Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samimi

A6W-pierwszy dzien! jest ktos ze mna???

Polecane posty

Gość adriaanka
Powiem Wam tak w sekrecie, że jakoś pierwszego i drugiego ćwiczenia to nie lubię :/:/:/ Reszta to całkiem fajna jest :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastic dreamer*
Ja dzisiaj mam 3 dzien cwiczen. mialam sobie odpuscic ale jakos sie zmobilizowalam i zrobilam je. Dla mnie najbardziej meczącym wiczeniem jest ostatnie 6...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! ja cwicze a6w i callanetics jednoczesnie... troche mi to zajmuje bo dziennie na cwiczenia poswiacam ok 2h ale uwierzcie mi ze sie oplaca i to bardzo:) zycze wytrwalosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka*
Witam wszystkich a6w-wiczów!!! Zaraz zacznę ćwiczyć-dzisiaj mój 7 dzień:) Nie powiem-łatwo nie jest! Nienawidzę ostatniego ćwiczenia!!! Wszystkie inne są ok. A6W robię już po raz drugi-ostatnio skapitulowałam po 15 dniu. Teraz mam większą mobilizację i wiem, że mi się uda. Efekty może nie są jeszcze widoczne, ale po dotknięciu brzucha czuję je zdecydowanie. Powodzenia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriaanka
Agatka to życzę wytrwałości w ćwiczeniach !!! Dasz rade kobietko do końca :):):) U mnie dzisiaj był mój 13-nasty dzionek i oby dalej lecieć :):):) Ostatnie ćwiczenie faktycznie nie za fajne jest :/:/:/ Osobiście lubię 3,4,5 ćwiczenia te lubię najbardziej :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIANOWSKI
Ufff już myślałem że przerwe trening bo we wtorek nie dałem rady ćwiczyć bo już byłem tak padnięty po wczorajszym dniu (od 2 rano do 15 obiadek i od 17 do 19 karate), i dzisiaj też po powrocie do domu poszedłem spać o 16 wstałem o 20:30 ale jakoś się zmobilizowałem. Dzisiaj był przeskok na 22 powtórzenia..... Jeszcze 7 dni do końca..... ale coraz gorzej z tą motywacją... przy 22 powtózeniach ćwiczenia zajmują mi około 30 minut to myślę że przy 24 będzie góra 35 minut tak myślę..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina 72
ja mam od jutra 18powtorzen a juz przy 16 ledwo zy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriaanka
ja jestem na 15 dniu jutro 16 i mi już ćwiczenia zajmują jakieś 25 minut :/:/:/ chyba będę musiała zwiększyć tępo :):):) Marianowski dasz rade do końca !!! Alina 72 co to dla Ciebie 18 powtórzeń dasz rade kobietko :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XanXa
nie bedzie zakwasow jak sie rozciagniecie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka*
Dzisiaj będę ćwiczyła po raz 10 ... To dopiero początek a już zdycham przy tych ćwiczeniach... Przy drugiej serii głowa robi mi się taka ciężka.. Ale dam radę!!! Trzymajcie się:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzio
A ja skończyłem ćwiczyć na 15 dniu bo to ćwiczenie już mi lekko wchodziło ale strasznie nudne było i nie robiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriaanka
Mi sie dzisiaj tak nie chciało ćwiczyć, ale zebrałam sie i zrobiłam ćwiczenia :):):) Radzio ćwiczenia faktycznie są nudne dlatego ja jak je robie oglądam sobie TV :):):) i czas mi szybciej mija :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina 72
kurcze mi sie coraz bardziej nie chce cwiczyc ale dociagne do konca-chociaz to juz niedlugo a efekty myslalam ,ze beda wiekssze,bo po tygodniu sie zapowiadalo a teraz mam coraz wiecej watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriaanka
Alina 72 kiedyś pytałaś co ćwiczyć po "6", więc polecam Tobie "8 Minute ABS" to są ćwiczonka na brzuch (są jeszcze na inne partie ciała) polegają na tym, że kilka ćwiczeń na brzuch wykonujesz w ciągu 8 minut ... Osobiście stosuje je od niedawna... Jeśli o mnie chodzi to mi się bardzo one podobają :):):) A od jutra mam 14 powtórzeń... eh no byle do końca :p:d:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mn
Dzisiaj mój pierwszy dzień. Nie znałam tych ćwiczeń. Mam nadzieję, że jakoś dam radę... musze.... tłuszczyk sie wyłewa :( ale zwalcze go!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mn
Dzisiaj mój pierwszy dzień. Nie znałam tych ćwiczeń. Mam nadzieję, że jakoś dam radę... musze.... tłuszczyk sie wyłewa :( ale zwalcze go!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriaanka
Jak myślicie... Czy to wielkim błędem będzie jak zamiast ćwiczenia pierwszego będę robiła ćwiczenie trzecie... i potem już normalnie dalsze ćwiczenia :):):) Po prostu jakoś ćwiczenie pierwsze jest dla mnie nie wygodne dla wykonania :/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina 72
ja tez nienawidze 1 cwiczenia ale ci nie poradze-juz mam po 20 powtorzen i rewelacji nie ma-co z tym cholernym tluszczem zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mn
kiepsko mi idą te ćwiczenia :( Dzisiaj mój 4 dzień, może później będzie lepiej oby..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIANOWSKI
hehehe a ja doszedłem do 24 powtórzeń i..... nie skończyłem 6ki ponieważ w pracy się tak popieprzyło że spałem po 4 godziny dziennie, tak że wolałem pospać niż ćwiczyć szóstkę ale od następnego tygodnia zaczynam od początku z tym że rozbiję to sobie na 6 tygodni i co tydizeń będe zwiększał o 2 powtórzenia a zacznę od 14 powtórzeń w pierwdzym tygodniu ..... Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina 72
ty masz zdrowie-ale czy to ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina 72
napisalam czy to ma sens bo znalazlam takie cos Musisz pamiętać, że mięśnie brzucha są takie same jak inne mięśnie twego ciała. Wymagają treningu jeśli chcesz aby były większe i silniejsze. Typowym nieporozumieniem jest stwierdzenie, że musisz ćwiczyć brzuch kilka razy w tygodniu. Jednak może to tylko doprowadzić do przetrenowania. Musisz je trenować jak każde inne mięśnie. Wystarczy, że będziesz ćwiczyć brzuch co najmniej 3 razy w tygodniu. a ja cwicze juz drugi dzien po 20 powtorzen i nie widze rewelacji a tyle to wysilku i codziennie-rozczarowana jestem-kiedys cwiczylam callanetiks i mialam ladniejszy brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka*
Ćwiczę już 15 dni i mimo, że czuję na brzuchu mięśnie to nic poza tym-jestem okropnie zmęczona po każdych ćwiczeniach, nie mogę się do nich zebrać i do tego nie mam oczekiwanych efektów.Ale nie skapituluję i dotrwam do końca. Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina 72
ja tez dotrwam i czuje miesnie ale mialamnadzieje ze bedac na diecie i cwiczac to tluszcz sie spali i zostalo mi 10 dni a nie wydaje mi sie by to zmienilo radykalnie moj brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikuniaaaaaaaaaa
ja jestem na 35 dniu, 20 powtorzen, jest ciezko ale teraz juz na pewno wytrwam do konca. jakis radykalnych zmian nie ma, brzuch jest bardziej plaski i umiesniony(bardzo twardy) ale jak usiade to sa nadal faldki. po 42 dniu, zaczynam szostke od nowa. tym razem z dieta bo teraz jej za bardzo nie przestrzegalam. zobaczymy jakie beda efekty po drugiej szostce. pozdrawiam, i 3mam za was kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cały ja
Witam wszystkicj namietnie i ciezko cwiczacych A6W przyznam sie wam ze cwiczyłem tez i niestety przerwałem z powodów zdrowotnych i teraz wstyd sie przyznac nie mam motywacji aby powrócic do cwiczen nie ukrywam ze przydał by mi sie jakis \"kopniak\" od was albo cos w tym stylu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria a6w
cały ty. wydaje mi się, że caly efekt jest wystarczająca motywacja.. zblizajaą sie wakacje i kazdy chcialby wygladac jak najlepiej:] powodzenia zycze i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Dzisiaj jest już mój 3 dzień!!! brzuszek troszkę boli... Jestem troszke gruby i wiecie jak to gdy ma sie budowę ciała jabłko to chłopakom rosną piersi... Czy po a6w mi znikną że spokojnie na plaży sobie będe mógł leżeć w majteczkach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cZeKoOoLaDka
siemka dziefczyny:) ja dzis zaliczylam 4 dzien :] nawet mnie nie bola miesnie :P tlyko troche sie mecze :) nie mam wielkiego brzucha na szczescie mam raczej plaski:) ale mam pytanko czy te cwiczenia pomoga na tzw "boczki" ?? i czy zmniejsza obwod w tali ?? i czy rozciagacie sie po tych cwiczeniach?? bo wtedy miesnie nie bola:) ja trenuje dodatkowo karate no i to tez mi pomaga schudnac :) ejj a nie wiecie przypadkiem czyjest taka A6W tylko na nogi?? :P 3mam kciuki!!! :) powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×