Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość doIL34 ONA
szukasz kogoś do rozmów ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
laski do inteligentnych rozmów , na glupie nie trace czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
a każdy muwi że w kraju sie nażeka no problem goni problem , kłopoty , na deser samotnosc , tak jak pisze fora to czysty pic , tam żadnej laski nie idzie poznać , nie tylko do rozmuw ale w ogule. takie przemyslenia, można zwątpic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trylka
Ja nie tylko zaprosilam.Nie musicie wchodzic na fora jezeli wam to nie odpowiada.To byla moja propozycja.A wiadomo ze nikt nie zmusza to bycia tam i rozmawiania .Wasza sprawa co z tym zrobicie.Szanuje wasza decyzje ale ja tez nie chce byc zle zrozumiana albo skrytykowana.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre pytanie- Czy poszukuje kogos do rozmow. W pierwszej chwili pomyslalam- chyba nie. Po czym wyparlam to mysl inna. Skoro tu bylam I jestem w tej chwili. To z pewnoscia bez celu tego nie robie. Mysle wiec, ze zawsze ciekawa rozmowa jak I z sensem napisany monolog nie jest strata czasu. Jednakze roznica w tych dwóch kwestiach jest zasadnicza. Bezposredni kontakt z rozmowca jest o wiele ciekawszy I bogatszy. Mysle wiec, ze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a84-84
Ja chętnie z Tobą porozmawiam. Kurcze, tylko to tak ciężko jak człowiek zaczyna zamykać się w sobie i nie wie o czym z innym rozmawiać, o pogodzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
samotność pożera muzg zatruwa sen niszczy dusze, pozbawia człowieka bliskosci , a w efekcie tak jak fszystko co nas niszczy kończy sie śmiercia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
samotność to brak znajomych , przyjaciuł, brak rozmowy, brak wymiany mysli, człowiek pożera sie wewnątrz, męka czasu ktury leci samotnie, samotność to bycie martwym za żywota, ale kogo to obchodzi? amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a84-84
na to się raczej nie umiera,ale coś jest w Twojej wypowiedzi prawdziwego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doIL34 ONA
pewnie masz rację o ile trafimy na odpowiedniego rozmówcę , jakich tematów i rozmówców oczekujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
od tego się umiera jak od nowotworu niestety. samotność to stan smiertelny chociażby prowadzi do samobujstwa, samotność jest śmiercią za żywota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
tematy o życiu w polsce, jak ekonomicznie stoji nasz kraj to raz, 2 muzyka , kino , teatr , filmy, gatunki, książki, jak żyje sie w innym regionie? jestem ciekawy? ja od 23 LAT SŁUCHAM STAREGO PUNKA Z ANGLI , SAMOTNOŚC WYNIKA MOIM ZDANIEM Z NIESZCZEGULNEGO ROZWOJU NASZEJ KULTURY. DOBA KOMPUTERYZACJI, ZAMKNIĘCIE SIE LUDZI W DOMACH , ODEJSCIE OD MODELU DYSKUSJI WYTWOŻYŁO TEN STAN , 1 KINO,2 LITERATURA , 3 ZWIĄZKI , 4 MUZYKA 5 SZTUKA 6 TURYSTYKA, 7 ŚWIAT 8 PRACA 9 ŚMIERC TEMATUW JEST SPORO 10 TO HISTORIA 11 JEZYKI SŁOWIANSKIE , JA JESTEM NA MEJLU DOSTEPNY TEMAT 12- FANTAZJE SEXUALNE KOBIET , ZONA A @ VP .PL , KAŻDY TEMAT ZABIJE POCZUCIE SAMOTNOŚCI. JA TEŻ WOLAŁBYM NA ŻYWO ALE TAKI SWIAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doIL34 ONA
w jakim celu wchodzisz na topik nie mając zamiaru podejmować rozmowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
ja do krakowa mam z krosna 180 km , poznałem laske z krakowa , poprzez ogłoszenie ale z bólem wyjechałem z krakowa nigdy jej już nie zobaczyłem ,,,, niestety. jak samotnośc daje to do bulu .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
ale tu chyba są kobiety co samotność ich rozbija? wnioskuję z tematu tego forum. świat jest malutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nakryc do stolu ?
http://sennik-dreamer.blogspot.com/2013/03/jak-nakryc-do-stou.html zapraszam Was na niedzielne savoir vivre czyli : jak nakryć do stołu :) jaki obrus, serwetki, jak ułożyć sztućce oraz nie zapominając o najważniejszym czyli o dodatkach :) Serdecznie polecam : http://sennik-dreamer.blogspot.com/2013/03/jak-nakryc-do-stou.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
Czy są jakieś efekty tego topiku? Ktoś znalazł przyjaźń, miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo
ty szukasz ze zaistniałaś na tym topiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
nikt niczego nie znalazł ale zabawa trwa.przynajmniej tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
a swoją drogą to jak nakryć do stołu , jakoś nie mam pojecia? samotność nas dobija lecz chcemy nakryć do stołu , no jak każdy. hahahahahhhahhha tematem jest samotnośc - blogi kulinarne są obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
Pytałam z czystej ciekawości. Z lekką nadzieją, że może komuś się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
To chyba dla zabicia czasu - nauka nakrywania do stołu. Zresztą, jeśli ma się ukochaną osobę, która zasiada z nami przy tym stole to nie ma znaczenia czy serwetka jest złożona w łabądka czy w kwiat lotosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
no ale ja umiem dobże gotować i nakrycie do stołu jest bardzo ważne jasne, a gotowanie dla lasek ? żadna tego nie docenia niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
przynajmniej nie doceniała . no niestety ale jak sie staram gotuje itp i panna olewa to samotnosc jak w banku ...... to lekki przyklad tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
a każdy ufa że pozna osobe odpowiednią ... ufac musimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
jak jest laska ukochana to bardzo ważne co i jak nakrycie sztucce i potrawy. jedzenie podane w bajecznej oprawie , ukochana kobieta poezja..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
nadzieja matką glópcuw tak bywa niestety ale budzie fajnie dopuki walka trwa........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
No tak. Jedni trafiają na nieodpowiednie kobity a jedne na beznadziejnych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
Trzeba tylko znaleźć lekarstwo na te krótkie chwile zwątpienia, kiedy tej nadziei brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×