Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dave2244

co mam zrobic ??

Polecane posty

ta historia wyda sie wam banalna ale jednak miala ona miejsce... ja mam 22 lata ona 16... :/ rok temu na gg poznalem dziewczyne... od pierwszej rozmowy z nia poczulem ze to cos szczegolnego... z kazdym dniem coraz bardziej sie do niej przyzwyczajalem... mielismy zawsze o czym pogadac ze soba... rozmawialismy 2 miesiace ze soba pozniej okolo 2 miesiecy sie spotykalismy... bylo fajnie... zaczalem do niej cos czuc... i nagle sie ode mnie odwrocila... nie rozmawia ze mna juz od jakichs kilku dobrych miesiecy... nie odpowiadala na telefony smsy list... a to bolalo i boli gdzies gleboko... bo nic mi nie wyjasnila i poszedlem w zapomnienie... caly czas mysle o tym... mimo ze niektore dziewczyny wczesniej mi dawaly sygnaly ze chcialyby ze mna pogadac poznac mnie blizej ja je odtracam... nie chce chyba nawet nikogo poznawac... bo nie chce im robic zludnych nadzieji... co moglo kierowac ta dziewczyna ktora sie odwrocila ode mnie skoro wszystko w porzadku miedzy nami bylo... ?? czy mam zapomniec o tym na dobre ?? mieszkamy od siebie 300 m jakies czasem ja widuje i nie potrafie zapomniec... jak wy to widzicie co nia moglo kierowac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies opinie na ten temat ?? wiem sytuacja dziwna ale prawdziwa... pomozcie prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie pomagałeś jej w lekcjach i rodzice zabronili się jej z Tobą widywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
złe doswiadczenia, moze boi sie ze cos popsuje i stad tez moze byc takie zachowanie, zastanawianie sie itp;) ruszja do kroku:) pokazesz ze ty mozesz byc inny niz wszyscy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przez wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sem zuzanka
Dave-please, to była małolata, zapomnij obudż się uwierz , że będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sem zuzanka
Dave- zrozum , że Ty nie tęsknisz za nią tylko za swoimi wyobrażeniami, za myśleniem życzeniowym jak mogłoby być. Ona Ci Ci nie jest potzrebna, Ty chyba lubisz sobie trochę pocierpieć, tak? Przemyśl to sobie... Po co Ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latwo sie mowi zapomnij... siedze i dusze w sobie to... nic nie okazuje w rzeczywistosci a jest zle... a ona jest pewnie zadowolona z tego jak sie stalo... nie wie ze zaczyanlem kochac ze zaczynalem czuc cos... odtracila bez slowa... i jak tu byc dobrym - nie wierze juz w nic... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sem zuzanka
no i nie przemyślałeś, cierp sobie dalej skoro tak lubisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja na to poradze ze tak czuje ?? :/ co mam udawac ze jest zajebiscie dobrze ?? heh przynajmniej nie jestem jakis dwulicowy... zreszta niewazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh
hmmm.. tu chyba wszystko jest jasne. Z jej storny to nie wygląda na poważne uczucie. może wiek...chociaż niekoniecznie. Przykro mi, że cierpisz z tego powodu ale chyba czas przyjąć fakt do wiadomości. Zakochana i do tego nastoletnia dziewczyna nie znika na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh
szkoda...z wypowiedzi twojej sądzę, ze jesteś fajnym i wrażliwym człowiekiem. Życzę Ci, w Twoim życiu zawitała jeszcze taka miłość. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to wazne czy byla ladna :/ ja to na takie rzeczy nie patrze zbytnio miala cos fajnego i... jak zwykle zonk... ;/ do wszystkiego mam szczescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh
..masz "dopiero" 22 lata i jeszcze wiele przed Tobą...nie załamuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co moglo byc powodem zachowania jej... ?? nie wiem naprawde... nic mi nie wyjasnila zachowala sie dziecinnie... :( jak pisalem do niej dzwonilem to tak jakby specjalnie nie odbierala info znecala sie psychicznie chyba ;/ a pierwszy raz mi zalezalo to w rogi mnie walnela... :( no ale trzeba byc dobrym dalej i nadskakiwac wiecej to napewno bedzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caome
Witaj Wnioskując po tym co piszez byłeś dla niej za dobry takie dziewczyny są kapryśne niestety jest młod ai chciałaby może się jeszcze wyszaleć a ty jej nie dawałeś??Wiem że to może być trudne dla ciebie ale spróbuj ja olać i spotkać się na jej oczach z jakąś inną,nie pisz już do niej bo ona wie że ma nad Tobą przewagę....znajdź jakąś motywację skoro ci zalezy probuj wszytskiego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×