Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

po prostu Kaśka

Dlaczego testy wychodza negatywnie??

Polecane posty

No czemu? Jaka jest tego przyczyna? Wiem,ze moze byc robiony za wczesnie, ale po terminie spodziewanej @ ?? A mimo to wychodza... i jak tu sie dowiedziec od razu o ciazy?? A jak test klamie i myslisz,ze nie jestes, prowadzisz ten sam tryb zycia a potem sie okazuje,ze pilas a tu ciaza byla :[ No nie kumam.... Mi 2 dni po terminie wyszedl negatyw... a dalej nie mam nic... co za shit :/ A jest napisane,ze maja taka skutecznosc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonono
Jeżeli nie jesteś w ciązy to test ci nie wyjdzie pozytywnie:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 26
Ale słoneczko nie wzięłas pod uwagę tego że możesz faktycznie nie być w ciąży? 2 dni spóźnia Ci się @ to jeszcze nie oznacza ciąży i skoro test wyszedł negatywnie, to znaczy że w ciąży nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,ze nie! Ale chodzi o to,ze jak sie jest tez wychodzi czasem negatywnie... no przeciez to dla mnie jakies niezrozumiale. Nie kumam od czego to zalezy... ile dziewczyn robilo po kilka razy...jedne szly w zaparte i robily, a niejedna pewnie zrezygnowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiecie...nie mowie,ze jestem...mowie tylko,ze mi taki wyszedl..jak sie okaze, ze klamal to wam dam znac :P No ile dziewczyn robilo po kilka razy...a byly w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 26
Wszystko zależy od poziomu hcg w organizmie, u niektórych kobitek jest niski w początkach ciąży i test nie wychodzi, dopiero po kilku dniach jak zrobi się nowy to moze wykazać. Najpewniejszy test to beta hcg robiony z krwi, cena 20-25 zł czyli niewiele wyższa od tego ze sklepu a masz 100% pewności . A wyniki są praktycznie tego samego dnia lub na drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wszystko zależy od poziomu hcg, u jednej kobiety będzie tego hormonu od razu dużo, u jednej będzie mniej, dodając do tego niecierpliwość delikwentki;) która nie może doczekac do rana, kiedy mocz jest najbardziej stężony -więc czasami wychodzą negatywne w kilka dni od terminu opóźnionej miesiączki, dlatego producenci testów zaznaczają, że w przypadku wyniku negatywnego jest większe prawdopodobieństwo błędu, natomiast jeśli test wychodzi pozytywnie, nawet jeśli druga kreska jest blada, to nie ma bata, jest ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 26
Wię zamiast wydawać kasę na te z apteki idz i zrób w przychodni bete ii bedziesz miała pewność już 6 dni od zapłodnienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwy sa normalne. Po prostu u kobiety majacej regularne cykle jak w zegarku opoznienie jest pewnym szokiem...brak objawow jakie wystepowaly przed @ rowniez jest szokiem...potem test - brak, mysli dalej co jest etc... a nagle sie okazuje,ze ciaza jednak byla...to dopiero szok...nie znosze niewiedzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to sie normalnie na przychodzi robi? Bo bete mialam tylko raz i to az w szpitalu, ale to dawno bylo...i ile takie cos kosztuje? No i ile sie czeka na wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 26
to zrób test z krwi, jaki to problem, i nie będziesz żyła w niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 26
Napisałam Ci wszystko wyżej, Idz do swojej przychodni i spytaj się czy u was się wykonuje to badanie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 26
Jak jest labolatorium w przychodni to robią bete na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 26
I nie rób tych testów z apteki tylko od razu beta hcg żeby sie nie stresować niepotrzebnie :-) U mnie to badanie kosztuje 25 zł, ale podobno zależy to od miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 26
Ni jasne :-) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×