Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andrzej 24 Włocławek

..bo był za dobry... albo ...brakowało mu jaj... tak później podsumuje

Polecane posty

\"..bo był za dobry...\" albo \"...brakowało mu jaj...\" tak później podsumuje związek z facetem stosującym rady z tego artykułu kobieta, która odchodzi i wiąże się z innym. Miałem w życiu wiele kobiet i doszedłem do wniosku, że nie należy serio traktować tego co mówią i czego oczekują. Kobiety które traktowałem dobrze były znudzone, a te traktowane jak przedmioty, gotowe były oddać życie z miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupak w wannie
Czasem jest łatwiej wagon węgla przekopać niż kobiecie dogodzić :( Też się starałem , skoro nie chciała to niech mieszka z kotem. Inna kobieta mnie powiedziała jasno, że fajnym jestem facetem ale nic więcej nie będzie z naszej znajomości . Nic na siłę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
bo czesto jest tak , ze chlopak jest w porzadku ale brakuje chemii i tu pies pogrzebany ..napewno doznaliscie czegoa takiego bo nie uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupak w wannie
A mnie to zastanawia, czy to prawda, że wolna kobieta w wieku 32 nadal liczy , że pozna księcia z bajki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie liczy już na to, ale mimo wszystko nie chce rozmieniać sie na drobne i zachować swoje ideały, nawet w imię wyrzeczenia się czegoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teżmam32l.
Nie czekam na księcia z bajki,ale może spotkam faceta przy którym poczuje się bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupak w wannie
Ale jakie ideały ? Za pięć lat się dopiero obudzi , czyli w wieku 37 lat przypomni sobie, że tak naprawdę to nic nie ma własnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teżmam32l.
Może woli obudzić sama i nic nie mieć,niż przy obcym i obojętnym,albo znienawidzonym facecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, lepiej być już chyba samemu niz w jakimś związku, gdzie robi sie cos wbrew sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupak w wannie
Wiesz 32 letnia, wątpię w to abyś chciała nawet kumplować się ze znienawidzonym facetem , powiedz raczej , że nie chcesz wcale być w związku z facetem i raczej wolisz się rozkopywać w swoim wielkim łóżku i spać z jakimś pluszakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 27
lat i wciaz mam nadzieje ze poznam ksiecia z bajki:) nie zwiaze sie z nikim, z kim nie bede szczesliwa, wole zostac wolna do konca zycia, a jak bede chciala miec dziecko, to poprosze o pomoc mojego wspanialego kolege geja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan
bo nie ma sensu wiazac sie z kims na sile , pozatym 27 lat jestes jeszcze mlodziutka i masz czas na znalezienie polowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 27
dzieki:) tak sie wlasnie czuje jeszcze, tzn bardzo mlodziutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej 24 Włocławek - z onetu przeszedłeś na o2? Nadal prawiczek-frustrat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 27 lat - 🌻 Ja mam wprawdzie troche mniej, i gdyby nie to, że jednak znalazłam księcia, robiłabym ja Ty :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×