Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

WITAJCIE DZIEWCZYNY,MAŁO OPTYMISMU NA TYM FORUM TRZEBA ZNALESC TROCHE SIŁY ,,JA MAM DZISIAJ DOBRY HUMOR TO MOZE SIE UDZIELI, TAk SIE ZASTANAWIAM ŻE W NAS KOBIETACH CORAZ MNIEJ SIŁY,,WE MNIE SWOJEGO CZASU TEZ ALE ZRÓBMY COS ZEBY BYŁO LEPIEJ WESELEJ,TKWIENIE W MARAZMIE NIE MOTYWUJE,,,,,,, MAM TAKA REFLEKSJE,JESZCZE KILKANASCIE LAT TEMU,NO MOZE TROCHE WCZESNIEJ,NIE BYŁO SZYBKIEJ KOMUNIKACJI,SAMOCHODÓW,INTERRNETU I NA BOGA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH,ALE NIE BYŁO TEŻ SAMOTNOŚCI, BYLI PRZYKJAZNI SOBIE LUDZIE SĄSIEDZI ZE SZKLANKĄ CUKRU,SPOTKANIE WIECZOREM NA ŁĄWECZCE POD DOMEM,TROSKA O KOLEGÓW IWZAJEMNA ŻYCZLIWOSĆ,TERAZ MAMY WSZYSTKO,BIEDE,PIENIĄDZE,WYŚCIG O STANOWISKO,LEPSZE JUTRO,DUŻE RÓZNICE SPOŁĘCZNE I ZNIECZULICE LUDZKĄ, WIEJE CHŁODEM Z KAZDEGO MIEJSCA....!!!!!!!!!!! CZY SWIAT ZMIENIŁ NAM SIE NA LEPSZE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka***
Gosieńka33 skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosienka33
Z Krakowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka***
cholerka szkoda :( gdybys tak bliżej to może byśmy się zakumplowały :) a tak ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia84
anialato napisalam do ciebie na gg ale nic nie odpisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy32
kaka a Ty skąd jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka***
z wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy32
uuuuu to dość daleko bo ja ze śląska:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!!!!!!!!! nic mi nie przyszło na gg ale rozpacz napisz prosze na meila ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DIEWCZYNY MOZE KTÓRAŚ MA OCHOTE WYPIĆ KAWE GDZIES NA MIEŚCIE, JESTEM Z RUDY SLASKIEJ ALE JESTEM MOBILNA MOGE WSZĘDZIE DOJECHAĆ, POZDRAWIAM CIEPŁO WSZYSKIE SAMOTNE,,, KURCZE SZUKAM PSIAPSIÓŁKI TAKIEJ OD SERCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka***
I w tym problem tzn w odległości :( Nawiazało by sie jakąs znajmośc ,poznało psiapsiółkę ale odległośc spora .Ech...Zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosienka33
Kaka, ja jak poznaję kogoś fajnego to nigdy nie jest z Krakowa......Szkoda że mieszkacie daleko, to byśmy zorganizowały jakieś spotkanie forumkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosienka33
Kaka, już się przyzwyczaiłam do, że jak poznaję kogoś fajnego, to obowiązkowo nie jest z Krakowa. Fajnie byłoby Was dziewczyny poznać w realu i pogadać przy kawce:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka***
dokładnie tak jest Gosieńko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ MILUSIE, NIE JEST TAK ŻLE GLIWICE,RUDA,CZY KRAKÓW TO NIE BERLIN,JESLI TRZEBA DOJADE WSZEDZIE I JESZCZE KOGOS ZABIORE,,WIECIE JAK FJANIE MIEĆ PPRAWDZIWE PRZYJACIÓŁKI,TAKIE CO I POMARUDZA I POKRZYCZĄ,I POWIEDZĄ ZE W TEJ BLUZE TO NIE NAJLEPIEJ WYGLĄDAMY, :-) WIECIE CO TAK JAK CIEŻKO SPOTKAĆ WIELKĄ MIŁOSC TAK SAMO TRUDNO ZNALESC PRAWDZIWEGO PRZYJACIELA,CZASEM TO NIBY SA JAKIES KOLEZANKI,ALE NAJCZESCIEJ OKAZUJE SIE ZE JAK JEJ NAJBARDZIEJ POTRZEBUJESZ TO ICH NIE MA,ALBO OSOBA KTOREJ ZACZYNASZ UFAĆ ,PRZEKAZUJE TWOJE PROBLEMY NA CAŁE OSIEDLE I OKOLICE,OCZYWISCIE Z WŁASNYMI KOMENTARZAMI,NIE CIESZY SIE Z TWOICH SUKCESÓW ALE UDAJE ZE WSPÓŁCZUJE JAK MASZ PORAŻKI,,, HEH NIE JEST ŁATWO ALE JA MAM W SOBIE TYLE DUCHA,OPTYMISMU I SERCA,,TYLKO NIE MAM GO KOMU ODDAĆ,W ZYCIU OSOBISTYM U MNIE NARAZIE JEST DOBRZE,ALE TO NIE WSZYSTKO,,TEŻ PRAGNE ODSKOCZNI,INNI MIEWAJĄ ROMANSE MNIE WYSTARCZY DOBRA PSIAPSIÓŁA HEHEEH,ALE JA SIE ROZPISUJE,,POZDRAWEIAM CIEPŁO ;-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy32
Czyli wygląda na to, że możemy się kiedyś na kawkę z lodami umówic:-) faaaajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosieńka33
Czekam na propozycje dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosieńka33
Moje GG: 6907588

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka***
zgadzam się z Anialato .Trafnie to podsumowałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy32
Kurcze jak ja nie lubię wracać do pustego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katje
Hej, już pisałam tutaj wcześniej.... Ja mam 22 lata, studiuję w Poznaniu na ASP. Zawsze miałam mało osob na roku na studiach, do tego ciagle wyjeżdżali i z nikim się za bardzo nie zdażyłam zaprzyjaźnić. Bardzo doskwiera mi samotność.... Mam chłopaka, ale on strasznie lubi siedzieć w domciu u rodziców bo tak mu wygodniej, tu przyjeżdża rzadko... Teraz ta pogoda mnie naprawdę dobija. Jest ciężko. Też chciałabym z kimś wyjść, coś razem zrobić.... Zwyczajnie sie odwiedzić.... Jestem dosyć nieśmiała, jestem jedynaczką, wiec nie przywykłam do hucznych zabaw i tłumu ludzi. Chciałabym to zmienić. Chcę do ludzi :] Proszę o kontakt :] gg: 3184473, mail: iryska34@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosieńka33
Katje, witamy Cie serdecznie:) A mnie jesienna aura w ogóle nie przytłacza, wręcz przeciwnie, latem czuję się fatalnie, gdy zaczyna się sezon urlopów, wypadów za miasto....a wokół mnie pustka. Aż się rano nie chce z łóżka wstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam WIDZE ZE I MŁODSZA KOLEŻANKA NAM SIE TRAFIŁA :-) DROGIE DZIEWCZYNY,JA NIEGDY WCZESNIEJ NIE PISYWAŁAM NA ZADNYM FORUM,WIEC NIE MAM DOŚWIADCZENIA,.. ALE MAMY TU TROCHE HAOS KAZDA Z NAS MA POTRZEBE POZNANIA KOGOS,I NIE TYLKO NA LUŻNĄ WYMIANE ZDAŃ W NECIE,WIEM ZE NIE KAZDA MA OCHOTE NA BLIŻSZĄ ZNAJOMOŚC,CZASEM WYSTARCZY TYLKO KILKA CIEPŁYCH SŁOW NA POPRAWE NASTROJU,ALE SADZE ZE SĄ TAKIE DZIEWCZYNY JAK JA BARDZIEJ ZDECYDOWANE NA BLIŻSZA ZNAJOMOŚĆ ALE ZA NIM UDA NAM SIE WYSELEKCJONOWAC PRZYJACÓLKE TYLKO DLA SIEBIE HEHHE TO FAJNIE BYŁOBY SIE SPOTKAĆ NA POGADUCHY :-) WTEDY JEST I LEPIEJ I ŚMIESZNEJ,.... BEDZIE ŁATWIEJ SPOTKAĆ SIE NAM TU KOBIETĄ ZE SŁASKA BO TO JAKBY WSZYSTKO BLISKO TYLKO KWESTIA ORGANIZACJI,JA JESTEM ZAWSZE NA TAK ,MOZE KTÓRYS WEKEND,? MAM SAMOCHÓD WIEC MOGE,GDZIES,KOGOS,DO KOGOS ZAWIEZC,PRZYWIEZC :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy32
Ja zatem jestem otwarta na wszystkie propozycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo o co sie tu stało ani żywego ducha...jak mi sie dzisiaj nudzi,wyszłabym gdzies .... OJ ŻEBY MI SIE CHCIAŁO TAK BARDZO JAK MI SIE NIE CHCE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy32
A Tobie co się stało Anula?? Co to za zniżka formy?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra18
Witam! Mam lat 18 i Jestem Z KATOWIC, również 1szy raz pisze na takim forum ale chyba potrzebuje poznać nowych ludzi;) Jestem normalną dziewczyną, która lubi imprezować, ale chciałabym też poznać fajną przyjaciółkę. Piszcie na moje gg: 11329427

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionkaonet.eu
Ja wypowiadałam się już dawno temu i nikt się nie odezwał. samotność mnie przytłacza, mimo że WARSZAWA jest taka duża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz-ek
Witajcie SAMOTNE CZY PRZYJMIECIE DO SWEGO GRONA CHLOPA ???? TATOMAMA tak nazywaja mnie moje dzieci ktore wychowuje sam od 5 lat corcia lat 9 i syn lat 17 a ja mam dopiero 56 :-))))) Znalezienie partnerki w odpowiednim wieku stalo sie niestety bardzo trudne -one juz wychowaly i nie maja zamiaru wracac do "PIELUCH" mIESZKAM W DOLNOSLASKIM W MIESCIE O KTORYM MOWA W REKLAMIE ZE TYLKO 15 MIN OD WROCKA POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy32
Witamy serdecznie i rodzynka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×