Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alee

Boje sie spac, bo mam pluskwy w domu...

Polecane posty

Gość Radek S
Porady dotyczące skutecznych zabiegów znajdziecie na stronie firmy działającej w Warszawie www.prusator.pl/porady/ . Opis skutecznych metod www.prusator.pl/metody/ i opis przygotowań www.prusator.pl/przygotowania/ . Serdecznie polecam. Skuteczni i mili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greg38
Mnie też kiedyś nieźle pogryzły - na szczęście bez jakichś większych konsekwencji, ale kilka dni nieźle bolało. Kolejna podróż już zdecydowanie lepiej, bo wcześniej się zapoznałem z info z Wikipedii, trochę sam popróbowałem, poczytałem też na necie, m.in. ten artykuł trafiłem http://ddd-kowal.pl/blog/dezynsekcja/pluskwy-w-podrozy/ Wydaje mi się, że ciężko jest ich się ogólnie pozbyć, ale zabezpieczyć się przed nimi to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrzy ludzie, a czy znacie może jakiś sposób, żeby pluskiew z hotelu do domu nie przywieźć? Są jakieś odstraszacze, żeby zabezpieczyć walizkę, ubrania? Częso podróżuje, pluskwy zdarzają się w hotelach, nawet nie zawsze pogryzą. W mieszkaniu znajomych pojawiły się pluskwy po powrocie z wycieczki na Kubę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawiasz walizke w wannie w hotelu po przyjezdzie i obczajasz pokoj , materac lozko czy nie ma i mozesz zadac zmiany pokoju . To samo mozesz zrobic po powrocie do domu .Wstaw walizke do wanny a ciuchy z niej prosto z wanny do pralki na 60 stopni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję. Już miałam raz ślady po ukąszeniach, ale do domu ze mną nie przyjechały z wycieczki objazdowej ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To paskudztwo jest często w hotelach, akademikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem to świństwo w akademiku w Bydgoszczy. Po ukąszeniu w nocy dłoń spuchła mi tak, że przypominała rękawicę bokserską. Opuchlizna schodzi długo. Na szczęście nie zawlokłem tego g****a do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pluskwy
Warto wrzucić w czarny worek i wystawić na działanie słońca na balkon lub auta wystawionego na słońce. Ewentualnie można parą zwalczyć lub zalać wrzątkiem wody wtedy efekty są w sekundę. Więcej porad znajdziecie na stronie: https://prusator.pl/pluskwy-domowe-sposoby-zw alczania/ . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pluskwy domowe
Warto wrzucić w czarny worek i wystawić na działanie słońca na balkon lub auta wystawionego na słońce. Ewentualnie można parą zwalczyć lub zalać wrzątkiem wody wtedy efekty są w sekundę. Więcej porad znajdziecie na stronie: https://prusator.pl/pluskwy-domowe-sposoby-zwalczania/ . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pluskwy LONDYN i okolice. Jezeli masz problem z pluskwami i mieszkasz w UK w Londynie lub w okolicy to zapraszamy do skorzystania z naszych uslug dezynsekcji. tel 07912885253 www.hunter-pestcontrol.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwjd

Nie ma sensu panikować, przeczytaj ten artykuł o pluskwach w domu edddrobak.pl/owady/pluskwa-domowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×