Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

A ja myślaa, że z racji zmiany czasu się dziś wyśpię. Tymczasem obudziłam się o czwratej i koniec spania. :( Krzysiu za to obudził się sam, ale zamiast się ubierać, rozsiadł się na dywanie i zaczął coś wycinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Moje dziecko jakoś się przestawiło ze zmianą czasu i łaskawie dziś obudził się o 5:30 - pogadał jeszcze w łóżeczku do 6 no i sobie później wstaliśmy:) Gardło mnie strasznie boli a Patryk ma katar i się męczy biedaczek ale jak pójdzie dziś na rehabilitacje to pewno znów sobie oczysci zatoki:( Marchewko zgadzam się z Mamunią, że kacperek to cała mama i już nie jest takie dzidzi tylko robi się z niego prawdziwy facet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsjanka - Wszystkiego naj dla twojego maluszka z okazju 14mc :) Majkka- ja tez mam troche problemow z hemoridem :( a doslownie w 2 mc po porodzie to ja ledwo siedziec moglam i non stop krwawilam . Ale troche mi bylo glupio tak mojemu lekarzowi pupe wypinac :) Dzis Tatianka zrobila mi nie lada niespodzianke najpierw obudzila wczas a potem jak zajrzalam do pampersa to szko kupa az wyplywala malo tego takiego brzydkiego zielonego koloru .Wzielam ja na rece i poszlam umyc dupke w umywalce w lazience :)malo tego jak ja kladlam na lozku to nie dalo sie nie zauwazyc takiej sredniej mokrej plamki ;-) olala mnie dokaldnie . Teraz pjedzona ( butla ) zasypia a ja moge spokojnie zjesc sniadanko :) Marchewko - wypisz wymaluj cala MAMUSIA :) jeszcze niech dostanie po tobie ten urok i dowcip to juz dziewczyny beda sznurkiem se ustawiac :) Wczoraj u Mamuni nie moglam sobie mojego Alka wysciskac bo wstal lewa nozka :( i byl zly na caly swiat .Potem troche lody przelamala i pokazywal wszystkim jak chodzi jego dzwig a najwieksza frajde sprawialo mu straszenie cioci i jezdzenie jej po nogach dzipem na pilota i to duzym :) I niech mi tu mamunia nie mowi ze z niego nie jest maly chochlik :) Prawo 2 latka :) Wczoraj tez w domku probowalam odciagnac troche pokarmu do butli i doslownie bylo troche z obu piersi cale 20 ml szok !! Dziewczyny powiedzcie czy tak szybko piersi sie dostosowuja i produkcja sie tak szybko zmniejsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsjanko wszystkiego najlepszego dla Agi:) Powinnam już Miska ubierac na rehabilitację a on sobie spi w najlepsze po sniadanku.... Dziewczyny jak zrobić serduszko - jak macie przy datach narodzin Waszych dzieci? Aha i odkryłam, że Krzysiu jest najstarszy i za momencik będzie miał 5 lat a ja myślałam że 4....to jednak dobra myśl z wpisywaniem pod nikiem dat urodzin, ja tez to zrobię tylko jak się robi to serce? Pyniu cóż za poniedziałkowy optymizm:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta, tu masz emotikony: http://www.forum.o2.pl/emotikony.php Dzień dobry wszystkim! Zbieram się, żeby coś więcej do Was napisać, ale muszę mieć na to trochę spokoju i czasu, a na razie brakuje obu :(. Mały znowu chory, trzeci raz w tym miesiącu 😭. Kurcze, czuję, że dopada mnie straszny dół, czasem mi sie wydaje, że już dłużej nie dam rady. Ale nikt nie mówił, że będzie łatwo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agol dziękuję:) A my dziś na rehabilitacji spotkaliśmy Patrykowego kuzyna no i tłumacze mojemu dziecku, zeby ie robił obciachu tylko grzecznie się zachowywał i powiedzmy, że ciut zrozumiał i jego zachowanie było inne niż zwykle, nawet były momenty ciszy:) Później pojechaliśmy do dziadków na kawę gdzie Patryk udowodnił, ze ładnie potrafi sam sie bawić (w domu nie potrafi) a jak wracaliśmy do domu to ślicznie padł w samochodzie i teraz spi:) Ja próbuje dodzwonić się do dwóch przychodni ale jakoś bez efektu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik starcia przychodnia ja remic 1:1...a gdzie Wy sie podziewacie zostałam sama na posterunku....:( to ja moze zjem obiadek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale: koleżanka pojechała na urlop i ktos musi przerobić za nią 400 faktur otwieramy stację paliw i jest sto problemów wdrażamy dwa nowe programy komputerowe załatwiamy kredyt Więc na kafe nie mam czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadłam obiadek:) Misiek lada chwila się pewnie obudzi, ogarnełam trochę i teraz poczytałabym sobie książkę - ale wtedy to Mis napewno się obudzi bo on ma radar na moje książki:) Ollka no to fajny dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żeby nieszczęść było mało moje dzieci mają skierowanie do por. hematologicznej czy jak to tam brzmi ( w związku z ich wynikami) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mamuniiu - tym samym juz nie chce wiecej bejbikow :) heh ja tam nic wzruszajacego nie widzialam, i gdyby nie glowa tej kobiety to powiedzialabym - \"TO JA!! Jak ktos mogl mnie nagrac!!\" ale widocznie to jest normalne skoro i ona tak rodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszko trzepnij Mamunie w ucho bo ona mówi, że jest brzydka - znaczy że Cię obraża:) Przestań Mamuniu się dołowąć:) Andzia ale skoro i Jas i Lenka maja takie wyniki to może faktycznie mają taki urok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo mi ze tak mowisz ale nie widzialas dolu heh do pasa to jeszcze ujdzie:classic_cool: co prawda z przymruzeniem oka ale przejdzie... co do filmiku to tylko andzia i marchewa takie dzielne ? hiihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh potrzebuje czerowna szminke macie??? po co mi?? otoz wypisze sobie na lustrze jestem piekna i dam rade:) z przeciwnoasciami losu:) czyli z moimi kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×