Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Olkka - z ta organizacja to tez czasem az mam zawrot glowy .Co prawda teraz jestem na macierzynskim ale jak cos planuje to musze pomyslec kiedy maz moze jechac albo kto ma wolne i z kim moge podskoczyc np teraz dzwonilam do neurologa i juz jak pani mi przez tel podawala termin moje mysli wirowaly z kim tam pojade ? Bo wiesz mojemu mezowi zawsze sie wydaje ze to ona zalatwia wszystko no coz jest w wielkim bledzie ! To ja robie przelewy , ja zamawiam wegiel , okna , jade z mala do lekarza z soba , malo tego jade np na targ kupic cos mojemu Rafalowi ! Oj az glowa boli dlatego tez z jednej strony poszlam na wychowawczy bo szalu bym dostala bo musialbym mala zawozic i przywozic do tesciowej i do domu , malo tego jak maz by nie wrocil na czas to napalic w zimie u gotowac itp rzeczy . Olapi - to samo przyszlo mi na mysl co mamuni :) ozdoby super ale ceny bombastyczne !!! Co do szczepienia - wczoraj pisalam do kolezanki co mieszka w Niemczewch i powiedziala mi ze tam wola szczepic tymi normalnymi nie skojarzonymi nawet lekarze ! a u nas patrza na ciebie jak na przestepce jak tylko bierzesz normalna :( Dzis corcia obudzila mnie o 6:30 a JA ledwo widzialam na oczy ,masakra co prawda nakarmilam ja i przytulilam i zasnelysmy no ale jakos trudno jej bylo i troche sie meczyla .] Juz wiem ze dzis nie poloze jej o 20 :00 je !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
witam poryczałam się, bo bartek kaszle i muismy do lekarza. bo mam zeba chorego, juz 2 dentystó sie poddało i skierowało mnie do pewnego specjalisty z gliwic. Mam zle robiona kanałowke i pod jednym kanałem zgorzel, w drugim fragment narzedzia dentystycznego. I koszt leczenia 2500zł. ku...skad ja mam wziaśc kase, skoro zarabiam 1000 zł miesiecznie, mamy głodowca, jestem taka nieszczeslwia,z enei mam aksy, popłakłam sie z bezsilnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkoo- jakim cudem masz kawalek narzedzia w zebie?? z wydatkami to wlasnie tak bywa..... nie masz to spadaja na ciebie niespodziewane wypadki... ja np cieszylam sie jak maz dostal odszkodowanie z noge( nie zebym sie cieszyla z jego krzywdy no ale stalo sie)juz sie rozmarzylam co sobie kupimy do domku... a tu bach monitor sie spalil...... w zeszlym roku tez nas niezle splukalo.... remont silnika w aucie itp..... jak moje dziecko kaszlnelo w anglii to tez mialam oczy pelne lez i zepsuty humor bo zaraz mialam wizje zapalenia pluc lezenia z nim w szpitalu .. welflon... zastrzyki... i przede wszystkim jego cierpienie.... zapewne takim sposobem mozna bylo mnie uznac za nadgorliwa mame bo co kaszlnal czy kichnal przezywalam.... dzis sprawdzilam multilotka trafilam az 5 na 10 skreslen...a nie moglo byc 10!!!! juz mialam wizje jak urzadze pokoj alka itp.... wogole to w intermarshe w zawierciu jest pelno ogloszen przyjec do pracy coz z tego jak potrzebuja stazystki buuuu co by im nie placic z wlasnej kiesy i to jest ta poprawa!! kumpela caly czas zacheca mnie do pracyw orsayu ale 500zl + dojezdzanie taki kawal to porazka... tym bardziej ze tam tylko autem... a ja bym chetnie sie tam przyjela :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko i ty tak zawsze do 19 czy na zmiany?? Kicha takie godziny nie:( U nas tak samo dlatego nie mogłam wziąć całego etatu:( Dlatego chce do szkoły albo do działu opracowania bo oni robią do 15:30 :) U nas w kraju samowolka nawet ze szczepionkami :( Obiad ugotowany dla nas i Miśka, podłoga umyta, włosy oprane :P więc czas zacząć się szykować do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko ❤️ Fraszko ja też i Jaśkowi i Lenie biorę normalne szczepionki a nei skojarzone!!! Pewnie że mi szkoda jak płaczą ale to tylko chwilka i jest ok. Wiecie co jak przemywałam ranę to .... wyciągnął mi się szew no normalnie horror :o 😭 normalnie załamka , wiem że już histeryzuje ale cholernie boje się tej wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Nula, ja jeszcze raz do Ciebie, spotkanie u mnie jest niestety odwołane z powodu choroby mojego Żuka:( Jak możesz daj mi znać, że wiesz. Ależ ja dziś mam doła totalnego a miało być tak fajnie. Znów będzie siedzonko z Kasią w domu obowiązkowe, no chyba, że przyjdzie mój anioł p. Ewa i będę mogła poczuć swobodę i wsparcie:) majka, jak to możliwe z tą kanałówką.A z kasą to właśnie tak jakoś jest:( Ale przyjdzie lepszy dzień, postaraj się nie przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurra Lenka wypiła soczek przez butle :)) ale mlekiem już pluuuła :o teraz poszła z tatusiem na spacerek a ja się biorę za sprzątanie (na razie to przed kompem siedze :p) bo straszny bałagan w domu olapi podaj mi na maila swój adres to wyślę katalog dla wszystkich 🌼 nauczyłam się robić emotikonki hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze wam coś napiszę i zmykam dziś wyjeżdża do domciu mój tatulo, trzy miechy się nie widzieliśmy w realu tylko rozmowy przez skype i kamerkę, brak finansów i ślub siostry zagnały go do pracy aż do Francji ale jest w takiej ślicznej miejscowości chciałabym tam kiedyś pojechać, jeśli tata wytrwa do przyszłego roku to kto wie dobra już nie przynudzam narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka- co to za partacz robi ci zabki ? tez bym plakala wierze Ci nie dosc ze cierpisz to jeszcze taka kwota !! a bylas tam gdzie ci robili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abii
Cześć! Moje pierwsze pytanie: jak radziłyście sobie z nudnościami? Mięta mi nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abi podobno imbir łagodzi nydności i migdały ale to pewnie indywidualna sprawa. ja miałam tylko lekkie mdłości więc za bardzo nie wiem. Majka zabiłabym tego dentsyte :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abi - pilam duzo rumianku a z tego z mowil mi moj gin nalepiej na poczatku nie brac rzadnego Feminatalu czy Prenatalu bo to jeszcze bardziej zwieksza nudnosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po wyciągnieciu wszwów trochę bolało...i trochę się darłam hi hi lekarz powiedział, że dawno nie miał takiej pacjentki ale uff już po wszystkim teraz za 2 tyg do kontroli :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majko, Spectro, Andziu - oby było już tylko LEPIEJ ❤️ mamuniu - uśmiałam się, bo nie dość, że nasze zuchy z imienia są Aluszkowe, to ja też wołam na Alę pączuszku , pączku - bączku...mały strączku .... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz pyniu nie jak nasze bączki pączki heheh pojechalam z mezem na zakupy i sie wkurzylam wrrr kupilam sobie bordowe przescieradlo takie hehe co by namietnosc pobudzala:classic_cool: i oczywiscie sie nasluchalam czy mi to potrzebne??? 😭 przedwczoraj chcialam kupic super obrazek do alka pokoju duzy z garfieldem... taki przy kominku jak spi ... akurat nad lozeczko malego kosztowal 24.99:) no wiec maz spojrzal na mnie spod byka i pyta musisz to kupic.... no wiec naszly mnie watpliowsci zaczelam miec wyrzuty......i nie kupilam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drugie imie to ISAURA A DOKLADNIE NIEWOLNICA ISAURA!!!!!!!!HEHEHEHE coraz czesciej tak sie czuje... ja ktora kiedys tak zaciekle walczyla o swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu - zaśpiewaj swoim oprawcom :) .....mogę lodowcem sięgać chmur Mogę Niagarą spadać w dół Mogę jak Etna zbudzić się Więc nie złość mnie boooooooo Jestem kobietą Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie Wolna jak rzeka Nigdy, nigdy nie poddam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny faktycznie kosmiczne, aczkoliwek posciel piekna :D Andziu - :D no widzisz!! jest dobrze czyli :D !! przestala ci sie saczyc ta rana? goi się? aha pytalas o monitory? ponad tydzien temu (ale mis ie wydaje ze dobre 2 tyg. temu) skonczyla sie akcja Polska bez vatu i wtedy chodzily cos kolo 1000. jakie wsciekle te reklamy sa tutaj olkaa - mi sie troche wydaje ze teraz taka moda\" jest na latanie po tych neurologach :( każdego tam wysylają jak tylko jakas nieprawidlowosc, z jednej strony to dobrze, niech nam dbaja o dzieciaczki jak najlepiej, ale z drugiej wspolczucia dla mamus ktore musza za tym latac :( ja \"jeszcze\" nie bylam, i mam nadzieje ze nie bede. Fraszko - mojego Kacperka też zgina ostatnio na brzuszku na lewo (kilka razy na prawo) ale zauwazylam ze byly to proby do przewracania na boczki, potem to nastapilo, i teraz znowu kilka razy, wiec może i Tania chce się obrócić po prostu? Może poobserwuj ją jeszcze kilka dni? Ostatanio naczytalam sie w mamo to ja że wlasnie po ukonczeniu przez dziecko 3mies. powinno isc sie do okulisty i laryngologa na kontrole, jak spytalam mojego lek. to mnie najpierw zmierzyl wzrokiem, a potem mowi: prosze cie, nie czytaj takich gazet, czy uwazasz ze Kacper ma probl. ze wzrokiem??? i oczywiscie tatus od razu wyskoczyl: nie ma na pewno doktorze, bo jak wchodze do pokoju to od razu sie do mnie smeje. I panowie rechocik i we wspomnienia taty uderzyli :) No i tym samym odpuscilam sobie, a on znowu mnie wzial za nadgorliwa, a ja po prostu zapytalam bo przeczytalam :D ale wszystko mu wybacze bo jest takiiiiiii piekny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia a krzyczałaś bo tak bolalo czy bardziej ze strachu ze zaboli? :P kiedy bedziesz miala te wyniki? pisz od razu, a my trzyammy kciuki 🌻 dobra lece bo mi zimnoooo tu jak diabli. ja tez musze isc z soba do lek. a nie mam co zrobic z Kacpim, mąż mowi, a nie wytrzymasz do 14? ja bede mial wtedy wolne :O a ja dzis z bolu sie skrecalam, a ten mi kaze jeszcze 2 tyg. czekac. :O poprosilam kuzynke, mam ndzieje ze sie zgoodzi i pojedzie ze mna zeby wozic panicza wokol przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak troche krzyczałam z bólu troche z paniki a gin stwierdził, że nigdy mnei nie zapomni jako pacjentki :)) wyniki będą za 2 tyg. zobaczymy co pokażą ale cieszę się, że już mam te szwy wyciągnięte odstające ich kikuty kuły mnie i to też bolało marchewko ja sie raczej o TV LCD pytałam :)) ( chociaż o monitorze też wspomniałam chyba) mamuniu ja mam już wizję życia od stycznia z jednej pensji męża i to nie za wysokiej (choć od stycznia obiecują złote góry służbą mundurowym juz to widze) to co Lena wyprawia na przewijaku to obłed wygina się na wszystkie storny a jak zakładam jej pampersa no obłęd mała zołza ta moja Lentilka wiecie jutro po raz pierwszy w ten dzień nie będę na grobach moich bliskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aNDZIU - ja się też z Aluszkiem nie wybieram, jakoś nie czuję tego...spacer z wózkiem po cmentarzu....szkoda tylko ,że już drugi rok minie mi nocna wyprawa pt my i ani żywej duszy więcej :D Marchewo - mam nadzieję, że te boleści to nic takiego i po wizycie u gin wszystko minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
marchewka sprawdza sie wzork i dno oka, do tego drożnosc kanalików łzowych, bo do konca 4 miesica, to okres, kiedy mozna je prawie bezbolesnie i bez narkozy udrożnić. sprawdzenei dna oka tez jest wazne, wiec ja polecma wizyte u okulisty. mały jest miedzy choroba, a zdrowiem, dostał eur...coś tam, jakiś syrop, kropelki przeciwkaszlowe. wazy jzu 8 kg, wiec za dużo.....reszta ok. mam doła, jechałam główna droga około 15.00 przez kace- godziny szczytu, korek z podporzdakowanej, bartek juz płakał, bo stalismyw korkach, wiec stwierdziłam, ze skoro mam pierszenwstwo, to jade i nie wpuszczam, a facet dupek około 30 lat wyjechał mi, musiałm odbić, a facet wyejchł na chodnik i jeszce wyskoczył z auta i zaczał mnie od ci...i ku...przezywac, gdyby nie ryk bartka wezwałabym policje, do tego inni kierowcy nastoczyli an tego drania. jutro impreza babci urodzinowa i mam wizyte u gin... rozpłakałm sie mojej pediatrze, dobrze,z ekobieta mnei pocieszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×