Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czysty jak lza

Nie mam szacunku dla tych którzy uprawiali seks przed ślubem

Polecane posty

Gość e334
ja czekałem do slubu do wieku 25 lat teraz mam 32 i żaluje bo moje małżenstwo okazało sie farsa jestem dziś po rozwodzie z panna któa ma wstręt do sexu piepszyć mochery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozlnik zez kropkom
To jo sie tera ide pochlastać.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piiper
ale masz problem, napisz do telewizji nocą. To sprawa każdego znas indywidualna zaznaczam czy uprawiamy sex przed czy po ślubie, wiekszych problemów nie masz. Obym ja miała tylko takowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez
Stephanie szuka Eryka, ale nie znajduje go. Od Claudii dowiaduje się, że nie ma też Lauren. Lauren i Eric spotykają się w Café Russe. Eric żali się jej, że jego synowie dążą do szczęścia okrężną drogą. Lauren zwraca uwagę, że im też sporo czasu zajęło, aby się nawzajem odnaleźć. Całują się. W tej samej restauracji są też Sally i Clarke. Salwy nie może przestać myśleć o Macy. Denerwuje ją, że Forrestrowie nic nie robią w sprawie Macy i Thorne’a. Wtem Salwy dostrzega Lauren i Eryka. Clarke uważa ich spotkanie za biznesowe, ale Sally nie jest tego taka pewna. Widzi jak wystroiła się Lauren. Clarke zgadza się, że Lauren wygląda kusząco. Sheila chodzi po domu znowu w samej bieliźnie, co nie podoba się Jamesowi. James żąda od Sheili, aby założyła coś na siebie, zanim zobaczy ją Maggie. Za poźno. Maggie widząc Sheilę pyta oburzona co to ma znaczyć?! Stephanie chwali Claudię za to, że gorliwie wypełnia swoje obowiązki. Nie chce jednak, aby Claudia uważała się za ich gosposię, lecz za ich gościa. Proponuje Claudii, aby siadała z nimi do posiłków. Claudia domyśla się, że propozycja Stephanie ma związek z Thornem. Maggie każe Sheili natychmiast ubrać się, bez żadnego ALE. Gdy Sheila idzie po szlafrok, Maggie mówi Jamesowi, że chce porozmawiać z Sheilą w cztery oczy. James boi się zostawiać je same, ale Maggie nalega. James prosi żonę, aby nie robiła awantury. Wychodzi do pracy. Wraca Sheila. Maggie zarzuca Sheili, że biega po domu pół naga. Kobieta w ciąży narzuca się żonatemu mężczyźnie. Dla Jamesa to niesmaczne, wręcz wulgarne. Maggie uważa, że Sheila nie ma pojęcia o inteligentnym zdobywaniu mężczyzny. Ona ją tego nauczy, na co Sheila, że od Maggie może jedynie dowiedzieć się czegoś o zwierzętach domowych. Lauren chce pokazać Erykowi swoje projekty, ale on nie chce dziś rozmawiać o pracy. Całuje Lauren, co widzi Sally. Sally i Clarke podchodzą do stolika Lauren i Eryka. Lauren zapoznaje się z Clarkiem. Sally prosi Forrestera o rozmowę na osobności. Clarke przysiada się do Lauren, a właściwie przystawia się do niej. Dziwi go, że taka kobieta interesuje się Erykiem, który już dawno wypalił się. Lauren daje Clarke’owi do zrozumienia, że nie ma u niej szans. Mówi mu, że ona kocha Eryka. Sally prosi Eryka, aby porozmawiał z Thornem i przemówił mu do rozumu. Eric przypomina Sally, że to Macy wystąpiła o separację. Sally wyjaśnia, że jej córka zrozumiała, że źle postąpiła. Chce ratować swoje małżeństwo i Thorne musi też wykazać inicjatywę. Maggie oskarża Sheilę o próbę uwodzenia Jamesa. Sheila zaprzecza. Uważa to za naturalne, że mężczyzna jest zafascynowany kobietą, która spodziewa się jego dziecka. Maggie każe Sheili trzymać się z daleka od jej męża. Przypomina jej, że jest ich gościem i żąda, aby przestała ubierać się jak dziwka. Koniec z ekshibicjonizmem. Sheila odpowiada, że nie wpraszała się do nich.. Maggie zwraca uwagę Sheili, że z czasem jej atrakcyjność zniknie. Za kilka miesięcy będzie wyglądała jakby połknęła piłkę plażową. Maggie kończy tym dyskusję. Sheila wie, że Maggie ma rację. Zostało jej niewiele czasu. Aby być z Jamesem, musi pozbyć się Maggie…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez
Michael odwiedza Claudię w domu Stephanie. Uważa, że Thorne’owi na niej zależy skoro ryzykował dla niej swoim związkiem z Macy. Macy pojawia się w gabinecie Thorne’a. Thorne wita ją chłodno, w końcu to ona chciała ich separacji. Macy mówi, że żałuje tego co się stało. Chce, aby Thorne do niej wrócił. Sugeruje, aby zapomnieli o wydarzeniach ostatnich miesięcy. Thorne odpowiada, że nie może. Do Taylor przychodzi Grant, aby zabrać resztę swoich rzeczy. Dowiaduje się, że Ridge wyszedł przed chwilą wściekły z powodu Thorne’a. Grant zapewnia Taylor, że przed braćmi kolejne starcie: Ridge vs. Thorne runda 2. Taylor wcale nie jest do śmiechu. Zaczyna niepokoić się, co zrobi Ridge. Ridge przybywa do domu Stephanie, szukając Thorne’a. Stephanie dostrzega, że Ridge jest wzburzony. Ridge wyjaśnia, że ma dosyć wtrącania się Thorne’a w sprawy jego i Taylor. Dodaje, że przynosi Taylor kwiaty, jakby jej się przystawiał. Stephanie ostrzega syna, aby nie robił niczego, czego by później żałował. Ridge nie może jej tego obiecać. Wychodzi, a Stephanie zastanawia się, co dzieje się z Hornem. Michael dowiaduje się, że nie tylko Thorne, ale i Enrique chciał pomóc Claudii. Zaproponował jej małżeństwo, aby zdobyła amerykańskie obywatelstwo. Michael nie może uwierzyć, że jej faceci oświadczają się innym. Rozmowę przerywa im Stephanie. Michael wychodzi. Macy pyta męża, czy nie może zapomnieć o tym co się wydarzyło miedzy nimi, czy nie chce. Thorne uważa, że to nie takie proste. Przypomina Macy, co przyrzekali sobie na ślubie. Zaufanie to podstawa związku. Macy proponuje, aby oboje zstanowili się, co dalej z ich małżeństwem. Wychodzi. Grant jest zdziwiony, że Taylor broni Thorne’a. Uważa, że Thorne sam sobie zrobił z brata wroga. Taylor dzwoni do Thorne’a. Ostrzega go, że Ridge chce się z nim zobaczyć. Thorne kończy rozmowę, gdy pojawia się Ridge. Stephanie informuje Claudię, że ich rodzinny prawnik zajmuje się jej wnioskiem wnioskiem azyl. Claudia wyraża swój podziw dla Stephanie. Stephanie mówi Claudii, że sam Thorne jest nią zafascynowany. Claudia zapewnia Stephanie, że nic ją nie łączy z Hornem, a zarzuty Macy i jej matki są bezpodstawne. Thorne pyta brata, po co przyszedł, aby znowu go pobić. Ridge przyznaje, że wie o jego wizycie u Taylor. Mówi bratu, że nie jest zadowolony z tego jak układa się między nimi. Ich kłótnie tylko szkodzą rodzinie. Ridge proponuje, że mogą z tym skończyć, gdy tylko Thorne przestanie wtrącać się do jego związku z Taylor. Ridge denerwuje się, gdy Thorne mówi mu, że nie powinien wiązać się z Taylor, gdyż stale ją rani. Ridge pyta skąd nagłe zainteresowanie Thorne’a Taylor. Thorne odpowiada, że Taylor jest jego przyjaciółką i zależy mu na niej. Ridge stanowczo żąda od brata, aby trzymał się z daleka od jego narzeczonej, żadnych pogaduszek i kwiatów, bo pożałuje. Ridge wychodzi wzburzony…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe a mnie to szczerze mówiąc zwisa czy Ty mnie szanujesz czy nie i z jakiego powodu :) nie szanuj sobie, twoja sprawa, co mnie to obchodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×