy:) brzydkie domy....i szaro buro....bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsjanko jest tam preparat na wypadanie włosów sama stosuję i nie powiem są efekty dziewczyny te które chcą to mogę katalog na listopad wysłać do domu tylko przyślijcie mi na maila swoje adresy :)) acha no i oczywiscie macie rabat u mnie :)) kurcze musze moje maleństwo nauczyc pic mleko z butli choc raz dziennie przez ten zabieg, Nula a jakto było u ciebie? jakos mi umkneło ze byłas w szpitalu przepraszam jak poradziliscie sobie z Kamilkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico - ja zaczełam Age zapoznawać z nocnikiem jak miała skończone chyba 6miesięcy, jak widzialam że będze robiła kupe to szybko rozbierałam ją i na nocnik (w kilka sekund kupa była), wiem że to nie Agi zasługa, że to praktycznie przypadek. Nie sadzalam jej na siłe i długo. Później po każdym spaniu i przy zmianie pieluszki, czasami coś narobi a czasami nie (też tylko na chwile). Teraz już dobrze wie do czego jest nocnik, zawsze jak nasika albo kupe zrobi do pieluchy to mi go przynosi :) Od jakiegoś czasu jak chce jej się to chowa się za lodówke albo w inny kąt, w nocy zazywczaj nie sika, budzi się z suchą pieluchą i jest faktycznie tak że jak nasika to jest od razu pełna pielucha. Bywają dni że na dobe zużywany 2 pieluszki ale bywa też że 6 - różnie. Moje dziecko ma straszną radoche jak nasika i idziemy wylać siki z nocnika do ubikacji i im zrobić papa.Wg mnie kontroluje zwieracze bo jak gdzieś jedziemy to kupy wcale nie robi, nawet jak jechaliśmy na weekend to dopiero na 2 dzień zrobiła. Czytałam te artykuły w gazetach ale wg mnie to producenci pieluch tak twierdzą i polecają, mnie mama wcześnie nauczyła kożystać z nocnika i krzywda z tego powodu mi się nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico - ja oczywiscie nie mam jeszcze takiego dośw. ale śledzę czynnie postępy rocziaków z innego topiku, i mimo że dziewczyny miały ogromny zapał do nauki sadzania na nocik, to tak naparwadę dopiero teraz dzieciakczi zaczynaja kumac baze, i :) niektórym już się ta sztuka udaje :) oczywiscie jeszcze nie za każdym razem, ale czesto :) z tego co tam czytalam, to dziewczyny oswajały je z nocniczkiem od 9 mies. własnie, ale polegało to tylko na tym, ze ten nocik byl w domu, zawsze sobie na nim mógł usiąść, albo np. rano, wtedy kiedy na pewno dziecko musi sie zalatwic sadzaly je i to samo wieczorem. Ale żeby nie było za wesoło to dzieciaczki na początku zamiast sikać i kupkać do nocnika, to np. nim rzucały po pokoju :) albo służył za pojemnik na klocki :) itd. :) można przecież spróbować :) w topografii miasta sie nie orintuje za żadne skarby swiata, co wieccej mam debilne pytanie: jakim cudem od str. Siemianowic jest park chorzowki :P nie umiem spbie tego wyobrazic ale wierze ci na slowo ze jest :) Mamuniu - teraz leci taki progr./leciał przynajmniej, jak dobrze wygladac nago :) włąsnie brytyjki były jego bohaterkami :) wszystkie mają kompleksy i wszystkie są grube :) jak Brigit Jones :) ale za to są fajne :) i tak ci zazdroscimy tej Anglii, nawet szarej i burej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa z nocnikiem wyglada wedlug mnie tak ze nie ma sensu zmuszac dziecka do tego bo ono samo musi wyczuc kiedy musi kontrolowac oddawanie moczy czy kau:) ja tez zaprzyjaznilam alusia z nocnikiem ale dopiero jak skonczyl 2latka:) potem poszlo z gorki tez mial radoche z sikania do nocnika i wylewania .... teraz nie zrobi siku do pampersa nawet jak mial biegunke to wolal mamo chce do ubikacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiek tez siusiał ok 2 rż do nocniczka Marchewko ja tez jeste z Siemianowic a teraz mieszkam w Chorzowie i WPKiW jest miedzy Katowicami Chorzowem i Siemianowicami, np z Siemianowic od wieży TV do Planetraium jest rzut beretem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dostałam na gg :) Założenie butów 30 sek. Spacer do lokalu wyborczego 600 sek. Oddanie glosu 120 sek. Ujrzenie niezadowolonej miny kaczora po wyborach BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja patelnię Tefala wywaliłam w czortu! Wygięła mi się po jakichś 2 czy 3 miesiącach używania. No i przestała sie nadawać na płytę ceramiczną. A za to bezkonkurencyjna okazała się Steka z Ikei! Hehehehe, za dychę niecałą! Jestem taka zadowolona od lat, że aż sobie drugą taką samą kupiłam. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeee mi się też wygieła, specjalna do naleśników mąż nawet na poczatku myślał że ja nią o coś tłukłam :O bo niemożliwe żeby się tefal tak powyginał. A jednak :) teraz druga też troszkę zaczeła falować. Ale to nic, i tak dobrze sie na nich smaży itd. :) Nula - kiedyś nam opisywałaś swoją przygodę z wyrostkiem,a le teraz mi sie przypomniało, że nie wiem :P czy w końcu to pogotowie do ciebie przyjechało? Od razu cię pokroili? Wiedziałaś ze to wyrostek? ;) masakra moje pytania , wiem ;) laski czy po ciąży robiłyście sobie bad. krwi, tak kontrolnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem padnięta...idę spać. mamuniu - kremem wybielającym smaruje plamę na czole , która wyszła mi po porodzie po opalaniu. marchewo - ja robiłam kontrolne badania przed powrotem do pracy, taki wymóg . Dobrej i przespanej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×