Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

no no następna ładna panna dla naszych chłopców a Jasiek lubi blondynki... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, No spacjelnie się tu dołączyłam bo już szukam kawalera dla mojej blondyny:P a chciałam żeby blisko mieszkał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
witam jak się ustabilizuje u ans to poczytam zaległosci. Mały chory, katar, kaszel, ucho, gardło. Ma zastrzyki dwa rzay dziennie, musze przywozic do niego pania pileganairke. Do tego w czwartek pierwszy zabek. ja wywaliłam sie tak bosko, ze mam reke do gipsu, ale jeszce nie tearz..., bo kto mi pomoze.. miełj niedzilei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:0 uuu ale mialam czytania:) wczoraj z alusiem ogladalismy mecz:) przezywal go niesamowicie.... tlumaczylam mu kto gdzie ma strzelac gole heheh ogladal cale 90 min:)a jak byla przerwa mowi i gdzie oni pośli??a ja mowie odpoczac heh a kto ma teraś piłke?? hmmm super ze Polacy wygrali:) ja lubie gotowac:) i gdybym tylko nie tyla to jadlabym i jadlabym heheh gotowalabym ciekawe dania itp.... skye- sliczna lalunia:) modystka... te zgrabne nogi .. gustowne szpilki... i ultra krotka mini;) moje czeste haslo do Alusia.... CO ZA CIAŁO:) WOW:) my juz po obiadku:0 ugotowanym wspolnymi silami:) pomidorowa:) a na drugie ziemniaczki, mielony, brokul i seler z jablkiem :)pycha:) szkoda tylko ze tatus idzie na popoludnie.... wiecznie sami.... bylismy rano z bąkiem na dworze:) powozilismy synusia w sankach :) przejrzelismy tez zabawki ktore tatus podczas przeprowadzki wyniosl do stodoly .......dzis alus ma dzien malego odkrywcy wszystkie zabawki wydaja mu sie takie ciekawe heh nie widzial ich prawie 2 miechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkoo- jejku biedny maluszek:( za ciebie tez trzymam kciuki taka z ciebie zaradna kobita a tu jak nie zab to reka:( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko ❤️ uważaj na to ucho małego bo niedoleczone lubi się odnawiać a skutkiem jest niedosłuch, to tak gwoli ostrzeżenia i kobieto niebagatelizuj ręki a jak się źle zrośnie??? będziesz cierpieć dwa razy dłużej gdzie reszta ludzików???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu mój też dziś 16-24 :(( ale za to pon., wtorek wolne a w środę na 22.00 :)) najgorzej jest wieczorem okąpać samemu dwójeczkę i położyć spać, potem to już sama jestem padnieta kurcze Lena teraz chce tylko cyca ledwo jako tako zje deserek i troszkę chlebka i tylko cyc i cyc i w dodatku bardzo często nawet co godz. - 1,5 i w nocy też :(( dała bym jej butelke na noc ale ona wogóle nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a długo to trwało takie częste ssanie? czy potem znowu się unormowało? bo juz było tak że budziła sie co 3 godz. do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za komplementy na temat Pauliny.:) Majko lepiej zajmij sie ta reka i uważaj na uszko małego. Jestem jeszcze u mamy. JaK wrócę to poczytam dokładnie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja dziś do południa byłam na zakupach. planowałam kupić hurtem : kurtkę , buty, ze dwie bluzy, jakiś golfik iiii dupa!!!!! nic mi nie wpadło w oko....tak więc idzie zima płaszcza ni ma :( .... Aluszce kupiłam fajniutki dresik z cocodrillo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skey-sliczna córeczka i piękne imie,ja mieszkam dokładnie na przeciwko boiska tej szkoły,moze wybierzemy sie kiedys na sanki z naszymi dziecmi,tylko nie wiem jak mój kacper zareaguje na dziewczynke,bo dziewczynki sa takie bardziej poukładane a on to taki diablik mały.... a ja co niedziele mam obiad u tesciowej i bardzo sie ciesze z tego powodu chociaz u mamusi lepiej smakuje ale mieszka daleko niestety majkkaa-duzo zdrówka dla was a reki nie bagatelizuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu się najadłam słodyczy fuuujjjjj bleeeeee łeeeee ojjjjooojjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym coś zjadła słodkiego ... a tu tylko dżem ale i dzem potrafie zjeść a teraz zrobie sobie jakieś kanapki, dzieci już śpią :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj jeszcze nie:( malo tego mamy goscia (tzn cieszymy sie ze jest) i spi u Alusia w pokoju wiec maly nie moze sie tam bawic....nanioslam mu zabawek do sypialni.... ledwo tu usiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja na chwilkę :) Destiny Misiek po pepti miał mega sensacje i to niby jest mleko dla skazowców:( A teraz czym karmisz Natalkę?? Z ostatnich dań to Michał zasmakował w ... mydle :( ugryzł kawałek i mymłał i się krzywił a potem mega kichanko:( Ogólnie łazienka jest najfajniejsza. Dobra spadam bo mąż mnie terroryzuje i stoi nade mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja dziś byłam na uczelni. Ale nie od samego rana jak powinnam, bo rankiem okazało się, że Tomcio w nienajlepszej formie i nie mógł sam zostać na tak długo. Więc pojechałam dopiero wtedy, gdy dziadkowie przyjechali do Kamcia. I w ten prosty i skuteczny sposób znów mam zaległości do odrobienia i pracę do napisania. :-( Ostatnio mam mało czasu, żeby pisać, ale mam nadzieję nadrobić niebawem. Majeczko, nie lekceważ ręki - lepiej przetrzymać trzy tygodnie w gipsie i mieć z głowy, niż potem po trzech miesiącach nadal nie być sprawnym. My to boleśnie odczuliśmy na sobie - Tomek rękę, a ja ciężar dodatkowych obowiązków. Jesli jednak nie chcesz gipsu, to mam dla ciebie propozycję - mamy ortezę, którą miał Tomek po zdjęciu gipsu. Jest uniwersalna prawa-lewa, usztywnia bark, ramię i rękę, a jednocześnie pozwala na lekkie ruchy ręki i chroni mięśnie przed zwiotczeniem. Pożyczymy ci na tak długo jak będzie potrzebna, tylko musimy sie umówić gdzieś. Zapraszamy do nas do Tychów, ale jutro rano będę też w Katowicach, mogę podjechać, gdzie ci będzie wygodnie. Wygląda podobnie do tych: http://www.art-reh.pl/ar_kob_01.html http://sklep.trimed.pl/popup_image.php?pID=821&osCsid=3c78ad W nicku masz mój mejl, pisz obojętnie o której, byle do 7.30 - potem już wychodzę z domu i zostaje nam ewentualnie inny dzień. Skye, witaj. Piękna córcia, hmmm, w sam raz dla Kamika :-) Skąd ten nick - kojarzy mi się z tą malowniczą szkocką wyspą :-). A ja lubię gotować, szkoda, że nie mam na to tyle czasu ile bym chciała. Ale wczoraj zrobiłam schab z przepisu podesłanego tu przez Mamunię i wyszedł pierwszorzędnie (choć nie przepadam za mięsem, a już zwłaszcza za schabem). Mniam! Dzięki Mamuniu! Destiny, nie trać nadziei. To minie. Kamikowi przeszło po podręcznikowych trzech miesiącach. Teraz kończy szósty i co? I zgodnie z podręcznikiem mija mu refluks! Praktycznie z dnia na dzień przestał ulewać. Wcina zupki jak szalony, wręcz warczy jak się guzdrzemy z podaniem :-D. Na widok znajomego kubka łyka głośno ślinę :-D A do jabłuszka dodajemy banana i odrobinę kleiku i nareszcie dziecko się nie krzywi i wsuwa aż miło! Ale i tak niezastąpiony jest cycek! ;-) Ostatnio jak Kamiś zajada z cyca, to sobie go trzyma łapką, głaszcze, miętosi i wogóle cuda wyczynia, byle tylko go w łapce po prostu czuć :-D Słodkie to! Ok. Kończę, bo spanie mnie łamie. Pozdrawiam mamusie i dzidziusie! pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) u nas dziś i wczoraj goraczkowo ale nie najgorzej i stawiam na zęby bo dziąsęka super opuchniete i widać, że ma się co przebic a od 2 tyg. nie potrafi:( musiałam odwołać rehabilitacje bo niechcę Miska meczyc no i latac z goraczką do innych dzieci. Andzia ja jednak wczoraj zrobiłam schabowe:) ale dzięki za zaproszenie:) Paulinka słodka blondyneczka:) Majko - przytulam Cie mocno i nie lekceważ własnej ręki!!! Mamuniu jak się znasz na gotowaniu to może mi doradzisz co podać na roczek? myslałam o jakieś ciepłej kolacji np. schab.....ale jak podać go ciekawie? może masz jakis fajny przepis - bede wdzieczna. Pyniu ja zawsze jak planuje zakupy to malo co kupuje...a jak nie planuje to jakoś lepiej to wychodzi...może sklepy trzeba brac z zaskoczenia:) Nulla nocny marku:) Ja śpię słodko o 21:30.... Mysico:) Pozdrawiam miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie Ja znow mam sporo do nadrobienie :( no ale od piatku bylismy z mala u tesciow bo maz robil nasze autko ( dalej skutki mojego wypadku ) a ze niechcialam siedziec sama w domku to pojechalismy wszyscy . Wczoraj bylismy na zakupach w Auchonie i zakupilam sobie sliczne swiateczne ozdoby a maz tylko krecil glowa hiihihih :) Marchewka - moja Tatianka juz ze smakiem zjadla jabluszko z owocami lesnymi :) na poczatku niewiedziala czy ma polykac czy pluc ihihihi ale potem to juz dziubka sama otwierala i tak zjadla caly sloiczek :) Dzis dalam jej same jabluszko ale cos mnie jej smakuje ale za to bardzo podobalo jej sie plucie i robienie babelkow z tego jabluszka . Niestety od tego mleka Nan 2 R dostala zatwardzenia i biedna meczy sie od wczoraj z kupka . Wczoraj bylismy tez w odwiedzinkach u Mamuni ale niestety Alek zajety byl zabawa z kuzynem Tomkiem.Na koniec skradlam mu caluska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, ale rozpisałyście sie pzrez weekend. Ja dziś od rana zagoniona, bo mieliśmy szkolenie z nowego programu, mam kompletny mętlik w głowie. :( Wieliczkę zaliczyliśmy, ale Krzysiu jest jeszcze trochę za mały, szkoda czasu i pieniędzy. Najbardziej podobał mu się mały model kieratu do wciągania soli, bo tam małe koniki przeskakiwały obracając się w drugą stronę. Faktycznie wyglądało to bardzo śmiesznie. W drodze powrotnej zaliczylismy krótki spacer po Krakowie i restaurację \"Ukraińskie smaki\". Jedzenie było oryginalne i przepyszne. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po pracy uffff ....dziś same jesteśmy w domu bo Sebek w pracy do 22 ;( Fraszko- ja już też nie mogę doczekać się ubierania choinki.....ciekawa jestem jak Ala zareaguje na drzewko w domu :)...i na bombki....bo ona kocha kule.....może być wesoło :) Andziu - a mi mama poprasowała :) Olka - ja zastanawiam się nad wypadem zimowym w góry.....mamy wielką ochotę...ale Aluszka za mała i nie da się jeszcze pobrykać po śniegu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyniu- moj ma dzis ostatnia popoludniowke.....jutro mam zamoara wybyc na caly dzien heh powloczyc sie... dzis kupilismy mu drugie buciki ( hhe prababcia przyjechala tzn sw. mikolaj....i maly dostal kase) zakupilam tez urpagnione nozyczki, klej itp... powiem wam ze pierwsza wycinnaka za nami.... posle na bobasy ALusia choinke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu pączkowi pierwszy raz udało się dziś usiąść samodzielnie z podparcia :) ...posiedziała tak chwilę utrzymując równowagę po czym wróciła do leżakowania....powtórzyła to potem jeszcze raz....i na razie tyle....A JA JESTEM DUMNA JAK PAW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszly firanki sa boskie:) wlasnie powiesilam Alusiowi w pokoju:) zamowie mu jeszcze jedne tylko w auta:) podesle potem fotke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×