Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Slada

Czy Wasi faceci ogladaja sie za ladnymi dziewczynami na ulicy?

Polecane posty

Gość Slada

Moj chlopak, chociaz bardzo mnie kocha, zawrze ogladna sie za ladnymiu laskami na ulicy.Mowi mi,ze robi to, bo wie,ze sie wkurzam a lubi wtedy moja mine. Moi kumle tlumacza mi,ze to jest normalne,bo jak by sie nie ogladali to znaczyloby,ze sa sa jacys chorzy albo ciepli.Co Wy o tym sadzicie? tez ogladaja sie wasi faceci? Jak reagujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki słupek
Ja się oglądam za ładnymi dziewczynami. Na szczęście moja dziewczyna nie ma nic przeciwko temu bo jej na razie nie ma. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messina
Moj chlopak tez tak robi tez mnie kocha i tez mowi ze lubi jak sie denerwuje.Mi osobiscie bardzo to przeszkadza i moze mi tym zepsuc humor na cały dzien.Wtedy mam wrazenie ze on ogladając sie za innymi dziewczynami ja jestem dla niego za mało atraskcyjna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtr222
widocznie jestes dla niego za malo atrakcyjna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parotka
nie to wcale nie jest tak , że własna dziewczyna jest dla niego mało atrakcyjna tylko, że faceci tak mają muszą się obejrzeć za ładną laską a czasami nawet wcale ne tyle ładną co rozebraną z wszystkimi, że tak powiem, atutami na wierzchu:) choć ja nie lubię jak mój się ogląda i robi to tak, że ja tego aż tak bardzo nie widzę.pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messina
No wiecie?!?! Kocham go bardzo, gdyż naprawdę jest niezły w łózku, ale tak naprawde przeszkadza mi ze za innymi laskami się oglada! Ja nie chce tak! Chce aby tylko on moj był, i tylko moj, nie oddam go nikomu, on jest taki niesamowity w seksie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messina
To wyzej to nie ja tylko podszywacz jebany ktorego jak bym złapała to bym nogi z dupy wyrwała!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messina
Ale najpierw obciągnęłabym mu z siarczystym połykiem za ten podszyw! No co za cham, podszywaczu a powiedz jeszcze lubisz rozmasowywac dziewczynom nasienie po ich płaskich brzuszkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo widocznie
nie podobacie sie waszym facetom i szukaja kolejnej kandydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slada
wczoraj rozmawialam z kumplem na ten temat i on wie,ze jegoi laska to by mu taka jazde zrobila,ze nie dzywalaby sie caly dzien do niego.Wiec nie robi tego.A tak na marginesie-nigdy nie widzialam,zeby facet byl taki zakochany w pannie tak jak on w swojej-pozazdroscic. Moj chlopak mowi,ze nie rozumie czemu sie zloscze jak sie oglada za spodnica,bo jak to on mowi jestem jego jedynym sloneczkiem i nigdy nie chce kogos innego. A mi jest i tak przykro, bo moze i jestem ladna ale niegdy nie zaloze takiej miniuwy,ani ktortkich spodenek,bo mam okropne rostepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DHSGFNHJGF
co to znaczy ze sie oglądają ?niemowcie ze to znaczy ze jak idziejakas panna to oni sie odwracają do tylu za nią ... ogladanie sie za dziewczyną ja pojmuje jako patrzenie siena nią jak idzie z przeciwka..ale chyba nikt sienieoglada jeszcze do tyłu..bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×