Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

:) no cała rodzinka przy stole.....dostrzegłam też sałatkę grecką....oj zjadłabym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe75f3b8a3c355f3.html wiecie co ja mam malo zdjec na miescie bo jakos glupio mi bylo latac z aparatem buuu ta wizyta byla spotkaniem rodzinnym i bardziej skupialismy sie na pstrykaniu sobie zdjec niz na miescie :) jestesmy juz zaproszeni na kolejna wizyte wiec pozwiedzamy cala reszte... Bedford to ladnie miasteczko:) zwlaszcza noca fajnie oswietlone robi wrazenie... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/187da76f02ca6f48.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolek:) ❤️ spioszek http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3d10a24f88fd0bbe.html urocza kokietka usmiechala sie non stop:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b54e136e1fc7d528.html wybrzydzajacy smutasekjak ma nerwy mowi nie lubem tego..... cicoia Gosia wrzucila pi zeby pojezdzil kopara boba budowniczego niestety bąk sie poplakal bo chcial ogladac bajeczke ktora leciala w srodku na malym monitorze buuuu kazal wyjac pieniazek.... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a8c93462b7fa2347.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ostatnim zdjęciu kolczyki pod kolor czapeczki bączka :D niezły zestaw :D ...a co to za wózek?? nie widziałam chyba takiego, fajny taki kosmiczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graco ale niewiem jak sie nazywa ten model:( powiem wam ze w Anglii pelno mam z wozkami... wogole ciezarnych w kazdym wieku... tu np 36,40 letnia mamusia z dzidzia robi wrazenie tam nie... chcialabym te swiadczenia ktore tam dostaja mamy za urodzenie 3tys funtow.. na wyprawke 500f.i rodzinne co tydzien na dziecko... spoko.... jesli rodzine utrzymuja maz ktory nie przekracza pewnej granicy to panstwo doklada...i nie 43 zl ...mnie sie ta astronomiczna kwota nie nalezy bo musialabym byc wybaczcie za wyrazenie zebrakiem... siostra mowila ze opieka w szpitalu super czula sie az przytloczona heehh jak ktos lubi sie uzalac to tam tak traktuja :classic_cool: do domu wychodzi sie nawet po dobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalety : czulam sie tam spoko jesli chodzi o wyglad heheh i tolerancje moglabym wyjsc w wiadrze na glowie i nie wzbudziloby to wiekszego zainteresowania... swiadczenia dla rodzin. wady; brzydko ... tandetnie...ludzie tam robia wiecznie zakupy...to jedyna atrakcja...ozdoby swiateczne juz sa podobno wogole nie ma atmosfery swiat....trzeba bardzo przestrzagac np. kierowca przepisow za wszystko sa kary ( na parkingu musisz stac rowniutko zgodnie z liniami...) wszedzie ronda i fotoradary.... jak np dziecko nie pojdzie do szkoly to zaraz dzwonia do domu trzeba podac konkretny powod ... jak dostanie zla ocene zaraz jest kartak wyslana do domu ( jesli dobrze to tez przychodzi z gratulacjami)duuuuzzzo tegooooo byyyy pissaaaccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inny świat.....chyba mimo wszystko bardziej europejski...niż u nas .... moja Ala mnie rozłożyła na łopatki...myślałam, że się ze śmiechu posikam....hurrra w końcu moje marzenie się prawie spełniło..... ...leżymy sobie razem na macie aż tu nagle mała drapła chusteczki higieniczne z podłogi ...takie w dużym pudełku.....kręciła nimi....jadła pudełko....waliła o matę....rzucała....aż w końcu dotarła do sedna sprawy i zaczęła wyciągać ...jedną.....drugą....trzecią .....ależ była skoncentrowana na tej czynności....oczy miała wielkie jak spodki....potem gdy nie było już co wyciągać okazało się, że jeszcze można chusteczki porozdzierać....o to spodobało się tak bardzo, że aż towarzyszyły temu wesołe pierdy :) ....na koniec tak się rozochociła , że przetoczyła się na panele i rozmontowała puzla z maty.....matko jaka była zaskoczona swoim działaniem....chyba odkryła, że jak pokombinuje to życie jest ciekawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu-uraczyłaś nas tymi fotkami,śliczne dzieciaczki bez wyjatku i śliczne mamusie a i ta pościel różówa też śliczna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gabi! Chętnie popiszemy :-) Może ja stara baba jestem i niekumata, ale nie umiem się doczytać nic o Tobie na tej stronce. Albo otwieram nie to co sie należy? Więc może spróbujemy tak tradycyjnie? Miło nam będzie jak coś napiszesz specjalnie dla nas. :-) No cóż, wygląda na to, że ja dzis nocną straż trzymam. Ale nie na długo. Ostatnio bardzo późno chodzę spać, a Kamik bezlitośnie w nocy ząbkuje. I jestem jak zombi. Więc dziś zasnę o młodej godzinie - pierwszej! Pamiętacie jak kiedyś pisałam, że Kamiś był umówiony na USG jąderek? Poszliśmy wtedy w wyznaczonym terminie i miał USG. Jąder... KOSTNIENIA! W bioderkach! :-D :-D :-D :-D :-D :-P Do dziś sie wstydzę takiej ciemnoty! Ale lekarka za to miała nieziemską z nas uciechę :-) Andziu, buźka! Agol, będzie dobrze! Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry:) Nula Ty nocny marku o tej porze to ja już słodko śpię:) Mamuniu - fajne zdjęcia a dzieciaczki słodkie:) My wczoraj byliśmy \"u dzieci\" 2 i 5 letnich - moje dziecko w szoku, że można być tak głośno i krzyczeć i na dzień dobry dzieci odebrały mu wszystkie jego zabawki - ale były miłe i przyniosły kilka swoich, chciały go głaskać i odebrac butelkę z herbatką:) ale generalnie było miło i moje dziecko było zafascynowane \"małymi ludzikami\". W sobote przychodzą do nas znajomi z córką - 3 lata i drugą 5 miesięcy - zobaczymy jak bedzie. Dziś znów rehabilitacja...brr może Patryk będzie mniej krzyczał. Andzia o 8 dotarła do szpitala jak coś będę wiedziała to dam Wam znać. Pozdrawiam i życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że Mamunia ma czerwone włosy, bo przynajmniej was nie mylę. Wydajecie mi się strasznie podobne. :) Czy w Anglii jest tak ciepło? Wy w żakiecikach, a my tu w zimowych kurtkach. Ja też chcę! Podoba mi się Alek w tym bezrękawniku. Wygląda jak z prywatnej szkoły. Widzę, że Ala robi postępy w poznawaniu świata. Tylko tak dalej. Nawet się nie obejrzysz, a zacznie chodzić, a potem biegac i pyskować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nula- gabi zalazyla link strony po to zeby na nia kilkac a ona ma za to kase wiec jej zdjec tam nie znajdziesz:( olkaa- tam jest cieplej udalo sie nam i podczas naszego pobytu pieknie grzalo slonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie :) My niestety oprocz fotek ,wrazen i prezentow przywiozlysmy tez ....katar .Obie z Tatianka mamy zapchane noski .Wczoraj bylam z nia u lekarza (tj Mamunia z Aleczkiem ).Dobrze ze tylko ma katra ale i tak sie kruszynka meczy :) nawet mazw nocy chcial ja wziasc do lozka bo kichala i troszke kaslala i bal sie ze zmarznie . Wczoraj wogole mielismy taki zalatany dzien , bo jak juz odespalismy troszke to w domu pusta lodowka , potem torby rozpakowac a w domu zimnica .Jak maz napalil to sie dopiero na noc cieplo zrobilo . Mieli mi dzis okna zamonotwac a tu tera gosc dzwoni ze jednak jutro przyjada z oknami . Spoko ja sie z lozka zerwalam i biegalam jak szalona . Co prawda wybieram sie dzis do gin bo juz czas na to . Widze ze mamunia powklejala troche foteczek :) musze je zrzucic na kompa i tez cos dodam :) Mnie sie Anglia podobala a to ze jest tandetnei i smutno to i u nas w Polsce miasta tez nie zawsze prezentuja sie elegancko . Podobala mi sie swoboda , tolerancja domki sa fajne :)Troche ten rych drogowy mnie dezorientowal hihiih :) . Faktycznie ludzie tam pedza na zakupy :) no ale to swiadczy tez o tym ze maja je za co robic hiih :) W ostatni dzien byllismy w w fajnym sklepie tam znajdowal sie Next i Mothercary no poprostu rzeczy na nasze dzieciaczki piekne :) malo powiedzialne rewelacyjne . Kupilam malej sliczne body :) no ale ceny tez fajowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewka - widze za nadze maluchy drobne ale dllugasne :) Moja Tatianka ma 63 cm a wazy 5500 :) juz nawet pytalam pediatre czy to tak prawidlowow ale mnie uspokoila :) uff . Wzielam tez wczoraj skierowanie do neurologa bo cos mi sie zdaje ze mala na brzuszku sciaga na lewa strone . Trudno mi jest nadrobic to co napisalysice bo tj mamunia napislala mam malego ruchliwca :) Faktycznie mnie sie tam podobalo i moglabym pomieszkac w Angli ale przyznac sie tez musze ze jak stanelam nozka na polskiej ziemi to tez bylam szczesliwa :) bo wszedzie dobrze ale najlpeiej w domu .Moj maz za to jest antyangielski hiihih prawdziwy patriota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocila moja Tatiankahehe wniosek jest jeden w Angli pokazala klase a malo tego mial kto sie nia zajmowac a teraz szara rzeczywistosc :( znow jestesmy tylko dwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zawiozłam samochód do wymiany opon. Wygląda na to, że w tym roku po raz pierwszy nie zaskoczy mnie zima. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaa- ales zabobiegliwa heheh my dwa lata temu jak bylam ciazy to przejezdzilismy az do stycznia na letnich hhhe dopiero po pogrzebie dziadka pawla (20 stycznia kiedy to nie moglismy wjechac po myszkowska gorke) musielismy wymienic... obiadek sie gotuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewo - co tam dobrego dziś pichcisz?? ja przygotowałam właśnie kotlety schabowe z ziemniaczkami i sałatą ...i zasiadłam z kawką...pyszną tym razem :D dziś znów mi Wspólnota ciśnienie podniosła. czwarty raz zalało nas w rogu pokoju Ali....ostatnio stwierdzono, że to mury przmarzają od zimna (to w zimie było)....no ciekawa jestem co tym razem wymyślą!! po prostu ręce opadają...na dodatek pani technik i kierownik wspólnoty mają już święta....i nie ma nikogo kto mógłby sie tą sprawa zająć !!!! Również BEZ KOMENTARZA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×