Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość gaga500
Ja mam 38 lat i jestem samotna,córki na swoim dorosłe,ja nie mam nikogo bo od paru lat jestem puszysta i samotna,z Mysłowic,chciałabym poznac jakiegos faceta w moim wieku lub starszego samotnego z okolic Mysłowic,Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dik
Ja lubie dużo ciałka bo jest co peścić. Napisz na nr 726548182 to pogadamy. Ja ma 46 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do margaret95
ja tez odpisalem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliz24_koszalin
Ktos z koszalina???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoria851
Ja jestem z Koszalina, napisz do mnie na gg 13641009 to się spotkamy i porozmawiamy. Mam 28 lat i od niedawna mieszkam w Koszalinie, więc miło byłoby z kimś się od czasu do czasu spotkać, pójść na zakupy i wogóle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dikd
Jestem zadbanym 46 latkiem i ojcem . Szukam samotnej mamy z Dolnegośląska . Dla zdecydowanej pani podaje nr726548182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
Hej, jest tu ktos z Warszawy????? 20-30lat, szukam kumeli na podgaduchy, zakupy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a84-84
Ja jestem z okolic Koszalina:)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
Szkoda że tak daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam na imię Asia mam 21 lat. Jestem osobą z reguły miłą przynajmniej staram się być miła. Od dziecka jestem osobą skrytą i trochę zamkniętą w sobie nie wiem czemu nie umiem nawiązać kontaktu z ludźmi podejść zagadać. Poszukuje osoby szczerej z którą będę mogła porozmawiać na każdy temat. Porozmawiać o tym co nas cieszy co martwi. O troskach i radościach dnia codziennego. Jeśli ktoś byłby zainteresowany moje gg 46097043 meil rozesmianaasia@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loud
Hejka.jestem normalnym facetem mam 29 lat szukam znajomosci,przyjaciol.Mam już moją drugą połówke i szukam kogos z kim moglbym poklikac o wszystkim.nie szukam seksu tylko przyjaźni.gg 8114832

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z Koszalina
pozdrawiam ziomków z Koszalina 🖐️ Widzę, że sporo nas na kafe :) eliz24_koszalin - skoro masz 25 lat to wątek jeszcze nie dla Ciebie :) zbyt młoda jesteś ...do 30 jeszcze sporo Ci zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livi
Hej szukam przyjaciela do pogadania chodz jestem mezatka to nie gadamy za durzo woli kolegow niz zone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocą po lesie chodzę
witaj , a mozesz sprecyzować kogo tu oczekujesz ? np wiek , płeć czy region no i napisz coś o sobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może............
pani po 50-tce znajdzie kogoś do pogadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livi
Chodzi o wiek to mamy 21 ,a lat mam 25. jestem ze slaskiego Chcialabyn pogadac o wszystkim i niczym. maz do pracy a ja sama siedz e. Nie lubie gotowac ale umiem. jesc tez lubie :)Co dzis bedziecie robić. jest sobota!?Ja wybieram dzis piccerie. Czy moze znacie dobre miejsca gdzie mozna posiedziec pobawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livi
Okolice Czestochowy? Milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marlenka35 - zgadzam sie z Tobą, mnie też sie udało pogadać z fajnymi ludźmi :) Miłej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ligi, livi
ty wypad z tego portalu to portal dla tych co po trzydziestce , czytaj ze zrozumieniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livi
To ja wypad bo nie po trzydziestce a przed !To portal nie tylko jak zauważyć dla 30 bo sa 20 ,30 ,40 50.,a nikt nie musi pisac swojego wieku ,a chodz ktos go nie ma to napisze a zeby ino pogadac .czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
witam jest tu może jakaś laska z krosna , lub ,tarnobrzeg , nowa dęba, co ma ochote popisać mejle z przystojnym hlapu mam 33 lata i jestem samotny bardzo bedzie mi milo .. piszcie zresztą z calej polski bo nigdy nic nie wiadomo,,, poznać jest się warto hlapu...... zonaa@vp.pl może samotność da mi w końcu spokuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy znajdę tu koleżankę do rozmów a moze na coś szalonego miły pan z łodzi 50 lat zaprasza na g-g 46468466

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IL34 ONA
Weszlam dzis na czatowiska, myslac, ze poprawie sobie humor. Liczylam na lekko rozmowa z kims ciekawym. Ale juz po kilku minutach zamknelam ta sodome I gomore. Tak wiec humour sobie nie popawilam wrecz odwrotnie- nasunela mi sie mysl- jak bardzo trudno w tej naszej pospiesznej rzeczywistosci znalezc realnych ludzi. Pozniej wpisalam cos w google, cos wyszukalam I jestem. W sumie nalezaloby sie zapytac po co? Bo z pewnoscia kazdy z nas jest tu dla jakiegos celu. Jestem silna kobieta ale zaczynam sobie uswiadamiac ze milosc, ktora tak pieknie nazywalam od dawna jest nasycona rutyna, rutyna, rutyna. Czlowiek bez pasji I radosci umiera. Szkoda tylko, ze ja naleze do tych ludzi co za duzo mysla o innych- zatracajac wlasne marzenia. Po co to pisze- lzej. Po prostu lzej A co dalej nie wiem pomysle- jak zwykle- ironia losu x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trylka
Witam.Czujesz sie samotny,samotna ,nie masz przyjaciol zapraszam na nowe forum www.kobieceimeskienetrozmowy.fora.pl Zajrzyjcie i przekonajcie sie sami.Pozdrawiam.Trylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
te wasze wpisy są fajne ale świat jest hory nie ma rady jest internet i co powiedzieć w realu umieram ,, ale jestem realnym mężczyzną kobiety popisać można ,,na co dzien jestescie dostatecznie bezczelne i hamskie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
do hyba laski o pseudo trylka wszystkie fora to sa dla picu chyba szczegulnie e darling a kurwa niech sie świat wali ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×