Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ja raz musialam

Czy byłas zmuszona kaidys uderzyć swojego faceta w mordeczke?

Polecane posty

Gość Ja raz musialam

Bo zachowal sie np. w jakis bardzo chamski sposob i juz nie moglas powstrzymac nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja raz musialam
albo jakiegokolwiek innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męska bokserka
ja walnęłam mojego z liścia dwa razy - jak wycofał się ze ślubu z jakiegoś błahego powodu. Wstydu się najadłam przed rodziną i przyjaciółmi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledwo sie powstrzymalam
zeby nie walnac jakiegos zboczenca na ulicy, kiedy przechodzil blisko mnie zlapal mnie za piers:( ja naprawde nie jestem za takimi metodami, ale niektorzy faceci potrafia sie zachowa jak swinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys........................
moj maz podpadl mi okropnie i sam powiedzial, ze jak Ci ulzy to strzel mnie w twarz. Bylam strasznie zla i dostal ze trzy razy, pozniej musial isc do chirurga i zrobic przeswietlenie (dodam, ze jestem drobnej budowy). Na szczescie kosci byly cale ale bol utrzymywal sie przez dwa tygodnie. Nabral do mnie szacunku a ja zdecydowalam ze go nigdy wiecej nie uderze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mordeczke? :o to Ty chyba kota masz a nie faceta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój też raz dostał
komara miał na policzku- kazał zabić- wiec zabiłam :D potem długo mi wypominał że próbowałam nie tylko komara zlikwidować :D i hasła "żeby baba mnie biła?!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja raz musialam
Bo w morde to tak brzydko brzmi:) ja naprawde nie lubie bic mezczyzn chyba ze jestem zmuszona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak uderzylam mojego bylego wiele razy ,a to dlatego ,ze nie wytrzymywalam z nim psychicznie :) teraz mam chlopaka z ktorym jestem taki sam czas i nigdy mi sie nie zdazrzylo go uderzyc w twarz ,nawet sobie tego nie wyobrazam ! a wiec, wiele zalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna2525
ja tak mialam ale odwrotnie on mnie uderzyl bo nie mogl wytrzymac nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I owszem! Jak mnie kiedyś klepnął w tyłek z całej siły, to nie wytrzymałam i trzasnęłam go w pysk. Bolałao i mnie i jego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swojego nie ale obcego tak
i to nawet dwa razy. Przepraszam trzy. Jak pracowałam w knajpie i ch...j mi robił "bałagan", raz klienta mojej firmy, bo na forum złapał mnie za cycki, więc dostał( na szczęście sa u nas kamery i mogłabym ewentualnie udowodnić że to zrobił) . Teraz z daleka mi się kłania, bo boi się podejść na wyciągnięcie ręki. I raz kolesiowi który zaczepił mnie w sklepie. Raz dostał ostrzerzenie, powtórzł i był strzał. Cholera, chyba jestem zaczepna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swojego nie ale obcego tak
sorki za błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×