Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wlasnie sie zastanawiam

jaki byl wasz seks z dziewica

Polecane posty

Gość wlasnie sie zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie sie zastanawiam
dlaczego najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy
bo sie milo zaskoczylem:P ale jak to idzie "dziewica jest jak wino im starsza tym lepsza'" :P, no tylko nie takie po 30;). Chyba cos sie tam pokumulowala i az milo bylo patrzec na jej napalenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy
miało być, że pokumulowała jej się juz chcica:P i była nieżle napalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie sie zastanawiam
a nie bylo dretwo albo jakos tak nijak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie sie zastanawiam
no wlasnie ja jestem dziewica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa sprobuj..
tylko najpierw trzeba ja znalezc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsddsdsdsa
bo wy nie szukacie normalnych dziewczyn tylko takie malowane lale co to 2 cm tapeta na twarzy ubrana jak zdzira i takie tam a takie dziewicami raczej nie sa wiec chcesz dziewice to zacznij zwracac uwage na normalne porzadne dziewczyny zreszta teraz jest moda na dziewictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmaa
ja natomiast mam 24 lata i jestem dziewicą i spotykam sie z facetem,który ma lat 30. Jeszcze nie wie,z kim ma do czynienia,a ja zastanawiam się jak ja mu to powiem:o Zanosi się na cos poważnego,ale ja tak się boję,że się skompromituję...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsddsdsdsa
a ja jestem dziewica i moj facet o tym wie i czasem mysle sobie o boje sie ze on glownie dlatego ze mna jest bo nie codzien mozna spotkac 20 paro letnia dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mow mu
darmaa -> raczej upewnij sie ze zasluzyl na takie szczescie, jesli tak to zrobisz mu mila niespodzianke :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsddsdsdsa
to nie bylo tak ze ja mu o tympowiedzialam ale tak sie ulozylo ze on oraktycznei od poczatku wiedzial i nawet niemusial pytac zreszta nigdy nie zapytal wprost ale wie ze tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsddsdsdsa
ja mysle ze jak mu powiesz to on sie ucieszy ale tez nie rob tego od razu bo mozesz miec watpliwosci takie jak ja mam kiedy facet juz o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atof
pierwszy raz z moją dziewczyną było przerażające. mazury-namiot-troche na rauszu-rozebrałem ja ipieściłem nasępnie powoli wszedłem w nią i delikatnie zaczełem sie w niej poruszać ona nie czuła bulu ale po chwili wybuchneła płaczem. że może zajść w ciaże że się boi.przytuliłej mą i usneliśmy następnego dnia spróbowaliśmy jeszcze raz i było super to coś pięknego czysta adrenalina polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betricze
Myślicie, że faceci lubią dziewica? ja mam co do tego pewne wątpliwości...powiedziałam facetowi, z którym się spotykałam, że jestem dziewicą, a on stwierdził, że to niemożliwe i że jestem ostatnią osobą, którą mógłby wziąć za dziewicę :( Teraz jest jakoś dziwnie, on dziwnie się zachowuje :( Wydaje mi się, że nie jest zadowolony z tego faktu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie spoznia
dsddsdsdsa ,,bo wy nie szukacie normalnych dziewczyn tylko takie malowane lale co to 2 cm tapeta na twarzy ubrana jak zdzira i takie tam a takie dziewicami raczej nie sa wiec chcesz dziewice to zacznij zwracac uwage na normalne porzadne dziewczyny zreszta teraz jest moda na dziewictwo'' walnij sie w glowe....tak szykajcie dziewczyny ubranej w worek po pyrach bo to na pewno dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmaa
ja sama nie czuję się dobrze z tym że jestem dziewicą. Po prostu tak wyszło,a nie wskocze do łózka pierwszemu lepszemu facetowi z dyskoteki. On jest doświadczonym facetem,więc mimo niedużej różnicy czuję się przy nim jak...małolata. Boje się troche jego reakcji..wiem,że to głupie,ale..czy on mnie nie wyśmieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.......
Bea - zachowuje sie dziwnie gdyz zapewne boi sie, ze nie sprosta Twoim oczekiwaniom co do seksu. Wszedzie strasza, ze pierwszy raz zazwyczaj jest nieudany i bolesny - byc moze przeraza go ta swiadomosc.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
Moda na dziewictwo? Pierwsze słyszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×