Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co kupić

ramiączka do stanika

Polecane posty

Gość co kupić

pomóżcie proszę bo nie wiem Chodzi mi o stanik z takim ramiączkiem, który pozwla na zakładanie bluzki wiązanej na szyji. Czy to musi byc specjalny stanik, czy są jakieś specjalne ramiączka które dopina się do zwykłego stanika z odpinanymi. Mam piękną bluzkę wiązana na szyji, ale mam duży biust i nie mogę jej założyć rezygnując ze stanika chyba na tym forum powinnam pytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnaa
kupuje sie jedno długie ramiączko ja kupiłam w pasmanteri za 5 zl chyba i dopina sie do każdego stanika który ma odpinane ramiączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co kupić
dzieki, niestety z dwóch ostatnich opcji skorzystać nie mogę-mam duży biust i nie mogę znaleźć silikonowego stanika o swoim rozmiarze a bardotka - niesteyty dobrze nie trzyma. Wprawdzie znalazłam idealny stanik bez ramiączek dobrze trzymający biust ale kosztował fortunę :-( W takim razie lecę po to ramiączko do pasmanterii :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njbhvgcfdx nawraca
nie dobiera się tak jak w tabelce bo staniki z płotna nie są 75obwód zmieści się na 85-90 spokojnie w obwodzie ,czy wiecie ,że 95% Polek ma źle dobrane rozmiary biustonoszy?ja dzięki mahedzie należę do 5% dziwię się ,że kobiety tak się torturują zamiast zadać sobie odrobinę trudu mnie już bierze obrzydzenie jak patrze na rodaczki u których stanik jest zaraz nad pępkiem albo spod koszulki przebija na karku zapięcie buły i czterocycki oraz zanawieski pod pachowe a fuuuj albo rozsmarowany biust na klacie uciekający pod pachy nawet 0 obwiśnie jeśli bedziecie tak torturować wasze biusty NIE RÓBCIE OBORY NA ULICACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×