Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

witam:) a my wczoraj mielismy wieczorny maraton po cmentarzach iscie z horrorow hehh ok 12.00 pojechalismy na grob dziadka meza potem do babci na kawke zanim sciagnelismy do domu byla juz 14.00 i alek padl takim sposbem musielismy czekac az hrabia wstanie ( obudzil sie o 16.20) potem zjadl obiad w rezultacie z domu wyjechalismy o 17.00..... a tu przed nami do \"zwiedzenia\" cmentarz w Dabrowie w Sosnowcu i Strzyzowicach.....2h nam zajelo ale doslownie w tempie ekspresowym..... bo maz na noc do pracy.... zdazyzlismy wpasc na szyybka kawke do siostry....i myk do domu.... wczoraj nasluchalam sie ze wygladam jak meczennica.... heh chyba powaznie dopadla mnie jesienna deprecha skoro tak to widac buuuuu podobno mam mine wiecznie nieszczesliwej i zawiedzionej.... czyli jednak oczy sa zwierciadlem duszy i nic sie nie da ukryc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alek na cmentarzach mial radoche :) usilnie staral sie zdmuchna palace sie znicze:) na ostatnim mowi : nie mam juz sil:classic_cool: obiadek mam wczorajszy : golabki podam wam przepis chyba ze znacie polecam bardzo dobre.... kapusta pekinska miesko mielone jajka kasza manna przyprawy i teraz tak kapuste drobno poszatkowac:) wymieszac z miesem mielonym wbic 2 jajka i dosypywac kasze manne tak zeby masa dobrze sie kleila ... do tego dosypac kapuste pekinska...wczesniej miesko doprawic wedlug uznania pieprzem ja dodaje tez gotowa przyprawe z prymatu do miesa mielonego... do wiekszego garnka nalac ok 3-4 szklanki wody dodac koncentrat i sporo papryki slodkiej ...troszke majeranku...w miedzyczasie z masy formowac pulpety i obsmazyc je na oleju( kazdy pulpet hehe) wkladac do gotujacego sie sosu:) golabki te nie gotuja sie dlugo... sos mozna zatrzepac odrobina smietany... mozna podac z ziemniakami:)albo bez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Krzysiu jest obecnie na etapie dociekania przyczyn psucia. Jak widzi popsuty samochód to mówi: Powiedź mi, co się mogło zepsuć. Oczywiście pierwszy jest brak benzyny :) a po trzecim już mi brakuje pomysłu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieku mamuniu!! to bedzie nasz jutrzejszy obiadek. :D a to takie szybkie golabki, bo te zwykle to sie robia i robia. Mam pytanie: czy zanim je podsmażę....to obsymac bulka tarta?? nie chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaa i Mamunia- :D te wasze chłopaki to maja hasla, ostatnio nawet mezowi czytalam hasla Alusia \"mamusiu mas ladne oci :D i ladne cycusie :D maz stwierdzil ze widzi ze sie nie moge doczekac tego okresu :D a jak!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abii
Cześć! Dziękuję za rady, niestety muszę przeczekać bo nic nie pomaga :) Trochę mnie przeraża wizja, że tak będzie jeszcze ze dwa miesiące... Mam kolejne pytanie :) Czy brałyście jakieś witaminy na początku ciąży? PS. Fajny przepis na pulpety, muszę wypróbować, bo kiedyś jadłam coś takiego i było pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu-mój mąż dodatek dostał ale mnie dzisiaj uświadomił że on jest w 3 grupie-buuu mamuniu-ja będę zamawiać te aniołki jak chcesz to moge ci tez zamówic i potem posle ci listem -nie będziesz musiec płacić za przesyłke jak ktoś jest chetny to zgłaszać się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abii - ja brałam Feminatal N i kwas foliowy, duża ilość kwasu foliowego zapobiega poronieniom ( a tego w tym połączeniu wychdoziło dosyć dosyć) Chociaż mówi sie ze wit. w tak wczesnej ciaży i przy mdłościach mogą je jeszcze nasilić, ja tego nie doświadczyłam mimo że brałam je od początku, ale co człowiek to inna opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewka - juz sobie wyobrazilam jak tam podskakujecie miedzy grobami :) a slodki Kacperek bije wam brawo :) Majkaa- faktycznie kasuja cie niezle mi jak kiedys moja kierowniczka opowiadala w pracy ze chodzila do gin co za wizyte placila 250 zl to bylam naprawde zszkowana a malo tego sredno 3 razy w mc do niej chodzila bo miala takie problemy kobiece .No ale powiedziala ze bylo warto .Tylze ze skad wziasc tyle kasy ? Ja dzsi chyba zaserewuje ( dla siebie ) piers z kurczaka wedlug przepisu podawanego niedawno przez mamunie :) .Niestety dla meza musze zrobic cos inego bo on tego nie zje bo jak zobaczy ananasa i ryz to zapcha sie chlebem . Co do wczorajszego dnia to my podobnie jak wiekszosc z was pojechalismy na te najblizsze cmetarze z Tatianka .I tak mnie na jedym zdenerwowala znajma ze myslalam ze jej zniczem przywale ;-) Ma corcie tez lipca i tyle ludzi w domu ze moze wybierac z kim ja zostawic a my mieszkamy sami wiec nie bylo wyjscia trzeba bylo mala wziasc ze soba . Akurat jak wchodzilismy na cmentarz to weszlismy na siebie a ona z tekstem ze z dzieckiem takim malym na cmentarz , ze zimno , ze mogl jeden podjechac itp malo tego miw mi ze moglam do niej podjechac ona by mia ja przypilnowala ! spoko moje dziecko moja sprawa gdzie z niaz jezdze . A Tatianka tez ja ochrzanila bo jak kolezanka zaczela do nie \"cwierkac \" ta w ryk no i takim sposobem szybko sie rozstalismy . Potem juz na te dalsze cmentarze ktore sa w okolicach tesciow to pojechalismy sami a tesciowa sie mala zajela szkoda tyle ze jak wrocilismy to mamie az trzesly sie rece i lzy miala w oczach bo ..... mala zaraz po naszym wyjsciu zaczela swoja Arie! ( a potrafi krzyczec) jak smiem twierdzic to tesciowa ja chusiala , spiewala i ipt rzeczy tylko przeswiadczona ze ma suchego pampersa bo jej przed wyjsciem zmienialam nie zajrzala dopiero ciotka ktora byla tam w gosciach i ma roczna wnuczke to zrobila a tam ....... kupsko :) jak weszlismy to Tatianka jeszcz lkala przez sen i jak tylko mnie uslyszala to otwarla oczy a ja przytulilam ja do cyca i byl spokoj dziecko potem spalo 3 h :) Dzis obudzila mnie tez kupka i smiechem na twarzy :) ale jej wybaczylam hihii bo byla juz 9ta hiihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olapi- kiedy bys zamawiala te aniolki??jeszcze przesmysle sprawe i dam ci znac ok:) marchewo- nie panieruje sie tego w bulce bo to kasza manna skleja w tym przypadku:)acha ja robie przewaznie z dwoch paczek miesa i wychodzi ich ok 12 zalezy od wielkosci.. z jednej paczki bedzie tak w sam raz na jeden obiad:)ja nie mam cierpliwosci do tradycyjnych golabkow poza tym nie jadam kapusty.. wiec jak juz cos wole sobie zrobic nadziewane papryki.....pychotka.... teksty malych dzieci sa rozwalajace.....prawda olkaa, spectro, olapi i andziu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak ostatnio Jasiek zażyczył sobie syrop taki po którym nie musiałby chodzić siku bo nie ma czasu :)) wyobraźcie sobie, że my już po spacerku, obeszłam całe osiedle, sklepy, pocztę, umówiłam się do fryzjera na poniedziałek a w niedziele kumpela przyjeżdza robić mi paznokcie http://martalelenails.blog.onet.pl/ - to jej dzieła nie załatwiłam tylko biblioteki bo od 12 czynna to dla Mirka Breguły z Universe powiesił sie dzis ulice obok mnie, mąż był na zgonie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiesił się? Jak byłam nastolatką, to wszystkie się w nim kochały. Bardzo lubiłam jego piosenki :( Abii - ja brałam kwas foliowy i feminatal. Nic mi lekarz nie mówił, że od witamin się wymiotuje. Mówił mi za to, że wymioty świadczą o wysokim poziomie hcg i to dobry znak. Fraszko - dziwna ta twoja koleżanka. Przecież wczoraj wcale nie było zimno. Czy ona ma zamiar siedzieć z dzieckiem do końca kwietnia w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam zwiększoną dawkę kwasu foliowego w związku z ryzykiem i witaminki jakie tam kupiłam w sumie Olka ja też byłam ich fanką, wychowałam sie na ich piosenkach i wszystkie sie w nich kochały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu gołąbków nie lubie ale Twój przepis wypróbuje:) Fraszko - nie lubię ludzi, którzy \"wciskają\" mi się w moje wychowanie dziecka, jeżeli uznałam, że pójde z dzieckiem na cmentarz to moja sprawa a nie wścipskiej pani X, no ale niektórzy nie maja co robic w zyciu wiec porzadkują życie innym:) Nakrzyczałam na pana w UPC bo nie mamy sygnału a ja chcialam siatkówkę ogladać:( W ciąży tez brałam Feminatal - polecam. Misiek został brutalnie wybudzony ze snu i tak płakał, ze musiałam go uspić po raz drugi mam nadzieję, ze teraz znów go jakies stuki nie obudzą Breguły szkoda fajne mieli piosenki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu tak niesety jest zawsze, że wielu zostaje być docenianym dopiero po smierci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tak dziwnie się czuję; jakbym miała pustą głowę :( A może faktycznie jest pusta :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty Olka..i tu mój mąz postukał by w głowe jak dudni to pusto - ale on jest złosliwy:) Ciężki dzień dzisiaj zaspana jestem i nie do zycia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - ja też jestem w pracy :( Ja brałam feminatal a potem prenatal już do końca. Ale faszerowałam się od4 misiaca, bo wcześniej jak brałam i miałam mdłości to lekarz kazał odstawić i rzeczywiście pomogło :) Idą nam równocześnie cztery 2 :) Misiek w nocy straszny, do tego lużna kupka i non stop jakby chciał robić. Kurde mam nadzieje że to od ząbków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysica z zywieniem Michała - jeśli chodzi o mleko to ja Ci jednak nie pomogę - bo jak się okazało moja siostra bardzo długo karmiła piersią a jedyne mleko jakie jej syn trawił to był Sinlac:( Biedny Michałek z ząbkami:( Patrykowi wyszła górna dwójka a nie ma jeszcze górnych jedynek - oglądałm mu dziąsełka i tez mi wychodzi, że za chwilkę mu chyba hurtem pójda te zeby. Wiecioe co ja jestem niekumata a siedze w domu...a wy meczycie się w pracy, biedne jesteście:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ramach dobroci \"dla zwierząt\" zrobiłam dzis męzowi na obiad (chwilowo tylko przygotowałam ) placki ziemniaczane i sosik grzybowo paprykowy..a co niech się cieszy, że ma dobrą żone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) U Nas dziś na obiad królik . Sałaka wyszła dobra i bardzo ładnie wyglądała na półmisku . W ogóle fajnie wczoraj spędziliśmy czas.....widać potrzebuję towarzystwa jak powietrza......bo i humor mi dopisuje....nie narzekam ....wszystko widzę w różowych barwach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewo - Aluszka badanie słuchu miała robione państwowo w Chorzowie, chyba takie standardowe, włożyli je słuchaweczkę do ucha i monitorowali na komputerze. W styczniu idziemy na kontrolne badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu mówisz o tej pracowni audiologicznej w szpitalu na Truchana? my tez tam byliśmy na kontrolnym badaniu i jeszcze profilaktycznie idziemy w lutym - całkiem miła lekarka (chyba lekarka) Miska badała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia - weszlam wlasnie ni ich strone internetowa i juz jest tam wiadomosc o jegos smierci .Smutne bo facet fajnie spiewal . Co do tych tabletek na sikanie to ja tez poprosze szczegolnie na noc ;-p hihiihihih . a Jas madry chlopczyk zawsze to pare minut wiecej do zabawy:) hihihi :classic_cool: Ciesz sie tez ze u Ciebie juz lepiej i ze ranka ladnie sie zaczyna goic , wiec moze lepiej sie nie forsuje ale to taka rada z serca :) Zrobil;am danie z przepisu wynalezionego przez mamunie i wiecie co doszlam do wniosku ze na ...\"chalpkach \" smakuje lepiej :) hihiihihi Abi - ja juz pisalam mnie gin powiedzial ze w pierwszym trymestrze lepiej nie brac tych tabletek typu Feminatal czy Prenatal bo to jeszce bardziej powoduje mdlosci .Lepiej je odstaw i zacznij brac po 3 mc ja tak zrobilam i urodzilam zdrowa i sliczna cornie .Przyznam ze bralam tylko kwas foliowy a z poczatkiem 4 mc zaczelam brac Prenatal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Judytko - Aluszek został do tego szpitala przewieziony od razu po porodzie. Jak nie lubię polskiej Służby Zdrowia to na ten szpital złego słowa nie mogę powiedzieć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i nawet myślimy z Sebkiem o zrobieniu takiej tabliczki z podziękowaniem za opiekę nad Aluszkiem , tam na OIOMIE wisiały takie ze zdjęciami małych baków....aż się wzruszyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×