Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

figa2005

Wzgórza mają oczy

Polecane posty

mnie osobiscie się on nie bardzo podobal, taki troche prymitywny, ale lepszy na pewno niz \'\'krwawa wrozba\'\' :O to do jest dopiero szajs, nie warto ogladac kult tez sredni, a nawet slaby, koncowka mi sie podobala, choc ogolnie męcze sie na takich scenach, ale z calego filmu to ta najdrastyczniejsza koncowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat dla mnie WMO to była wielka tandeta napuszczona prostą, nieskomplikowana fabułą ... nie było straszne lecz...ani wstrętne, ani zabawne...takie neutralne... ja akurat bym go nie polecała, bo szkoda czasu... ale to moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukabuka
horrory uwielbiam,ludzkie flaki nie robia na mnie wrazenie,namietnie ogladam wykrawanie tłuszczu i odsysanie,ale rozłożyła mnie scena gwałtu...niby nic, ale po prostu w kinie otworzyłam usta i sie przeraziłam,autentycznie,tzn moze nie o to chodzi,ze to było straszne,ale po prostu obrzydliwe, pierwszy raz mi sie cos takiego zdazylo,niby nic nie było pokazane "dogłębnie" ale widocznie zadziałałą moja wyobraznia, to jak on ślini reke...po prostu w czasie trwania tej sceny wyłaczylam sie,wgapiałam sie z szeroko otwartymi oczami i ustami...film mi sie podobał,na pewno chce dwójkę obejrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i okazało się, że druga część jest tak samo wstrętna.:P Film odrażający, brutalny, z dużą ilością krwi, kolejna brutalna scena gwałtu. Momentami miałam wrażenie, że druga część jest drastyczniejsza od drugiej, zwłaszcza scena porodu. Jeśli komuś spodobała się pierwsza scena, musiał zasłaniać oczy kubłem z popcornem, to druga część również przypadnie mu do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercedes666
film dobry ale nie dla słabych osób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×