Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

Tu możesz sobie pomarudzić!

Polecane posty

-->ksenia { Nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło byc gorzej..} Phi... ja też wszędzie chodze sam i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi brzuszkami to jest tak, ze codziennie ponoc trzeba robic wiecej, bo tak to sie nic nie spala :O ja na razie jestem na etapie 400 ale cwicze do konca wrzesnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam cycki jak balony :(,dopiero jestem w czwartym miesiącu i zamiast fajnego brzuszka mam cycki,które widać na kilometr :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ z tymi brzuszkami to jest tak, ze codziennie ponoc trzeba robic wiecej } A to w takim razie mam to w nosie.. niech rośnie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin, nie martw się podobno facet MUSI mieć brzuszek ( tak przynajmniej twierdzi mój mężczyzna :O) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie:O czyli tylko ja tu nic nie robie w kierunu redukcji tkanki tluszczowej na brzuchu:O a takie mialalm plany...nawet kupilam takie urzadenie zeby mi sie przyjemniej cwiczylo, bo normalne brzuszki mnie wykanczaja:O czas zaczac cwiczyc,a ja dzis tylko mysle o tym jakby zdobyc te chipsy z lidla:P zazdroszcze tych serowych chetosow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->ksenia :o Większośc mężczyzn na wieść o brzuszku pewno by tak zareagowała. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka29
a moj chlopak wyjechal sluzbowo i do mnie sie nie odzywal tylko do kolezanki naszej, wiec wbrew sobie i uczuciom go olalam. nie chce z nim byc, ale nie moge przestac myslec i tesknie chociaz udaje, ze nie. nikt mnie nie kocha. uwielbiam ten Temt "tu możesz sobie pomarudzic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> złudzenie_optyczne A co Ci skakanka zrobiła ? Jezszcze rączki jej zgnieciesz. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja też spadam coś posprzatać bo cały dzień przy kompie spędziłam :o ;cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi się nie chce, mam bałagan w domu, pranie leży nieuprasowane, nienawidzę prasowania, ogródek zarasta i w dodatku mąż mnie wq..a. A ten, który mnie nie wq..a to mnie chce. Wystarczy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e33
siedze na zapyziałej kafeterii bezmózgowiu małolatów czytam te wszystkie kretyńskie rzeczy tylko cholera wie po co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin - ja też żyję jak mi się nie chce prasować, ale co to za życie łazić w nieuprasowanym. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOolcia
a ja mialam ochote na cos slodkiego ale powstrzymalam sie i zamiast obzerac sie ciastkami zrobilam sobie kisielek ze swiezymi wisienkami:) jestem z siebie dumna i mam mniejsze wyrzuty sumienia:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Ale odczucia estetyczne innych ludzi są mocno zgwałcone. } Codziennie sa gwłcone a to przez architektów a to przez artystów różnej maści i ludzie nic sobie z tego ni robią. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> OOOOolcia Jeśli chodzi o jedzenie nigdy sobie nie odmawiam, pod warunkiem że mnie stać oczywiście. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOolcia
nic sie nie zmarnuje zostanie na jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja..
zjadłam własnie 2 paczki chipsow fuj i nie znosze swojej pracy:( a urlop dopiero za miesiąc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOolcia
niech mi ktos napisze jak moge utworzyc stopke,prosze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×