Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość włascielka firmy jednoosobowej

GARDZE MĘŻCZYNAMI BEZ PIENIEDZY

Polecane posty

Gość włascielka firmy jednoosobowej

GARDZE MĘŻCZYNAMI BEZ PIENIEDZY takimi zlamasami ,którzy nie potrafia urzymać nawet samego siebie nie mówiać o utzymaniu rodziny . Sa gotowi jesc z reki kobiecie ,która posiada dom ,samochód jakies tam dochody . Kleja się i udaja kochajacym wiernym . Cały dzień chcieli by spedzić majac 10 zł w portfelu . Wiedzcie ,że dla mnie i dla wielu kobiet jestescie po prostu żałosni . I nie ważne czy macie 20 czy 50 tat bez pozycji i pieniedzy jestescie niczym . Co najwyzej bogate i już mocno zniszczone starsze panie wydadza pare złotych ,żeby was upokorzyć w łozku . Taki wasz los nieudacznicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
ale spokojnie, po co te nerwy, ktoś aż tak ci dogryzł? nie chce to nie zadajesz się z takimi ludźmi i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfdsger
zastanawiam się czy to nie napisał męzczyzna.Bo ten tekst jest raczej bardzo niskich lotów .Nastolatka ,a nie kobiety..Zenujące na miejscu tej osoby bym sie schował i nie wychodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfdsger
a kobietami ,które zarabiają mniej niż 3 tys zł też gardzisz?Proponuje wizytę u psychologa.Nie znasz życia?Czlowiek nie zawsze jest winien temu jak jest ..CZasem jest bardziej pracowity od innego ,ale nie ma szcześcia i gorsze mozliwości .SZanuj ludzi bo skonczysz jak szambo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ravi123
masz nasrane wlascicielko...co ma kasa do uczucia?..widac u Ciebie ma pusta panno....aha...czy zastanawialas sie kiedys ze Twoja zakichana jednoosobowa firma moze walnac o glebe i zostaniesz z dlugami?..nie?...no to pewnie jestes businesswoman made in Amway lub inne podobne cudo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to napisala baba
ktora puscil w trabejakis cwaniaczekm, prosze zwrocic uwage "Kleja się i udaja kochajacym wiernym ."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno ...... ach
Nic dodać , nic ująć. Pokazałaś klasę, że ho ho. Tylko pogratulować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjoioj
jak sie nie ma do zaoferowania nic ponad pieniadze to sie nie dziw ze cie zostawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włascielka firmy jednoosobowej
No proszę jak szybko przylecieli .:)Nikt mnie nie puscił w trabe czy jak to tam jest napisane ............. Jasne po co te emocje nie chce i sie nie zadaje z takimi . Jakie to proste . Tylko zygac mi sie chce jak widze takich pajaców krecacych sie koło kobiety z pieniedzmi pozycja zawodowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pieniedzy to wzgledne
pojecie. Co dla jednej oznacza pieniadze, dla drugiej bedzie ubostwem.Np dla milionerki pieniadze wlasciciela jednoosobowej firmy beda smieszne. Masz na mysli chyba facetow, ktorzy maja mniej pieniedzy od ciebie,a sa z tego samego srodowiska i mieli te same mozliwosci co ty? Wtedy bym sie z twoim zdaniem zgodzila, chyba,ze sa to faceci ktorym z zasady nie zalezy na pieniadzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pieprzysz
piszac o facetach 20letnich, facet w tym wieku powinien myslec o nauce a nie zarabianiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ravi123
a co to jest pozycja zawodowa???..wiesz wlascicielko???..jednoosobowa firma to moze byc pozycja zawodowa ale pod latarnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włascielka firmy jednoosobowej
Jak klase o co ci chodzi???? O to ,że kobieta tak samo jak męzczyna majac pieniadze może robic co chce ? Złamasy wyskocza jak z ula i wtedy nie wazne czy stara czy młoda ,ładna brzydka . Znacie samotna kobiete z domem i pieniadzmi???? (sa takie,które nie potrzebuja mezczyzny) Ja nie znam ,ale znam tysiace samotnych kobiet z dziecmi ,których nikt nie chce . Bo nie maja pracy ,pieniedzy i tułaja sie po domach opieki z dziecmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfdsger
``Kobiety powinni odrzucac facetow bez pieniedzy ale tylko wtedy jezeli sa niscy i brzydcy. Natomiast jesli sa wysocy badz ladni to powinny dac im jeszcze jedna szanse.`` LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włascielka firmy jednoosobowej
Naleza sie wam wyjasnienia. Moja awersja do wyzej wymienionych panow zrodzila sie w wyniku bolesnej penetracji odbytniczej w wykonaniu bezrobotnego absolwenta stolarskiej szkoly zawodowej w bytomiu. Ponadto chce uciac spekulacje na temat mojej firmy. Nie stoje wcale pod latarnia - prowadze wyjazdowe uslugi hydrauliczne topless.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włascielka firmy jednoosobowej
Zazwyczaj daja jedna szanse maja ładne dzieci z nimi . Sorry kurdupel zycie jest brutalne . Faceci z mojego srodowiska sa do przyjecia tj. jeszcze stara gwardia z klasą .Jedni maja wiecej pieniedzy odemnie inni duzo mniej ,ale maja klase .PŁACA W KNAJPIE .!!!!! Mam na mysli mlodsze pokolenie męzczyzn ,którzy tak chętnie wyciagaja reke po nie swoje . Sa w stanie zrobić dosławnie wszystko ,bo wiedzą ,że sami niczego nie osiagna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boney m.
Eee tam, prowokacja. I to cienka. Ze tez nikt tego nie wyczul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko 🌻 Moze się nie znam, ale wydaje mi sie, że w głebi duszy, podświadomie jesteś nieszczęśliwa i samotna, ale próbujesz być silna i nie dać dojść tym myślom do władzy, skrywasz sie pod maską siły i chłodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu spaotlkalas
nieciekawych facetow, W DODATKy bez pieniedzy akurat. Nie ma co uogolniac, facet moze nie miec pieniedzy ale za jakis czas je zdobyc, zwlaszcza jesli ma motywacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włascielka firmy jednoosobowej
Heartbeat daj spokój wszystko ze mna jest ok . Tak mnie naszło ,żeby podzielic sie swoimi upodobaniami . Ludzie tu piszą rózne rzeczy pełno tutaj naiwnych kobiet ,które dadza sie urobić własnie takim złamasa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włascielka firmy jednoosobowej
Otulona przescieradlem wykradzionym, pozna noca, spod dziadka Klemensa spaceruje polnymi drogami rozkoszujac sie mysla ze przypadkowi obserwatorzy biora mnie za czlonka kuklux klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggietka
złamasOM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włascielka firmy jednoosobowej
ijkhh Ty to prawie jak Rutkowski uważaj on wcale dobrzenie skonczył;) Malo tu kobiet pisala jak musi placic za piwo czy sok ,bo zlamas nie miał za co . Pytam jeszcze raz czy znacie samotna kobiete z pieniedzmi? Nie wazny wyglad wiek . Skad teraz taki wysyp młodziaków ze starszymi paniami ?? Tak zapajali nagle to starszych pan miloscia??? Ale ,kazdy zna setki samotnych ubogich kobiet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie znam
samotnych mezczyzn z pieniedzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włascielka firmy jednoosobowej
Ja też nie znam samotnych mężczyzn z pieniędzmi . I nie znam tez zaradnych samotnych mężczyzn ,ktorzy maja szanse miec pięniadze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z komentem
kasa kasa kasa a tu zdrowie najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggietka
każdy radzi sobie, jak potrafi ;) a Ty myślisz, że "starsze panie" - jak je nazwałaś - nie zdają sobie sprawy z tego, dlaczego mają u swego boku młodzieniaszka..? widocznie obie strony tego chcą i jest ok! a jesli ktoś nie może tego przeboleć, to już jest tylko jego problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×