Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

wiesz marchewko - bo ja to już trochę stara jestem:) Liceum kończyłam 12 lat temu, a studia 6 więc mi tęskno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) DZIEKUJEMY ZA CIEPLE SLOWA 🌼...były potrzebne .... Temperatura utrzymuje się w granicach 37, 5 ......mam nadzieje ,że wieczorem nie pójdzie w górę.....innych objawów nie ma.... Aluszek bardzo dzielna.....dzielniejsza niż mama :) Macie rację , że pierwsza choroba to SZOK ...WIELKI SZOK.... Położyłam Alę w niedzielę spać... jak zwykle koło 19, oglądałam Taniec z gwiazdami... jak zwykle, Sebek w pracy...jak zwykle, zaglądam do Ali....jak zwykle...pączki rozpalone ....mierzę temperaturę...39,9...dużo...nogi mi się ugięły...w głowie mnóstwo scenariuszy....kąpiel chłodząca....kompresy chłodzące....tel do Sebka...tel do pediatry....panadol doustnie....wymioty....wycieczka do apteki po czopki....czuwam...mierze temperaturę...czuwam...noszę...czuwam...kocham jeszcze bardziej niż najbardziej...czuwam...rano do poradni... ...najgorszy jest niepokój...brak snu...to PIKUS!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko ale ja żartuję!!!!! absolutnie nie odebrałam Twoich słów obraźliwie czy cokolwiek!!!!!!! oj nie smuc się!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis znalazlam dwie ksiazki 150 gier i zabaw z dziecmi....Susan Dazzo i gry i zabawy dla maluchow Jackie Silberg... musimy z alkiem bawic sie w wycinanie, malowanie...i robienie roznych ciekawcyh rzeczy.... w te ponure dni mozna obledu dostac.... sa w nich naprawde ciekawe pomysly:) pomylam podgloi... wsadzilam gary do zmywary.... zalozylam czyste obrusy bo moja swinka pigi wszystko wybrudzi:( jak wyleje to mowi oooooo nić sie nie śtało:) a ja na to czyżby??? ja nie mam zamiaru spotykac sie z kimkolwiek z liceum brrrr mialam okropna klase.... z kumpelami ze studiow kontakt sie urwal.... jejku mam nadzieje ze przestanie mi sie w glowie krecic bo mam dosc.... pyniu-❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko dzięki :) ja znalazłam 4 koleżanki i mam wielką frajde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co o tym myslicie?? http://www.krainadziecka.pl/Do+malowania+twarzy_c433.html chcialabym miec zdolonosci plastyczne.... i zabawiac alusia rysujac mu .. wycinajac itp:(a ja antytalent.. ale pomysle nad kupnem farbek do malowania twarzy:) andziu, olkka- to cos dla waszych chlopcow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta - to dobrze , bo już się zmartwiłam że cię uraziłam, a ja po prostu miałam taką samą klasę jak Mamunia :P teraz wirusek jakiś panuje :( stąd te anginy itp. :( jak mlody wstanie to zaaplikuje mu ten eurespal.... fajny kombin. na all. znalazłam, bo tych w Biedronce już nie ma, ale nie wiem czy zas nie bedzie za duży, co sądzicie? http://www.allegro.pl/item268509755_kombinezon_zimowy_h_m_roz_68.html KOMBINEZON ZIMOWY H&M Roz. 68 (268509755) - Aukcje internetowe Allegro http://www.allegro.pl/item268505633_kombinezon_zimowy_h_m_roz_68.html KOMBINEZON ZIMOWY H&M Roz. 68 (268505633) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacpi nosi koszulki na 62, bodziaki też, ale mogą być i na 68 a spiochy tez na 68, wiec moze bedzie dobry? juz sama nie wiem, te numeracje są pozawyżane, a tu cena przstepna, w sklepie wydam z 80 :( napiszcie co myslicie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja to liceum nie mam co wspominac blleeee ,ale studia byly ekstra :) fajne osoby i kontakty :) szkoda ze troche sie to rozsypalo no ale tak juz bywa . Podstawowka tez fajna :) jest co wspominac .Imprezy szkolne , apele :) hihihi no i te ogniska pozegnalne . Dzis jestem na noc sama z Tatianka i jest mi smutno .Maz wroci dopiero jutro w poludnie a ja musze latac jak szalona do tego pieca . Myslalam ze Mamunia wpadnie no ale ma gosci wiec olejny raz konczy sie tym ze zostaje samiutka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszko nie martw się, szybko zleci, ja bylam z sob. na niedz. sama, i nawet piec przezylam :P tylko to schodzneie o 23.00 mnie troche przerazilo, wyobraznia pracowala ;) ale sie nie dalam, zasypalam i rano jeszcze sie palilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ali wyraźnie lepiej bo walczy w łóżeczku....snu ani widu ani słychu... Jestem w "Naszej Klasie" ...na razie odezwała się jedna koleżanka i to z tych mniej ulubionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpi Ja kocham święta z choinką ...w tym roku dodatkowe emocje....bo to pierwsza choinka Ali poza brzuszkiem :) Cały grudzień jest fajny, pierwszego mam urodziny, szóstego Mikołaj, ledwo się obejrzę i już przerwa świąteczna w pracy, piosenki świąteczne, kolędy, migoczące lampki, zakupy prezentowe, ozdoby na ulicach, szampańska sylwestrowa zabawa....udziela mi się ten nastrój i zawsze czuję w serduszku takie wyjątkowe ciepełko :D ...no a w tym roku przyjdzie nam sylwestra spędzić w domu....nie wiem jak to zniosę...psychicznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu - co ty bedzie super!!!! bedziecie miec czapeczki i Ala bedzie miala, i wzniesiecie toast i Ala nie bedzie wiedziala o co tym rodzicom chodzi zrobicie pamiatkowa fote, i Alsuia za 18 lat sie bedzie smieala ze to byl jej pierwszy sylewek ze staruszkami :P itd.itp. bedzie super, oby tylko nasze kurczaczki byly zdrowe to juz wszystko inne bedzie samo w sobie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..jutro do pracy, pn,wt wzięłam opiekę....tak sie zastanawiam kto wymyśliła tę ilość 2 dni na rok....pewnie jakiś Roman :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko moim zdaniem używany kombinezon za 50 zł to przesada, ale to już twój wybór. Ja firmowy kupiłam w komisie za 25 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche sie go boje kupic, bo jak bedzie za duzy/maly :( co ja z nim zrobie buuuuu dzieki mysico!! chyba na razie sie wstrzymam i zajrze jutro na ciuchy na miescie,moze cos wyszperam ;) nie wiem czy kiedys sie naucze rozpoznac rozm. na oko, na razie ta szt. mi sie nie udaje , musze zmierzyc i oblukać. obejrzalam twarza i bez twarzy, dżizas niby glupi ten serial ale tak mnie emocjonuje ze myslalam ze mi serducho wyskoczy :O jednak dzielna Marta wyszla cala, szkoda oli strasznie ja lubilam :) to tyle w emocjonujacym swiecie \"TibT\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) marchewo- berdzo ladnie kombinezony ale zgadzam sie z mysica;) mnie sie udalo i przez 2 lata nie kupowalam zadnego kombinezonu wszystkie dostal:)dopiero w tym roku kupilam mu kurtke w ktorej jeszcze nie chodzi.... ten kombinezon co jest w nim na zdjeciu jest z wojcika... dostal od cioci pawla:)co prawda tyćkie przykrotkawe nogawki ale ma wysokie buty:) zreszta to tak do latania do zimowych szalenstw na podworku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis padam :( pije kawe i wcale mi nie pomaga .Moja cora wczoraj poszla spac po 20ej ale ze kupeczki nie zrobila to o 5ej rano pobudka co chwila bo brzuszek ja bolal i stekala , o 7ej obudzila sie zadowolona bo zbedny balast juz byl w pampersie :) wiec wyczolgalam sie z lozka , poszlam napalic w piecu .A moja Tatianka arie dawala bo juz zaczela ja kupka draznic .Musialam jednak wode nagrzac w bojlerze i ja umyc bo chusteczkami nie bylo sensu wycierac . Umyta juz pojedzona usnela a ja niewiedzialam co pierwsze robic czy cos zjesc ( chleb z dwoch dni ) , leciec do pieca , wykapac sie itp glupawka .A tu jeszcze kadry dzwonia bo schrzanily sprawe z moja opieka i teraz musze jeszcze raz jechac wnioski wypelniac ,bo chce je wziasc . Dziewczyny doradzcie czym smarowac obszczypana sisie ? :( bo malutka od tych happy ma obszczypana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej:) My z Wojtkiem rano biegaliśmy po sklepach, wybrać okap do kuchni i zamówić klamki do drzwi. Strasznie trudne wybory!!!:D A zaraz biegnę do przedszkola, tak, tak, Młoda zdrowa, dziękujemy jeszcze raz za życzonka zdrowia. Ta Nasza Klasa rzeczywiście wciąga:) z podstawówki zobaczyłam koleżankę, która też mieszka na Śląsku, świat jest mały:) A z liceum kolegę 2 latka starszego, w którym kochałam się na zabój:) Ale super sprawa. Ja liceum skończyłam jeszcze wcześniej niż Judytka:) Jezuu, 19 lat temu!!!:) marchewka:) kombinezon super. Dla Kasi kupiłam na pierwszą zimę rozm. 74 z Mariquity w komisie w Mikołowie nówka za 70 zł!!! Ależ przepłaciłam:( Mamuni, Alek wygląda rozbrajająco! Zimowy ludek cudo:) Farbki super, tez muszę nabyc takie rzeczy. Rzeczywiście pytalaś o zabawy w domu. Kasia lubi zabawę z papierem, kredkami, coś sobie tam bazgrze, mówi, że koloruje. Ostatnio robiłyśmy btakie ludziki z rolek po papierze toaletowym, rysowanie oczu, doklejanie z serpentyn włosów, z liści itd. A np. w przedszkolu wczoraj kleili na kartce pocięte na kilka obrazek, jakby taki rodzaj puzzli do klejenia. Mozna też malować liście farbami i odbijać z nich pieczątki. Więcej napiszę potem, bo juz lecę do przedszkola. Fraszka:) ja bym leciutko, tak delikatnie posmarowała cipusię sudokremem, oczywiście z wierzchu, trzeba wietrzyć dużo. U Kasi to działało. Bawcie się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Cisza jakaś :) Ja w pracy i właśnie odpoczywam więc zajrzałam. Nasza klasa super - mimo ze też nie pałam miłością do dawnych zanajomych to fajnie po latach zobaczaczyć jak kto wygląda. znalazłam znajomych z podstawówki i z liceum, jedną osobe ze studiów. Mam duż frajde :) Pyniu jak Ala?? a może to była trzydniówka ?? Fraszka ja jak Misiek ma stan zaplny to smaruje klotrimazolem (lek przeciwgrzybiczy) i zawsze jest super. No i przemywam kali. Tak nam doradziła lekarka :) U nas odpykać Misiek na razie zdrów, myśle że procentują codzienne spacery :) Kurde moje dziecko jest tak pogodne, takie słodkie i coraz ładniejsze. nie mogę się doczekać jak latem będzie szedł już z mamą za rączkę :D:D A najładniejszy jest kiedy śpi :D i kiedy wstaje zadowolony:D Kurde żeby jeszcze spał w nocy a nie budził się z płaczem co chwile:( Z nowości kulinarnych Michaś jada kisielek własnej roboty i zupke z zacierkami :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - my dziś po rehabilitacji - jak zwykle było:( A jutro pobieranie krwi i już jestem chora z tego tytułu bo pobranie krwi u Misia to nie lada wyzwanie:( Mysica - jesteś zarejestrowana na \"naszej-klasie\" bo ja jestem i grono znajomych fajnie mi się powiększa i jeszcze mój mąż dodał fotki:) więc jak jesteś zarejestrowana to może Cie odszukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta a jak ty mnie znalazłaś, co ???:D Kurde a ja się głowie i głowie do jakiej szkoły razem chodziłyśmya tu prosze podpis Chorzów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×