Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

figa2005

Wzgórza mają oczy

Polecane posty

Czy oglądał ktoś ten film? Jakie są wasze wrażenia? Czy jest warty obejrzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frutinna
Nie oglądałam. Chetnie poczytam recenzje. Mocno straszny? I jak straszny? Straszny jak "Ring" czy Straszny jak "Hostel"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogladalam!!! Bardzo mi sie podobal :D Cos w stylu Teksanskiej Masakry :) Polecam... Aczkolwiek jednego momentu (a przewidzialam go zawczasu i wyszlam - brat mi dal cynk kiedy wrocic) nie dalam rady obejrzec... NIecierpie jak w filmach wystepuja zwierzeta 😡 I dlaczego zawsze im sie musi tez krzywda dziac... :( Ogolnie fajnie krew chlusta... motyw siekierki i te sprawy :) POlecam!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co się dzieje zwierzakowi? :(:(:( będę się teraz bała obejżeć ten film...kiedy to mniej więcej jest? Ja słyszałam o gwałceniu niemowlaków coś... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .A**na
Chciałam się dzisiaj na to wybrać, tylko dlaczego film ma tak niską średnią na stronie MUltikina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co dokladnie sie dzieje, bo wyszlam... Nie ogladam scen jak krzywda sie dzieje zwieretom. Niemowlaka nikt nie gwalcil :P Urabac mu leb chcieli siekierka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie zwracam uwage na oceny i recenzje. Sa rozne gusta. Niektorzy chodza do kina na ambitne filmy, ja na \"kiczowate amerykanskie szmiry\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię =
Film można obejrzeć choć wielkie kino to nie jest. Ma fajne momenty, ale nie jest taki straszny, nie jest pokazane jak ktoś krzywdzi zwierzaka, tylko jak zwierzak wygląda po... ale jak ktoś nie lubi krwi, siepaniny i jak krzywdzą człowieka to niech się zastanowi przed obejrzeniem. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musi byc pokazane jak krzywdza zwierzaka - dla mnie wystarczy, ze wiem... Ale ludzkie flaki moge ogladac :D Straszny nie jest bardzo. Bo to nie horror z rodzaju Kregu, czy cus... Ewentualne straszne momenty to wyskakujace nagle postaci... Typowy film dla milosnikow horrorow, zwlaszcza gore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie straszny i przerażający, z wieloma dramatycznymi scenami:D Frutina---> Nie oglądałam wymienionych przez Ciebie horrorów, ale muszę przyznać, że były momenty, w których chciałam wyjść z kina:P Persymona----> Zwierzęta aż tak bardzo nie ucierpiały, aczkolwiek trochę im się dostało: Psina o imieniu Piękna została zakatowana przez kanibalii, miała rozcięty brzuch i było jej widać wnętrzności. Następnie kanibal zjadł papugę i troskę dostało się drugiemu psowi, ale tylko po pyszczku. Niemowlę nie ucierpiało, zostało porwane przez kanibali, ale przeżyło;) Opisałabym więcej, ale nie chcę psuć oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia---> To raczej rodzaj filmu, w ktorym fabula nie pelni istotnej roli... Ja tylko zawsze bawie sie w zgadywanie kto przezyje. W tym filmie trafilam 100% :D Zapomnialam o papudze :( Tez sie chowalam pod koldre. I chociaz wiedzialam, ze Bestia przezyje to jak ja ten wredny brodacz zamnkal to myslalam, ze sama tam pojde i skopie mu porecz 😡 W Hostel ani razu nie zadrzalam, w Ringu to i owszem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kolega nabijał się ze mnie cały film, a ja myślałam, że umrę, bo się utożsamiałam z Brendą... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ring mnie przestraszyl..schizy miałam:O Ta scena wychodzenia z TV, a potem nagle pokazuja twarz tego faceta..brrr straszne byly te twarze... To nie wiem, czy obejrzec wzgórza, bo flakow zwierzat nie lubie:( TMPM była \"zajesmieszna\":P Scena odciecia nogi w pogoni za kolesiem mnie rozbawila...jakas dziwna jestem:P:D:D:D i te drapanie sciany jak ich znosil...:P scena jak Biell schowala sie do swini byla bosska:P A kto ogladal \"dom woskowych ciał\"? To dopiero smiechowe i glupie bylo:D:D:D Wosk ma za mała wytrzymalosc zeby zbudowac dom, a tu prosze...koles ze 100% poparzeniem powierzchni skory zyl i mial sie dobrze po dluzszym czasie:D:D:D Tylko mu sie troche skory razem z woskiem uszczklo:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGAA UWAGAAA UWAGAAA
JESLI KTOS NIE CHCE WIEDZIEC NIECH NIE CZYTA :D:D:D:D:D Ogladalam i film wydaje mi sie ogolnie taki hmmm przewidywalny choc przyznam ze niektore momenty mnie zaskoczyly, np nie spodziewalam sie rozwala głowe starszej siostrze, nie spodziewalam sie ze mama dostanie.... fatalnie za to czulam sie jak pokazywali scene gdzie ojciec spalił sie zywcem a rodzina patrzyla na to bezsilnie i gdzie ten obrzydliwy ch* gwałcił dziewczyne :O mimo ze wiedzialam ze to totalna fikcja i tak stawialam sie ich w ich sytuacji. fatalne fatalne... za to zakonczenie moglo byc fajnijesze, bo to ze ktos jednak caly czas ich obserowal bylo dla mnie banalne...zreszta cala koncowka byla jak juz pisalam na poczatku przewidywalana. wlasciciwie od momentu jak ojciec niemowlaka poszedl po niego do miasteczka wojskowego. wlasciewie wtedy juz zajelam sie chlopakiem a nie filmem ;) A TO JUZ DLA WSZYSTKICH :D Mozna isc smialo do kina i nie powinno sie raczej załowac choc wybitne dzielo to to nie jest:) przezyje 4 czlonkow rodzinki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
persymona---> CZepiasz sie :P To horror z rodzaju gore... TMPS byla super... MNie nie rozsmieszyla. Uwazam, ze najlepsza ze wszystkich wersji :) Dom Woskowych tez super. JA sie nie dopatruje logiki, nie szukam felerow i sie super oglada... Pewnie, moglabym zaczac sie z tego smiac :P Ale ogladam horror, zeby sie bac :D Akurat scenia z Adamem to w TMPM byla najlepsza :) Bede jej bronic... i ze tak powiem najstraszniejszo-najobrzydliwsza ;) UWAGAA UWAGAAA UWAGAAA---> NIe spodziewales sie tych trupow co byly...?? NO przeciez wiadomo, ze ktos musial umrzec... Ja na poczatku stawialam jeszcze na ojca dziecka ale jak polazl do tej wioski to wiedzialam juz ze przezyje ;) A koncowka - z obserwowaniem... Tak sie wlasciwie konczy kazdy z podobnych filmow!!! I Wrong Turn i TMPM i Dom Woskowych cial, czy tez nawet Zejscie... Zawsze koncowka zapowiada czesc dalsza :D Ale do kina bym na to nie poszla!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGAA UWAGAAA UWAGAAA
nie no trupow sie spodziewalam... "mialam nadzieje" nawet ze, przezyje tylko malenstwo ...:) ale jakos nie spodziewalam sie sposobu np smierci mamy bobasa i chyba predkosci z jaka beda ich likwidowac... a co do koncówki - no wlasnie to mnie wkurza w tych "horrorach". ja bym chciala konkret :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie lubie takie koncowki :D Znaczy, ze mozna liczyc na czesc druga ;) Bobas sam nie mogl przezyc. Bo i tak by umarl sam na pustyni ;) Ale faktycznie, wyjatkowo szybko zgineli... Za to potem to bieda z trupami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam większość tych, które opisujecie i jeszcze kilka innych... (Moje faworyty to TMPM i Piły ;-) ) ale już mnie strasznie nudza te filmy, gdzie akja dzieje się w brudnych wiejskich domach albo hotelach i tylko flaki latają... Za dużo ich ostatnio. Nie pamiętam, żebym od czasu TMPM się porządnie wystraszyła. A amerykańskie ringi to w ogóle były jakieś popłuczyny, zero klimatu i nuuudne... Te wykrzywione gęby raczej mnie bawiły - zupełnie jak twory takie jak np. \"Mgła\" czy \"Jaskinia\". Polecam \"Zejście\", choć trochę stare, i \"Lęk\" - mają bardzo dobre zakończenia, choć w \"Lęku\" zdarzają się głupawe momenty. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!! Leku chyba nie ogladalam!! ;) Ale Mgla ta nowa to faktycznie... srednia A ja obskoczylam sporo wschodnich horrorow i niestety ale chyba wole \"kiczowate amerykanskie szmiry\". Jak w japonskim ktos umiera to czasem nie wiem kto, bo wszyscy skosnoocy wygladaja tak samo dla mnie :D (oczywiscie, bez podtekstow rasistowskich) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrr
durny film , do dupy z takim horrorem, duzo krwi nic poza tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleecam
Super horror. Myślałam, że będzie tylko krew, trupy i odór, a okazało się, ze to świetnie opowiedziana historia. Niestety sporo w tym horrorze dramatu i więcej płakałam niż się bałam: gwałt, płonięcie żywcem na stosie, patrzenie na okrutną śmierć rodziców... chwyta za serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwestia gustu. Mi sie podobal. Lubie krew ;) Za "ormianskimi" filmami nie przepadam :P Przejadly mi sie w szkole... Odchamiam sie w teatrze, a z filmow to najbardziej lubie "kiczowate amerykanskie szmiry" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .akama
Jaki jest najgorszy horror jaki w życiu widzieliście?? ja nie jestem strachliwa, i w strasznych momentach zazwyczaj się śmieję, trudno mnie przestraszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w horrorach chodzi o to, zeby sie bac... Najlepszy (znaczy najstraszniejszy horror) moze byc komedia ze \"zlym nastawieniem\". Ja tam sie lubie nakrecac sama... Koniecznie ciemno, zero odglosow, komentowania, pelne napiecia wyczekiwanie na wyskakujaca zza kazdego rogu siekiere... Nie lubie horrorow komedii, parodii... Np Dead Alive (Martwica Mozgu chyba po polsku...), Przekleta, Dom 1000 trupow i kontynuacje (Bekarty Diabla). TAm to najlepsze nakrecanie nie pomaga... Zero strachu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ogladałam ten film ale nie bardzo rozumiem zakończenia tzn.nie kumam co to wkońcu \"nachodziło\" tą dziewczynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi Ci o tą, która trzymała na rękach małą Catherine i potem oddała ją ojcu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nachodzilo jaka dziewczynke... Bo nie wiem o czym mowa...? Ktory film? Recenzje mozna sobie poczytac - ale sie nie sugerowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×