Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cywilizacja dotarła tu

Opowiedzcie mi o Tesco

Polecane posty

Gość cywilizacja dotarła tu

Mają mi otworzyć przy samym domu prawie, pierwszy taki w naszym wojewodztwie :p Gatunkowo i cenowo jak wygląda ich towar, czy to sama spożywka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie spoznia
tesco jest super......a najlepsza jest oranada za 60 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam TESCO za rogiem
towar różny spożywka, chemia, ciuchy, buty, AGD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cywilizacja dotarła tu
nie wiem czy ironizujecie, czy na serio się zachwycacie :o oranżadę za 60 gr to ja mogę sobie kupić w Leder Price :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cywilizacja dotarła tu
nawet buty mają ? coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie spoznia
nie w lider price teraz coraz drozej jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie spoznia
ale co gowno prawda! mi smakuje oranzada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilijka
ja z tescowych produktów nie zakupuję nic, jeżdze to tesco ale kupuje towary innych marek tescowe to syf z gilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
W Tesco dają kurczaki z wkładką...w postaci szczura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiu mógłbyś
opowiadać trochę mniej szczegółowo ;) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek zna sie na rzeczy :classic_cool: z nie jednego pieca chleb jadł ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygłupiacie się. A Tesco jak każdy inny supermarket. Towary \"firmowe\" ze znakiem \"korzystny zakup\" są najtańsze, a co za tym idzie przeważnie najgorsze. Ale np ringi miodowe akurat te mnie smakują (bardziej niż z Kauflandu). Całkiem dobrej jakości kupiłam męskie skarpety (ale nie z tych najtańszych). W stoisku garmażeryjnym posiłki je wiele osób, tych z dolnej półki dochodów (tanie kluski, jakieś żeberka. Nieraz nawet w promocji drób. Nie obrzydzaj ludziom jedzenia gadaniem nieprawdy. Z odzieży widziałam całkiem przyzwoite i tanie damskie spodnie klasycznego stylu (ok. 30 zł), butów nie radzę bo przeważnie z ceraty (sztuczne), ale jak ktoś potrzebuje \"adidasy\" na jeden raz, to za 10 zł też dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Tesco najlepsze są łazanki .... !!! Można kupić już gotowe na stoisku ze starym kurczakami z rożna i kiłbasami , albo w lodówkach na \"hali\" ... :) Generalnie lubię tram robić zakupy , bo nie mam czasu w ciągu dnia ... a tam jest czynne 24 h .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu ludzie
pracowalam w tesco, zeby dolozyc do czesnego. o piatej rano roznosil sie uroczy smrod zepsutego miesa.nie sadze, zeby w innych oddzialach tesco bylo inaczej. jesli ktos kupuje tam zywnosc to gratuluje glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Lublinie mam do wyboru kilka hipermarketów, ale robię duże zakupy raz na tydzień właśnie w Tesco. Ceny przystępne, pełny asortyment, chemia tania, spożywka niezła, agd, płytki CD też tu kupuję (taniej niż w MediaMarkt - tej samej marki oczywiście), warzywa takie sobie, ale to w każdym markecie (najlepsze na targu), kocie żarcie i żwirek też dobre i tanie w porównaniu z zoologicznym, który jest w pasażu (ta sama marka). Czyli ogólnie - mogę polecić. Acha, półki z towarem są szeroko rozstawione, dwa wózki mogą się spokojnie minąć, a nie jak w Realu czy E\'Leclercu, że trzeba się przeciskać i obijać o cudze wózki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieszą mnie wypowiedzi takich Krzysków o kurczakach z rozna, bo tak sie składa ze jak kurczaki z grilla są w promocji to nie nadążają ze smażeniem ich, bo takie grubasy jak on przychodza i kupuja po kilka sztuk:P, większosc produktów TKZ(Tesco Korzystny Zakup) jest tania i nie najwyższych lotów, ja lubie robic zakupy firmowych produktów bo sa tańsze niz w tzw. sklepikach osiedlowych, czasami sa dużo duzo tańsze, pieczywo własne maja beznadziejne, właściwie na drugi dzień jest juz czerstwe, a jezeli chodzi o Leader Price to niedługo bedzie to również linia TESCO:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świątynie biedoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idż do Tesko
Dostaniesz w łeb Deską ! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaajezynka
tesko made in szajse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cywilizacja dotarła tu
Dziękuję, to już trochę wiem :) nie wiem tylko, co o tym wszystkim myśleć :D ;) czyli to tesco u mnie na osiedlu będzie czynne 24 h, jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cywilizacja odejdzie
jak LPR przeforsuje zakaz handlu w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja tam wole
Jewel albo Dominick's albo Whole Food. Dziekuje za uwage. Do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takich buytow jak sa w
tesco nigdzie sie nie kupi i jak tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko do Yoli
Yola13 a skąd wiesz że Leader Price bedzie nalezał do Tesco ? I co to własciwie oznacza, czy to bedzie likwidacja marki L. P. i ich produktów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablico nie
nie wyzyskują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak - nie kupuję tam: warzyw i owoców (zawsze mi się wydaje, że niezbyt świeże), garmażu, mięsą. Generalnie nie kupuje rzeczy nie zapakowanych oryginalnie :) Kupuję natomiast rzeczy markowe (czyli nie made by tesco) oryginalnie zapakowane - chemia, kosmetyki, żwirek dla kotów i żarełko dla kotów, sery, herbate, kawe, mleko, napoje, alkohol itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×