Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość seniorita 123456789

DLACZEGO FACECI SA AZ TAK BEZNADZIEJNI?

Polecane posty

Gość seniorita 123456789

nikt mi tego wsyztskiego nie wytlumaczy bo normalnie nie jestem w stanie tego skumac: sluchajcie drogie kobietki...jestem po wieloletnim zwiazku,ktory rozpadl sie nie z mojej winy ale to nie wazne... cierpialam wiele miesiecy ale powoli dochodze do siebie, jestem atrakcyjna blondyneczka nie narzekam na brak zainteresowania bo mezczyzn wokol mnie jest wielu...jednak nie o tym chcialam otoz: po tym burzliwym zwiazku pojawil sie ktos nowy..nowy a moze jednak stary...znamy sie juz kilka lat zawsze jakies wypady ze znajomymi do pubu jakies wycieczki...kiedys zaiskrzylo miedzy nami lecz musialam to przerwac... a teraz to wsyztsko sie powtorzylo...ten mezczyzna dzwoni,pisze do mnie czule slodkie smsy,jest teraz na wakacjach ale niebawem sie zjawi w polsce...otoz przed chwila otrzymalam rowniez takiego smsa gdzie ow mezczyzna znowu napisal kilka bardzo cieplych slow skierowanych do mnie...ale napisal tez,ze nie wie jak sie ma zachowac jak mnie zobaczy...ze on jest niesmialy w tego typu sprawach...no ludzie swieci no co ja mam mu na to poradzic...:(to facet powinien zabiegac o kobiete...fakt ja jestem po wieloletnim zwiazku wiem jak sie obchodzic z mezczyznami on raczej bez doswiadczenia ,w moim wieku....no ale zeby cos takiego pisac?troche mnie zniechecil tym przyznaje szczerze... i juz chyba rozumiem dlaczego kobiety wola starszych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lernin inglisz
gupia jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita 123456789
coz za stwierdzenie no no:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anomizer
kobieta powinna zabiegac o faceta czasy sie zmieniły , chcieliście równouprawnienia to macie a teraz nas podrywać :) i zabiegać o nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita 123456789
ohh ja nie mowie ze siedze z zalozonymi rekami daje mu sygnaly co do tego ze jestem nim zainteresowana ale stwierdzenie tego faceta ze nie wie jak sie zachowac kiedy mnie zobaczy jest co najmniej nie na miejscu i troche mnie zniechecilo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaczka
to go olej w pizdu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anomizer
to on jakis "lewy" jest , powinno mu to przychodzic naturalnie , instynkt rozrodczy takie tam buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita 123456789
hehhe rozrodczy to moze nie..ale tez mysle ze takimi rzeczami to sie chyba nie powinien zamartwiac a tym bardziej mnie o tym informowac to facet powinien wiedziec czego chce aby przejac inicjatywe...alo jak dojdzie do zblizenia w sytuacji intymnej to co powie mi nie kochanie bo ja sie wstydze? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anomizer
mi to przychodzi naturalnie tak samo moj pierwszy raz instynktownie wiedzialem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anomizer
faceci wiecą ocb on jakis niekumaty jest albo ty jestes taka wypas foka , że on świruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita 123456789
jestem atrakcyjna kobieta ale bez przesady nie jestem jakas zmanierowana panna ktora kreci nosem heh jestem soba poprostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anomizer
niech sobie chlapnie trochę goudy , sciagnij mu cichobiegi moze mu szkice smierdza i sie wstydzi obczaj sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siorbal
po co te całe podchody o jesu... powiedz mu po prostu że masz ochote ssać jego pałe - ale cicho najlepiej na ucho i tylko raz... i czekaj co zrobi jak jest facetem to od razu zrozumie co ma robić a jak jest pizda to niech spada na dziuplach w pniach trenowac - tylko niech najpier sprawdza czy os nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anomizer
a ja to bym cie zjadł , głodny jestem wciągnał nosem mmmmmm blondinka ulala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita 123456789
ale wiesz moze i masz racje...moze go to wszytsko oniesmiela..moze bardzo mu zalezy moze nie chce niczego zepsuc nie chce mnie starcic stad to wsyztsko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita 123456789
hehe ale tu teraz nie mowie o zadnym seksie ani o tego typu sprawach hehehehe ani o zadnych podchodach tylko o tym ze on sie boi ze mna spotkac :P o to jest dla mnie zgadka wielka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anomizer
otwórz się przed nim :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita 123456789
slucham?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anomizer
powiedz mu hej kochanie mam ciebie dzisiaj w planie i rzuć się na niego całuj złap go za krocze jak wymięknie to ma coś z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siorbal
nie no temacik jest trywialny: po prostu nikt gosciowi nie powiedział ze kobietom trudno jest zaakceptowac ze facet moze byc niesmiały... ja tego tez kiedys nie wiedziałam a nawet idiotycznie/debilnie/kretynsko myslalem ze to jest dla kobiet pociagajace ...ehhhhh jak se przypomne ile okazji mi przeszło kolo nosa... sory penisa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita 123456789
sek w tym ze najfajniejsze sa takie starania:P zabieganie staranie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anomizer
jak byłem małolatem w wieku kilkunastu lat tez sie bałem , uciekałem i przez to nie popukałem a mogłem takie fajne laski przeleciec :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita 123456789
no widzisz jestem przykladem na to ze faceci mysla tylko jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anomizer
tak faceci nie mysla o niczym innym oprócz seksu :) jak nie śpimy to o seksie myślimy :) ahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita 123456789
yhym dokladnie tak jak mowisz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anomizer
tak nawet jak sie ucze , czytam gazety rozmawiam z babcią , pracuje , pisze do ciebie mysle o seksie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anomizer
niunia nie świruj :) a ten facet dziwny jest :) fajna niunia jesteś głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita 123456789
ajj przepraszam ale wiesz jakos trudno uwierzyc mi w to ze istnieja na tym swiecie tacy naprawde zwyczajni mezczyzni...i dloatego pewnie jestem tak bojowo nastawiona... i nie wiem dlaczego tak jest ale wiekszosc facetow to tzw buraki...widza jakas ekstra lalunie wyszpachlowana solar mozna zdrapywac w krotkiej mini i leca za nia jak jakies psy z wywieszonym jezorem to jest chore wlasnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siorbal
taaaa bo kobiety w odróżnieniu od facetów to cały czas mysla cały czas np. o ochronie srodowiska..... no bez sciemy - czasem częściej myslicie o sexie niz faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×