Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

no i klucze...te zawsze znikają w momencie gdy jestem już ubrana i gotowa z Aluszkiem do wyjścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogarniam w domu iii zerkam jednym okiem na tańce na lodzie...porażka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez marzne, a najbardziej rece i stopy, Kacperkowi też, a reszta ciała cieplusienka az milo sie wtulic. U nas jest 18*C, do kąpieli 23-24*C, i co najlepsze my sie z mezem trzesiemy a Kacper w samym bosy z dł. reklawkiem i rajsotpkach albo spicohach i mu cieplo :) ciesze sie, musi byc chlopak zahartowany, bo to nawet nie poczatek zimy i zimna u nas. moj na spacery chodzi w: body z dł., rajstopki, na to grube polarowe ogrodniczki, dodatkowo ocieplone na plecach iu kl. piesriowej, i na to bluza z dł. rekawem. Przykryty kocem i plandeka od wozka. Cieplutki. Śpi z przyjemnoscia :D widze ze mu jest cieplo, ale i tak mam za kazdym razem probl. z ubraniem, bo mi taaak zimno :O spectro - gratuluje!!!! heh gdybym byla sprytniejsza to bym tez zjadla :P ale ja sobie polezalam jeszcze itd. a potem szybko sie ubralam i polecielismy na zakupy zlapac choc kasek wedliny. i tak zeszlo do 14.00. laski ile powinnam podczekac zanim zaprosze kogos świezo po zap. krtani do nas? dodam ze Kacpi teraz chyba podatny bo sam podziebiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Lenka spała od 15 do 18.20 z przerwą na jedzenie :)) posprzątałam wszystko itd ale teraz pewnie zaśnie o 22 (coś za coś), a teraz sobie guga na macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój pączek właśnie usnął :) idę sobie przygotować dobra kolacyjkę ...samotną....może pomidory z mozzarellą i bazylią....szybko i dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę sie przyznać, że rzadko chodzę....wstyd i hańba....ale naprawdę nie wiem na kogo głosować....z polityków nikomu nie ufam, nikogo nie szanuje, nikogo nie podziwiam, mało kogo toleruje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słucham sobie muzyki do kolacji....i akurat leci Peszkowa... nie mam czasu na seks a tak bardzo chciałabym mieć nie mam czasu na kochanie na pieprzoty...całowanie... iiii Karolina Kozak nie sądziłam, że mój świat zmieni sie aż tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kąpiel zawsze dobrze robi :) ja strzele sobie drinka...to też dobrze działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
a ja sobie uświadomiłam, ze dokłądnie rok temu, w TĘ sobote machnęliśmy sobie Malutka ide otworzyć szmpana, bo Mały i Osobsity to najlepsze, co mnie spotkało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja druga połowa dziś imprezuje a ja prysznic i nyny a w poniedziałek kończy mi się urlp macierzyński i zaczynam urlopy (zaległy, dodatkowy, bierzący...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku dziewczyny dzis to ja pisze o kg mam juz dosyc!!! tego nadmiaru . Kupilam dzis sobie dzinsy rozmiar xxxxxxxxxxxLLLLLLLLLL!!!!!!!!dobra to juz jakos przelklam po drodze ale potem zanioslam je do skrocenia i te czarne z materialu moje jedyne ktore juz zaczly mi spada z tylka i co .......dzinsy jeszcze jakoa tako wygladaja ale te czarne to juz masakra ja niewiem co ta krawcowa widziala !! takim to sposobem mam 3/4 na jesienna pogode . Oj w mojej glowie po tym incydencie pojawilo sie mnostwo czarnych mysli w dodatku lustro nie klamie !!!!!! no ale do tej pory ogladalam sie do pasa w gore a teraz cos mnie skusilo i zerklam nizej bo chcialam ocenic te dzinsy i masakra . Ja chce zostac .....................ŁABĘDZIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkkaa - my też!!!!!!!!!! dobrze zre to napisalas, bo odruchowo spojrzalam na date i to DZIś!!!!!! :D :D :D :D :D :D a pamietam jak sie martwilam czy sie zalapalismy na dzien plodny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurwiaja mnie moje wlosy, maz mnie powstrzymuje przed obcieciem, mowi ze tak pieknie w nich wygladam i tak sie ciagle wstrzymuje, ale juz mam dosc, nie doscyc ze wypadaja jak glupie to sie czuje przez to jakas....brudna, rozkostrubana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fraszko- ja takie rozterki mam codziennie:(od 3 dni to juz wogole dola niczym kanion......obejrzalam fotki sprzed slubu fakt nigdy nie bylam licha ale teraz to juz mam dosc.... i wiesz sama ze tez mam taki sam problem .....z figura..... najbardziej przygnebia mnie fakt ze w zeszlym roku schudlam tak bardzo ze ubrania sprzed ciazy ktore byly dopsaowane spadaly ze mnie.....i to bardzoooooooo teraz lecimy do Anglii znowu beda pokusy:( a ja tylko w domu trzymam dyscypline .... choc w zeszlym roku bylam taka zawzieta gdzie sie to podzialo..... wczoraj bylismy na urodzinach prababci meza.... i oczywiscie wmuszono mi torta.....fakt byl bardzo dobry ale jaka to bomba ..kcaloryczna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewo- mnie podoba sie fryzura na bób taka jak ma rhianna albo zona Beckhama.... tylko ze to strasznie krotkie wlosy.....jak dla mnie...teraz spinam w kitke albo podepne klamra i jest ok....chce to modeluje nie chce to nie i sa proste jak druty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja wczoraj niewyhamowałam i zjadłam znów czekoladę...całą....to chyba bierze się stąd, że nie mam innych możliwości-przyjemności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to dziś jestem dobrej myśli....nic ni przekąszę ...bo nic nie kupiłam...to najlepsza metoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak pomyślałam sobie, że przecież łabędzie zwykle chadzają samotnie.....to kaczuchy mają stadko przyjaciół.....czemu mnie to nie przekonuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Wy też chodzicie do kibelka z Waszymi pociechami....ja opanowałam tę sztukę doskonale...Aluszka to nawet lubi ten rytuał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak Pyniu tyle, że moja Lenka jest w foteliku ale pamiętam, że jak był Jasiek mały to nie mogłam drzwi z wc zamknąć bo sie zaraz darł najlepsze jest to ze potem było u nas juz normą chodzenie do kibelka i nie zamylanie drzwi hi hi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim:) Gratulacje z okazji zrobienia sobie dzidziuśków:) Majka🌻 Marchewka[kwiat[ i rozumiem Fraszka🌻 ..i dla naszych Białych Orłów co powstali z ciemnoiści, hi, hi:D Dzięki za gratulacje:) Ja też staram się trzymać formę i jeść pół z wszystkiego i prawie;) zero słodyczy. Na razie jest 0,5 kg mniej:) Marsjanka i Nula:) widzimy się w środę ok. 13:) Super:D miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×