Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niesamowite szczescie

DO KOBIET PO 30tce, KTORE STRACILY NADZIEJE NA POZNANIE SUPER FACETA!

Polecane posty

Gość niesamowite szczescie

Czesc, mam na imie Magda i mam 32 lata. Jestem normalna kobieta - na wyglad nie laska, ale tez nie straszny "paszkwila", jak to sie mowi. Nie jestem "karierowiczka", ale tez nie zbyt "kura domowa". Nie bede sie rozpisywac na temat mojej przeszlosci uczuciowej, ale nie byla ona zbyt udana, jak chodzi o zwiazki. Jestem po rozwodzie, przez kilka lat "odreagowywalam", ladujac sie w zwiazki, ktore mialy byc "te jedyne", a konczyly sie tek, ze albo facet mnie rzucal, albo ja jego. Mam za soba notoryczne diety, "bo jestem za gruba, wiec nikt na mnie nie spojrzy":) Mam tez za soba mala depresje i polroczna sesje u psychologa, bo "cos jest ze mna nie tak"? No i nagle sie zmienilo. Poznalam chlopaka dwa lata temu, mialam bardzo, bardzo wielkie opory (po co, jak i tak nic nie bedzie, moze zostane lesbijka?), ale dalam mu szanse. Jestesmy zareczeni od grudnia. Kochamy sie tak, ze nie da sie opisac, choc tez duzo nas dzieli. Jednak w kwestiach podstawowych zgadzamy sie w 100%. I szanujemy swoje zdanie, i chcemy byc ze soba za wszelka cene. Mamy za soba ciezkie chwile - choroby, brak kasy. Planujemy teraz wesele. Pisze to po to, zeby bycuswiadomic dziewczynom, ktore troche z roznych powodow stracily wiare w siebie, ze jak chodzi o zwiazki, to nic nie jest stracone. Szczescie w zwiazku jest mozliwe, nie traccie wiary kobity, jesli ja stracilyscie lub tracicie. Wierze w to, ze Wam tez sie uda. Dlaczego nie, jesli mnie sie udalo? caluski dla wszystkich Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesamowite szczescie
Dzieki Penelopo. Tak patrze na ten tekst, ktory napisalam, i nie za bardzo oddaje od moj stan. Ale slowa chyba nigdy nie oddaja, prawda? Dla Ciebie tez szczescia!!!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi piiiiii
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
a twoj mezczyzna ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Raven_
"Planujemy wesele". Wybacz, ale trochę wioską zaleciało :) Ale i tak gratuluję i życzę szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan
raven dlaczego wioska ?poprostu planuja - nie wiem co w tym dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza koleżanka
To się ciesz każdą chwilą. I nie zapominaj, że to łatwo nie przychodzi i jest sprawą dużego szczęścia. Znam takie jak Ty, które szybko zaczęły prawić moraly swoim smaotnym koleżankom w stylu "dlaczego sobie kogoś nie znajdziesz?' Więc uważaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nm
a ja straciłam trzeba mieć niesamowicie dużo szczęścia niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×