Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość millly

Ubrania ajkich marek kupujecie w ciucholandach?

Polecane posty

Gość dziś upolowałam
torebkę louis vuitton, rurki diesel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada92_bk
ja generalnie nie patrzę specjalnie na marki ale najczęściej chyba kupuję ubrania Dorothy Perkins, H&M, GAP, czasem Esprit, no i Next :)) pozdrawiam :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- atmosphere - next - marks&spencer (ale bardzo rzadko) - new look - bay - topshop - evie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debrah
a ja zamiast ciuchlandów wolę outlety jednak. tam zawsze można sobie wybrać takie marki jakie się chce, a nie tylko takie, na jakie się trafi! ceny są nieporównywalnie niskie, jak w firmowych, więc i kieszeń na tym nie cierpi :))) z takich na prawdę fajnych to mogę factory outlet polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak...
next atmosphere te najczęściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewczan
ja mam C&A, Morgan, Zara, Mexx, itp. ale u mnie w miescie sa tak dziadowskie ciucholandy ze nie ma zbyt duzo fajnych i oryginalnych ubran :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wytrawna lumpiara
gdzie ty dostajesz rzeczy coco chanel to jest prewie niemożliwe je znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grodzia
wczoraj upolowałm super spódnicę zara za 15 zł i sweterek neu look ale nie wiem co to za marka, znacie ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrawna lumpiara
im gorszy ciucholand tym lepsze, tansze lowy, moje najlepsze perelki wylawiam gdzies w gorze obrzydliwych szmat i po ciemnych katach.. taki urok ciucholandow :D moje ostatnie lowy: diesel, miss sixty,a dla mojej corki bluzeczka sonoma za 2,20 zl i koszulka sesame street za 1,80 zl ;D raz wylowilam nawet apaszke z hermesa i podarowalam mamie, to jej ulubiona :) za!!! 2,90zl!!! zyc nie umierac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyjulek
mam mnostwo ciuchow z lumpkow, jedne z ulubionych. generalnie to sieciowki same, kazdy lum ktory mam z innej firmy,ale raz upolowalm bezrekawnik chanel :), mam dzinsowa kurteczke versace :)! , chociaz nie wim czy oryginal,kupilam bo fajna, i co gap, next, ichi i mnostwo marek ktorych nie znam, a tez fajny zakiecik szyty pewnie w latach '60. lizy sie to zebym nie widziala to na co 2 osobie :) a i mam podkoszulek z kokai :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najczesciej trafiam
na Vero Modę, h&m, New Look.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalnie nie zwracam uwagi
na metkę tylko na to czy podoba mi sie dany ciuch ale co do marek to najczęsciej trafiam na H&M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba dużo zalezy od tego
skąd lumpeksy sprowadzają ciuchy - jak z Anglii to bedą to głownie Next, Topshop, Newlook, Dorothy Perkins a jesli ze Skandynawii to H&M, Vila, Lindex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrawna lumpiara
stac mnie na normalne sklepy czesto w nich zreszta kupuje, zalezy czy cos mi sie podoba czy nie, lubie miec duzo ubran i czesto cos zmieniac w moim wygladzie zreszta moj zawod tego wymaga,a nie stac mnie zeby co sezon kupowac nowy plaszcz z wielbladziej welny za 2300 zl, z nowych rzeczy kupuje hilfilger,esprit, ralph lauren, lacoste, na moim hobby korzysta dom dziecka i pewna samotna matka, wiec nie mam wyrzutow sumienia, za te pieniadze, ktore mi nadwyzkuja jezdzimy na egzotyczne urlopy.. kazdy robi to co lubi z wlasnymi pieniedzmi, ja dorastalam w komunizmie wybor byl mal a i tak beznadziejny, teraz moeg sie wyzyc za wszystkie czasy, zeby tylko czasmu miala wiecej na to moje "hobby" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppapap
a co za zawod wykonujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankowska
atmoshere tych najbardziej szukam :D gdyż w Polsce nie są dostępne a uwielbiam koszulki z tej firmy itp -zajebista jakoś materiału itp. często trafia mi simę h&m i vero moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-zara -h&m -pimkie -jedna rzecz z tally weilly -dzis nowy nabytek clockhouse :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only wrangler levi's next atmosphere(nawet się zdarza ale raczej to nowe ciuchy z metkami nie dziwne ale jak po 5zł ) basic new look marks&spencer river island H&M MNG GAP zara promod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię lumpki dlatego ,że fajne ciuszki można kupić ;) a trafia mnie jak zobaczę jakąś inna babę w tym co ja mam ;) jedna jeszcze pól biedy ale jak np kilka znajomych bab poleci potem na zakupy i odmałpuje coś to już mnie to tak nie cieszy :( nie lubię mieć czegoś co nosi jeszcze ze 100osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafieteria sie krzani
tom tailor per una marc aurel marks&spencer bianca h&m joy rose munde logg mari philippe art of silk mc kenzie oxmo soya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo1983
Ja ostatnio kupiłam sporo ciuszków dla mojego synka z NEXT, Mothercare, DIsney, George, Bhs, Mamas and Papas (wszystko super jakości i ładniejsze niż w polskich galeriach handlowych) a dla siebie najczęściej trafiam na Dorothy Perkins, Atmosphere, River Island, spodnie z GAP, Evie, H&M... i różne inne może mniej znane. Polecam kupowanie w ciucholandach...super zabawa i jaka przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciucholandach są same naprawdę świetne marki ciuchów. Bardzo dużo jest atmosphere, h&m, mark&spencer itp. Mi się nawet udało kupić kiedyś sukienkę Calvin Klein w świetnym stanie i koszulkę Gucci. Koleżanka z kolei dorwała za 40 zł w ogóle nie zniszczone buty Prady i później za 500 zł sprzedała je na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie wredota mała
GAP per una only mng bianca next levis tom tailor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzaaa
witam,dziewczyny czy możecie polecic mi jakis dobry ciuchland w warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaschnięta plama
a tam pierdzielicie głupoty co po niektóre ;) ja i tak lubie ciuchlandy ;) a co do super marek to sie nie znajdzie w normalnych przeciętnych ciuchlandach ;) bo to są te lepsze droższe ;) nigdy nie spotkałam burberry czy versace czy chanel bo nie ma w polsce takich ciuchlandów a jeśli już to kilka i te ciuszki wcale nie są tanie ;) moja sprawa co noszę a z ciuchlandów mam rzeczy nie powtarzalne bo np tej firmy nie kupie acha i o dziwo zara czy h&m jakoś mają lepszą jakość na zachodzie niż w polskich sieciówkach za miast za spodnie 150zł po przecenie które ponoszę 3mce wole kupić kupe zajebistych szmatek w ciuchlandach nie rzadko z metkami za grosze nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhg
ja dopiero niedawno przekonałam sie do ciucholandów, więc mam tylko dwa nabytki: Orsay i Tom Tailor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxllllkkkkaaaa
New Look Next Maks&Spencer GAP River Island Dunnies Stores Per Una oxmo te dwie ostatnie to duńskie firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×