Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samimi

A6W-pierwszy dzien! jest ktos ze mna???

Polecane posty

A ja mam za soba dwa dni. I jest tak samo ciężko jak za pierwszym razem. Jeżeli pytacie o dolne mięsnie brzucha to na kafe znalazłam takie i ćwiczę: Kładziemy sie na plecach, zginamy nogi w biodrach i kolanach (jak do szóstki) i powoli opuszczamy je w kieunku podłogi. Kilka cm nad podłogą zatrzymujemy się (można przytrzymac kilka sekund) i podnosimy do poprzedniej pozycji. Mam nadzieję, że opisałam to jasno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mam 20 dzionek a co za tym idzie 14 powtorzen. Mimo ze od jakiegos roku systematycznie cwicze na silce to po A6W brzuszek niezle daje o sobie znac... Oby wytrwac dalej. Tego zycze i sobie i Wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina 72
ja dzis po 18 dniu cwiczen-od jutra po 14 powtorzen -myslalam ze bedzie coraz latwiej ,ale gdzie tam -najwazniejsze ze juz blizej konca no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina 72
nie mozna trzeba wykonywac od razu-ewentualnie chwilke odpoczac-ale mala chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIANOWSKI
Ja, żeby ćwiczyc dolne partie mięśni brzucha w ćwiczeniu 2, 4 , 5, 6, Nie opuszczam nóg na podłogę a zatrzymuje je pare centymetrów nad ziemią.... a odnośnie przerw w ćwiczeniach to racja nie powinno się robić conajwyżej parenaście sekund przerwy na złapanie oddechu między SERIAMI. Jednak jeśli ten trening jest dla kogoś zbyt trudny aby zrobić naraz to można sobie robic dłuższe przerwy takie żebyśmy byli w stanie robić ćwiczenia dokładnie, powoli wzmacniac brzuch i jesli już poczujemy się na siłach to dopiero zacząć 6 na poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke brzuszka
za mna 2 dzien nie jest łatwo ale da sie wytrzymać nie wiem jak ja dam rade w 20 dniu:D chciałam sie zapytac czy cwiczycie jescze oprócz tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yustyna88
Za mna juz 2 dzien cwiczen. jest ciezko... nie wiem czy uda mi sie wytrwac do konca, ale bede sie trzymac jak dlugo sie da! mam jeszcze pytanie. oprocz ciwczenia etoda A6W to biegam.. czy stosowanie A6W i biegow pomoze mi to zrzucic zbedne kg na ciele i oprocz tego z brzucha?? jestem strasznie zakompleksiona z powodu swojej tuszy. mam 161cm wzrostu a waze 65 kg. jest to juz nadwaga! moze nie wielka ale jest i jest mi z tym zle! moja idealna waha wg wskazxnika BMI to 57 kg. wiec musze zrzucic 8 kg. czy bieganie i A6W i chodzenie przynajmniej 2 razy na basen i nie jedzenie slodyczy oraz posilkow po 18 pomoze mi w zrealizowaniu mojego celu? prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze by bylo gdybys jeszcze ograniczyla niektóre pokarmy.. np. pieczywo.. albo calkowiecie zrezygnowała. musisz sie bardzo pilnowac z tym co jesz... nawet po tym jak osiagniesz swoja wymarzona wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriaanka
ystuna88 pewnie, ze to wszystko co pomoże schudnąć :):):) i pamiętaj najważniejsze aby podczas posiłków sie nie objadać !!! a wieczorem jak jak będziesz miała ochotę cosik przekąsić, to zamiast jedzenia wypij ze dwie szklanki wody !!! Dzisiaj miałam 9 dzień, teraz czas jaki potrzebuje na ćwiczenia to 25 minut :/:/:/ dużo czasu mi to zajmuje, eh nie wiem czy dam rade wytrzymać do końca, dzisiaj nad tym myślałam i doszłam do wniosku, ze przy 23 dniu odpadnę :/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yustyna88
Eh... i wlasnie w tym problem. Nie lubie ciemnego chleba. jestem przyzwyczajona tylko i wylacznie do bialego. i zaden inny mi nie smakuje, ale moze jakies propozycje mialby ktos dla mnie. zeby na kolacje czy sniadanie zjesc cos innego niz kanapki lub cos do czego nie potrzeba chleba czy bulki. Momentami zachowuje sie jak typowy obzarciuch... ttyylko jesc jesc i jesc mimo ze nie jestem glodna. mam taka rutyne w zyciu ze wstaje i ide prosto do kuchni robic sniadanie, do szkoly tylko ze sniadaniem, po szkole obowiazkowo zjesc obiad, w soboty i niedziele zdarza mi sie zjesc obiad 2 razy. nie wiem jak to opanowac... jem kiedy sie nudze, kiedy ktos cos je, kiedy poczuje zapach czegos dobrego do jedzenia to tez jem. Nie wiem jak sobie z tym poradzic. Wstydze sie tego ale nie potrafie sobie z tym poradzic. nie moge tez liczyc na jakas diete bo nie mam wystarczajaco silnej woli. moze bylo by mi latwiej gdyby cala rodzina jadla ze mna to samo co ja. bo jak ja jem jakies danie odchudzajace to oni jedza to co ja uwielbiam i w koncu wymiekam i tez zjem. Kiedys probowalam wymiotowac zaraz po posilku ale to nie przeszlo... bo w szkole nie da rady tak, a w domu ?? tez nie wszystko slychac i od razu wszyscy wiedza ze wymiotowalam , a nie moge ciagle klamac ze czyms sie zatrulam bo ile mozna. a po 2 z bulimii ciezko jest wyjsc i mozna umrzec wiec nie chce az tak ryzykowac. WIEC PROSZE O JAKAS POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yustyna88
ADRIANKA dziekuje. to napewno mnie zmobilizuje. dziekuje to dla mnie naprawde bardzo wazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriaanka
Z jedzeniem tez mam problem :/:/:/ nieraz naprawdę potrafię się najeść do syta :/:/:/ Yustyna88 lubisz jeść, to np: kupuj sobie taki chleb ryżowy, albo owoce i zawsze miej je przy sobie i jak Cię tylko najdzie ochota to jedz ... A na śniadanie polecam płatki kukurydziane :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIANOWSKI
A jak zaczynacie ćwiczyć 6 to nie zaczynajcie z nastawieniem, że w 19 czy tam 25 skońćze i dalej nie dam rady.... mówcie sobie że zrobicie całą 6 .. ja właśnie ide robić 32 dzieńi jak zrobię to jeszce tylko 10 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriaanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriaanka
Marianowski a ile czasu Ci zajmują ćwiczenia ??? A w ogóle to brawo a wytrwałość w ćwiczeniach :):):) Osobiście będę się starał dotrwać do końca :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIANOWSKI
adriaanka dziękuje bardzo za brawa :) jak również trzymam kciuki za Ciebie naprawdę warto ćwiczyć mi te ćwiczenia przy 20 powtórzeniach zajmują od 22 do 24 minut tak jakoś mi wychodzi jak patrze na playliste utworów które przeleciały podczas ćwiczeń chociaż dzisiaj zeszło trochę dłużej ponieważ po wczorajszym wieczorze (urodziny koleżanki) był dzisiaj kac zabójca :))))) ale jakoś się zmobilizowałem. zaraz wrzuce zdjęcie na początku i jak jest dzisiaj i różnica jest zresztą sami ocenicie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIANOWSKI
http://fapomatic.com/show.php?loc=0711&f=xxbrzuch.jpg wszystkie zdjęcia są robione dzisiaj na tym zdjęciu jest pokazane jak wyglądałem wczesniej taki własnie miałem andęty brzuch od piwa i obżerana się na noc.... a dzisaij musiałem się nieźle namęczyć żeby zrobić to zdjęcia ale od takiego brzucha zaczynałem... sadełka nie było strasznie dużo ale rozdęcie od browara...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIANOWSKI
http://fapomatic.com/show.php?loc=0711&f=picture_0255.jpg http://fapomatic.com/show.php?loc=0711&f=picture_0252.jpg http://fapomatic.com/show.php?loc=0711&f=picture_0254.jpg http://fapomatic.com/show.php?loc=0711&f=picture_0253.jpg http://fapomatic.com/show.php?loc=0711&f=picture_0251.jpg Tak jest dzisiaj z tym że te zdjęcia są robione zaraz po ćwiczeniach tak że mięśnie są jeszcze napięte normalnie ten brzuszek jest troszkę większy ale jeszcze 10 dni przedemną :) tak że może być tylko lepiej........ przy okazji zacząłem pracę tak ze nie siedze w domu i się nie obżeram jak wczesniej staram się jeść mniejsze posiłki ale częściej, jak również raz w tygodniu ćwiczę karate (niestety tylko raz na tydzień ale dobre i to), czekam również jak się zrobi cieplej i zacznę pogrywać w kosza... uważam także że gdybym zaczął stosować jakąś diete byłoby lepiej ale to musiałbym mieć własnego kucharza żeby mi przygotowywał bo mi osobiście się nie chce i jem to co pozostali domownicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIANOWSKI
Tak że myślę, że te zdjęcia was zachęcą do ćwiczenia bo wydaje mi się ze jest różnica a odnośnie do kaloryfera to on jest tylko ze pod tłuszczykiem :) i go za bardzo nie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriaanka
Marianowski wiesz co normalnie nie wierze !!! U Ciebie to widać efekt elegancko !!! Racja zmobilizowały mnie te zdjęcia :):):) Nie ma co będę się starała dotrwać do końca :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina 72
ja sie zastanawiam nad tym co dalej cwiczyc jaj sie skonczy cala 6 stke-jestem w polowie-po jakims czasie wrocicie do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriaanka
Alina 72 jak skończysz "6" zrób sobie jakiś tydzień przerwy i zacznij od początku :):):) A powiedz mi jak u Ciebie z efektami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina 72
ja jestem zadowolona-ciezko sie cwiczy ale miesnie widze-z boku i u gory -niestety kolo pepka mam tluszcz i nie wiem czy on zejdzie-smaruje sie jeszcze kremem wyszczuplajacym-ale jeszcze polowa cwiczen przedemna to jestem dobrej mysli-Naprawde po skonczeniu 6 stki dalej ja cwiczyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero przerobiłam trzy dni. :( Nie wiedziałam, że będzie tak ciężko :( Jedynym plusem jest to, że na tym etapie zabiera to mało czasu. Chyba dołączę jeszcze inne ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIANOWSKI
Adriaanka życzę wytrwałości w wykonywaniu ćwiczeń..... u mnie efekty zaczęły być widoczne dopiero tak przy 18 powtórzeniach.... tak że nie zniechęcać sie jak na początku nie bedzie efektów...... Mi jeszce zostało 9 dni ale niestety jutro chyba nie dam rady zrobić 6 tak że w sumie 10 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina 72
ja juz po cwiczeniach-od jutra zaczynym 16 powtorzen-kobiety napiszcie co dalej?zastanawiam sie co robic jak sie przejdzie cala 6 stke?mam zamiar cwiczyc regularnie-np pilates tam tez sa cwiczenia na miesnie brzucha-ale czy to wystarczy -czy jestesmy skazane dozywotnio na 6 stke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriaanka
Alina 72 "6" możesz powtórzyć za jakiś czas, a w między czasie możesz ćwiczyć te pilates - czy jak to sie pisze :):):) albo sama ułóż sobie ćwiczenia na brzusio :):):) Osobiście jestem na 12 dniu jutro 13 dzień "6"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×