Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość krisio
POMOCY zostawiła mnie dla innego..ale cóż zdarza się nie mam z kim o tym pogadać morze ktoś mi pomoże ??? Może ktoś ma podobny problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chopak124133
Cześć mam 17 lat jestem z Białęgostoku i chętnie poznam fajną dziewczynę miłą, sympatycną (15-17)lat nr. gg : 33312072

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia65 retnak@o2.pl
Jestem trochę samotna, nie mam z kim iść do kina, na kawę, tak po prostu na zakupy, porozmawiać o głupotach. Może znajdzie się tu jakaś Pani, która zostanie moją koleżanką hmm przyjaciółką. Mieszkam we Wrocławiu mam 47 lat, nie mam męża ani dzieci. Jestem zwykłą pracującą kobietą, ale jak już pisałam na początku trochę samotną. Mam głowę pełną pomysłów, ale samej trudno to wszystko realizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskierka65 retnak@o2.pl
Jestem trochę samotna, nie mam z kim iść do kina, na kawę, tak po prostu na zakupy, porozmawiać o głupotach. Może znajdzie się tu jakaś Pani, która zostanie moją koleżanką hmm przyjaciółką. Mieszkam we Wrocławiu mam 47 lat, nie mam męża ani dzieci. Jestem zwykłą pracującą kobietą, ale jak już pisałam na początku trochę samotną. Mam głowę pełną pomysłów, ale samej trudno to wszystko realizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strdbm@gazeta.pl
witajcie, zajrzałam tu przypadkiem, bo strasznie zdołowana dzisiaj jestem i czuję się wyjątkowo samotna. Mam 33 lata, powinnam już przyzwyczaić się do samotności, jakoś ją oswoić, a ona niestety coraz bardziej doskwiera. Mieszkam w Łodzi, pracuję, teraz mam urlop i świruję z samotności. Może ktoś ma ochotę napisać, pogadać... gg 9553560 lub mail (w tytule)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b430d
a co to za różnica przecież jakaś chora tablica ogłoszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fak off
Bo mają ten sam problem co młodzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smietana
Hi ! Mam 28 lat i poszukuję ciekawych i sympatycznych ludzi z Białegostoku. Mieszkam w tym mieście od niedawna , nie mam dzieci , mąż w pracy cały dzień a mi samotność doskwiera. Nie mam z kim wyjść na spacer, do kina, na zakupy lub zwyczajnie spotkać się i pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Myslę , że brak przyjaciół około 30 to efekt tego że ludzie się wykruszają tłumacząc się praca , rodziną itd itp.. poza tym dochodzą tacy którzy sie zmieniają na gorsze tzn obrabiają tyłem , gadaja za uszami , nie mozna na nikogo liczyc.... teraz chyba warto mieć ogromny dystans... cóz zostało.. jesli chodzi o mnie jestem w związku.. ale lubię czasem porozmawiać z podobna osobą , lepiej dogaduję się z kobietami... w koncu to dwie rózne strony w dyskusji na wiele tematów. Pozdrawiam Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomi 32
Hej tu tomasz 32 lata czy znajdę tu kogoś do pisania sms samotny 880318627

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomi 32
Hej szukam przyjaciół do popisania sms wygadania się mieszkam na podkarpaciu mój nr 880318627 pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Di13
Ratunku, Jest mi tak smutno.Czy ktoś ma na to receptę?Poradźcie coś. Sama się nie uleczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co się dzieje
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamia1969,,
Pawelec gdzie w realnym życiu? co ty gadasz. mam wyjść na ulicę z plakietką na plecach "szukam koleżanki" ? w pewnym wieku nie ma gdzie poznać nowych ludzi. ja też czuje sie samotna. jestem wśród ludzi tylko w pracy. nie rozumiem jak można mieć rodzinę i być samotnym. jak miałam męża to nawet jak go nie było miałam świadomość że jest. odkąd jestem sama jest koszmarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama252525252525hejka
hejka jestem mloda mama mam dwoje dzieci męża .mam tez dwie kolezanki ktore pracuja wiec maja czas na pogaduchy tylko w weekend i czasami wieczorem. Mieszkam na wsi a wokoł mnie wiekszość naprawde starszych osób koło 70 więc za bardzo nie ma w tygodniu do kogo na kawe isc ;)) szukam osoby która by chciala pogadac tak po poprostu;) moj numer gg 44213673

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeannette2806
Zajrzalam tu przez przypadek i jestem zaskoczona bo nie sadzilam ze ludzie sa tak bardzo samotni. Moj partner wiekszosc czasu spedza za granica a ja z dzieckiem w domu. Mam 42 lata kiedys bylam modelka i ciagle cos w moim zyciu sie dzialo a dzisiaj niestety jest inaczej. Chetnie poznam fajna babke z ktora moglabym wyskoczyc na kawe, zakupy czy spacer.Pozdrawiam rowniez plec brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna28
I ja się dołączam. Jestem sama, mam 28 lat, mieszkam w Częstochowie. Chciałbym poznać mądrego, porządnego faceta, z którym można stworzyć normalny (emocjonalnie dojrzały, zdrowy) związek. Jeśli ktoś chciałby wiedzieć coś więcej, to proszę zapytać...będę tu zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makadulax
Hej! Chętnie poznam nowych ludzi. Poprzez pracę tak naprawdę straciłam znajomych a teraz zrozumiała że bez znajomych, przyjaciół życie jest o wiele trudniejsze. Mam 22 lata i przyznam szczerze, że brakuje mi bratniej duszy. mój e-mail makadra1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makadulax
ehhhhhhh zapomniałam napisać, że jestem z Białegostoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnnnn
Kętrzyn pozdrawia samotnych ludzi ; ) Nie łamcie się będzie lepiej ; ) Szczerze nie wieże ; ( heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 05
mam wszystko pieniadze mieszkanie 80m daje sobie rade ale chcialabym wyewac z grona znajomych po smierci meza jest mi ciezko mam doroslego syna ktory ma rodzine nic ode mnie nie potrzebuje a ja madrego faceta aby pogadac i poprostu byc bez zadnych wymyslnych oczekiwan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 05
jestem wygodna moj maz byl cudowny bylam troche rozpieszczana ale byly momentyb ze bylo ciezko zmarl i co dalej jestem sama syn mieszka daleko a ja mam przyjaciol ale co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello..Szukam dla taty kogoś miłego. Nie mówię od razu,że kobietę,ale przyjaciółkę..Bardzo mnie martwi,bo jest samotny...jego życie jest szare..tylko dom,dzieci i praca...Nie może tak być..może któraś pomoże? Tata jest fajnym przyjaznym,pomocnym facetem..ma 38 lat,od 6 lat jest wdowcem i nie wychodzi nigdzie przez ten czas..w końcu najwyższy czas,chce mu pomóc,pokolorować trochę życie..Wiem,że jestem szalona,nie wiem czy to do końca dobry pomysł,ale warto spróbować..Jakby co to podam gg 13088195 będę wdzięczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ado
hej szalona Fajne że chcesz pomóc tacie ,ale nie wiem czy on będzie z tego zadowolony ? Trudno za kogoś decydować .Tak naprawdę nie wiesz co podoba się tacie ,bo niemożliwe jest by ci się zwierzał . Wiem że samemu jest żle ,ale może on nie potrafi znów się otworzyć znów być szczęśliwy , a może nie chce ciebie zranić .Więc lepiej delikatnie podpytaj , zasugeruj by pomyślał o sobie .Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale właśnie ja mu ciągle o tym mówię..by poszedł gdzieś.by miał życie prywatne,ale on twierdzi,że chciałby,ale straci ten czas z nami..,że on musi być dla nas ojcem i matką..jest naprawdę cudownym ojcem..zawdzięczam mu wiele..ale my wkońcu pojdziemy z domu i co zostanie sam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuni87
witam tu obecnych,mam ten sam problem,odkąd urodzilam synka znajomi się wykruszyli albo mieszkaja mega daleko. dlatego szukam wesołej babaeczki do pogaduszek,kina czy wyjścia razem z dziećmi. więc jak jakas pani chetna to zapraszam. ewa 25 lat,,,,, koszalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×