Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Craz_y

i co teraz???????? proszę o opinie

Polecane posty

Gość Craz_y

Jestem z chłopakiem od 5 lat, a on jest o mnie cholernie zazdrosny. Kiedyś pisałam sobie sms z jego szwagrem, potem odpuszczałam sygnałów multum jedemu kolesiowi (tak po prostu - bez żadnego celu) i kończyło sie ogromną awanturą. Teraz kumpel też puszczał mi strzałki ostatnio dość dużo no więc tez odpowiadałam, tak tylko bo to kumpel mój i w dodatku ma dziewczyne. Mój Kochany sie dowiedział i zrobił straszną awanturę. Za bardzo nie chce ze mną gadać, tweirzdi że kolejny raz zawiodłam jego zaufanie. on nikgdy sie tak nie zachował. Móiw że poza mną żadna inna go nie interesuje. ja nie miałam złych zamiarów, a znów tak głupio wyszło. Nie wiem co robić... Buuuuuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta ksiezyc
u mnie to samo, zupełnie nie wiem jak to naprawic. z przyjemnoscią bym sie dowiedziała jak to zmienić :/ jak sprawić by mi zaufał na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid17
ja jestem ze swją dziewczyną od 2 lat i jestem o nią chollernie zazdrosny. dlaczego? dlatego że ją kocham i boję sie ją stracic! ona pisze na gadu-gadu z moim bylym przyjacielem i poprostu nie moge tego znieść! ona mówi ze moge jej zaufac i ja jej Ufam ale. Mysle ze ta zazdrosc to poprostu ozanka prawdziwej milosci... Zastanów sie czy chcialabs zeby nie był oo ciebie wogóle zazdrosny?! kazdemu (mi tez) podoba sie w części jeśli ktos jest o niego zazdrosnu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prontolla
dzieci, do szkoły się uczyć a nie takimi pierdołami sie zajmujecie!! a tak w ogóle to moze lepiej się zastanowcie czy WY(czyt. autor topiku) chcielibyście żeby wasi partnerzy smsowali i pikali sobie z jakimiś osobami płci przeciwmej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie też
sms-owalam i pikałam z kolesiem. Chciałam pokazać meżowi jak to jest bo on mi to zrobił wcześniej i twierdził że to nic takiego. Ale jak dowiedział się ze ja to robię to uważał ze go zdradzam !!! No i teraz ani on nie ufa mnie ani ja jemu. Bo skoro dla niego moj zachowanie było zdradą ( a naprawde nie było ) to widocznie u niego było inaczej. Ale tego się nie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×