Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gula

piękne stopy!

Polecane posty

Gość marianka_4u_babe
Ja używam omegi od kilku lat i jestem bardzo zadowolona ;) wcześniej używałam tylko pumeksu, ale efekt był baaaardzo krótkotrwały - trzeba było to robić nawet i codziennie żeby stopy były mięciutkie. a teraz robię tak: mieseczka z wodą i jakąś solą do kąpieli - mocze stópki ok 30 min ;) można sobie przy tym oglądać tv to czas szybciutko zleci ;) potem omega w rączkę i do dzieła ;) ale trzeba to robić bardzo delikatnie i uważać żeby \"nie przedobrzyć\". Lepiej mniej a częściej niż się skaleczyć ;) potem pumeksem wszystko ładnie wyrównuję, potem piling i wycieram do sucha ;) najlepiej to robić wieczorem bo wtedy nakładam sobie baaardzo grubą warstwę kremu do stóp, a jak nie mam to do rąk, zakładam torebkę foliową i grube skarpety ;) i w tym śpię ;) rano stópki są tak delikatne jak dłonie ;) oczywiście nie można takich rzeczy robić przy facetach, masakra ;) od razu by im się odechciało sexu ;) taki zabieg staram się robić co 2 tygodnie, a w międzyczasie podczas kąpieli \"przejadę\" pumeksem co dwa dni ;) U mnie działa ;) Pozdrawiam ;) i życzę powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papacha
Hej! Laski najlepsze maszynki do stóp znajdziecie w Castoramie np. Boscha lub Back i Decker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza26bela
Witajcie. 3 lata temu skończyłam szkołe, nie siedze w zawodzie ale jakoś pedicure lubie i umiem robić. Używam i dla siebie i dla mamy OMEGI. Faktycznie po niej i po dodatkowych zabiegach, czyli peeling, tarka, olejki, kremy, folia i ciepłe skarpetki nożki są boskie tylko je pieścić i całować. Ale uważajcie na to narzędzie, bo można krzywdę nim zrobić i to krwistą!!!!!!!!!!Ja teraz rozwarzam zakup FREZARKI. Profesjonalna kosztuje nawet 6000 tys zł, ale koleżanka mi powiedziała która ma salon, że jest niewarta tych pieiędzy i następną kupi max. do 250-300 zł.Frezy sa wymienne, mogą być jednorazowe lub kilku raowego użytku w przystepnnych cenach 10-30 zł. Dziś bylam u koleżanki w salonie na pedicurze i zabieg u niej kosztuje 50 zł (ja miałam rabat :)) Wydaje mi sie ze 50 zł na miesiąc wydać na stopy to nie dużo. A do tego ma się śliczne zadbane nóżki.Dziewczyny nie wstydzcie się i naprawde polecam wizyte w salonach. Teraz wszystko jest na 6+ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robie to tak
zaznaczam, ze jestem sama fetyszystka pieknych stop i o swoje bardzo dbam. Fakt, ze czasami, jestem zmeczona i mam dwudniowa przerwe, ale 1. conajmniej raz w tygodniu po dlugiej kapieli ( a czasami w czasie) tre tarka cale stopy: piety, palce, pod stopa, ale tak tre az do czerwonosci. pozniej wygladzam polerujac wszystko 2. codziennie podczas prysznicu, zawsze przejade pumeksem, ok 2 min max 3. codziennie wieczorem kremuje nogi kremem do stop. kiedys mialam z ewa cos tam len i uwazam, ze byl najlepszy. a ze mieszkam nie w polsce to uzywam schola, albo jakiegos do rak jak nie mam nic pod reka. czasami odzywke do wlosow, albop olejek jojoba :) i stopy mam superowe, kazdy sie zachwyca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszka456
Zabieg u kosmetyczki kosztuje od 30 do 100 zł. Czy opłaca się? Moim zdaniem nie. Po zabiegu "piękne stopy" u kosmetyczki w Opolu, moje stopy były czerwone, wyglądały strasznie. Od tamtej pory nie chodzę do kosmetyczki, wolę stosować krem nagietkowy do stóp hb. Krem przynosi chociaż jakieś efekty, zabieg tylko pogorszył skórę moich stóp :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylkawawa
a ma ktoś ten nowy elektroniczny pilnik do stóp sholl? widziałam reklamę, wygląda ciekawie, a w rossmannie akurat jest promocja i nie wiem czy brać czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynusska
Ja proponuję moją tzw mieszaninę :) oto przepis: 1 łyżeczka kremu do stóp (w moim przypadku balsam do stóp Bebeauty Foot Expertiv do skóry suchej i zniszczonej) 1 łyżeczka maści z witaminą A (najlepsza Hasco-lek) 0,5 łyżeczki wazeliny białej. Wszystko to mieszamy w małym pudełeczku, ja mam takie po wazelinie z bielendy starcza mi to na ok. tydzień bo smaruję cienką warstwe, w zimę stosuję grubszą warstwę na to woreczek foliowy i gruuubee skarpetki . Gwarantuję że stopy poprawią swój wygląd jak i będą gładsze w dotyku. Ja stosuję tą mieszaninę codziennie, a 2-3 razy w tygodniu moczę stopy w gorącej wodzie z dodatkiem szarego mydła oraz ścieram pięty pumeksem (takim jak papier ścierny) a na sam koniec używam peeling do stóp z tej samej firmy co balsam(można je kupić w biedronce za ok. 3zł ) bardzo polecam mój sposób, na pewno będziecie zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moliii
Ja polecam frezarki profesjonalne. Lepiej wybrać się do salonu i mieć naprawdę piękne stopy. No i polecam stosować kosmetyki podologiczne, które pogłębią rezultaty zabiegów. Ja kupuje Podocare z hurtowni http://www.cosnet.pl/. Kupowanie w hurtowni jest tańsze, a poza tym bezpieczne. Polecam profesjonalne kosmetyki, zobaczycie różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz sobie kupić frezarkę do stóp:) nie pamiętam, ale w sferisie albo w mediaexpetr jest nawet takie fajne urządzenie - depilator i frezarka w jednym i dodatkowo nie jest drogie, a problem skorupy na stopach na pewno zniknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie mieć ładne stopy, bądź macie jakieś z nimi problemy, warto wiedzieć o takim miejscu jak to www.podologgliwice.pl . ja strasznie wstydziłam się swoich stóp, miałam z nimi liczne problemy, nie wiedziałam gdzie się z tym udać, dopiero koleżanka przypadkiem zdradziła mi ten sekret, że nieraz uczęszcza na ich wizyty i jest zadowolona:) Teraz problem ze stopami to już przeszłość, bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia134
Zajrzyj sobie tutaj https://www.callusan.sklep.pl/k/5/callusan . Mają w swojej ofercie świetne kremy w piance przeznaczone właśnie do pielęgnacji stóp. Świetnie radzą sobie z suchością i szorstkością pięt, nawilżają je a także przeznaczone są dla tych, którzy borykają się z grzybicą. Mają fajną, lekką konsystencję i są wydajne. Warto sobie rzucić na nie okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katillaa
Kurcze znam ten ból... Też miałam z tym problem :( Moja ciotka, która mieszka w Krakowie, zabrała mnie kiedyś do takiej kliniki - Skopia. I tam otrzymałam pomoc. I okazało się, że mniej wydałam pieniędzy na kilka spotkań tamu nich a byłam chyba z 2 - 4 razy niż na różne tarki, obcinarki, kremy Te kremy pomagały tylko na chwilę, a oni mi tam zrobili masaże i dali zaradzenia dotyczące tego, co zrobić, żeby już więcej nie mieć nieładnych stóp. Każdemu będzie odpowiadało co innego, dlatego nie będę o tym pisała, co mi poradzili. Po prostu polecam <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fameria
Ja bardzo długo miałam problem z twardą, popękaną skórą na piętach, próbowałam z nią walczyć na wiele sposobów. Wiosną kupiłam sobie na próbę skarpetki złuszczające Epilfeet, nie oczekiwałam wiele i szczerze powiem - bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Naprawdę fajnie się sprawdziły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarpetki owszem mają sens, ale jak jest naprawdę źle to przyda się specjalista podolog. Ja jakiś czas temu korzystałam z gabinetu podologicznego http://gabiline.pl/ pod Wrocławiem i bardzo sobie chwalę ten salon. Bardzo pomogli mi w przywróceniu urody moim stopom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry podolg we Wrocławiu to https://www.zdrowe-stopy.com/ Ja do nich regularnie chodzę, bo mam trudną skórę, z tendencją do rogowacenia a chcę utrzymać stopy w dobrym stanie. Przemiłe panie w gabinecie, zawsze sobie miło porozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie zadbać o swoje stopy to wybierzcie się do www.podologgliwice.pl Jest t gabinet podologiczny w Gliwicach, w którym zajmują się leczeniem schorzeń stóp oraz ich pielęgnacją. Tam na pewno wam pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ja używam od baaardzo długiego czasu  Skarpety zmiękczające z Aktywną maścią na pękające pięty z mocznikiem od Bielendy i jak dla mnie nie mają sobie równych. Stópki pięknie odżywione, po pękających, suchych piętach ani śladu. Mam już któreś z kolei opakowanie i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela

Warto iść do sprawdzonej kosmetyczki, Ja chodzę od lat do Dolce Vita salon w Gdyni. Polecam osobom z trójmiasta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za odpowiednim salonem zajmującym się dbaniem o stopy i paznokcie polecam wybrać się do www.maniq.pl Salon ten ma ciekawą ofertę i doświadczony personel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×