Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość zwyczajny facet ..
moj przedział wiekowy to 35-45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny facecie
czyli szukamy dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWA73
ZWYCZAJNY FACECIE JA JESTEM W TWOIM PRZEDZIALE WIEKOWYM JEŚLI SZUKASZ KOGOŚ DO PRZYJAŹNI A NIE DO ROMANSU TO CHĘTNIE CZASAMI POGADAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonka36
witam:) chyba spełniam wymagane kryteria;) mieszczę się w przedziale wiekowym i lubię pogadać z fajnymi ludźmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może jest tutaj
Może jest tu jakaś mama z Krakowa, która chciałaby wybrać się czasem na spacer z inną mamą i jej dzieckiem? Najlepiej gdyby dzieci były w wieku 0-6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna
Witajcie, trafiłam tu przypadkiem, chociaż o ironio losu niec nie dzieje się przypadkiem. Mam rodzine i przyjaciół, ale i tak czuję smak samotności...potrzeba drugiego człowieka-rozmowa chodźby przez pisanie może da ukojenie. Życie bywa zagadkowe, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny facet ..
witam , jestem otawrty na rozmowy , lubie rozmawiać , słuchać co ktoś ma do powiedzenia , ciekawi mnie jak postrzega świat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny facet ..
czy w twoim przypadku ukojenie jest naprawdę właściwym słowem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna
jeśli tak napisałam to tak to odbieram. Miłe zaskoczenie, że ktoś tak szybko odpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny facet ..
ze tak szybko to przypadek , a moze nic nie jest przypadkiem ... ? gdzieś czytałem ze : Przypadek to pseudonim Boga, gdy nie chce się On podpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna
moja samotność to nic skomplikowanego-może wynika z tego, że moje życie biegnie coraz szybcej...a często ludzie mkną przez życie nie ma czasu na drugiego człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny facet ..
myślę ze otaczający nas świat tak sie zmienia ze mimo pozornego zblizenia tak naprawdę tylko oddalamy sie od siebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny facet ..
ja juz znikam ale jeśli ty lub ktoś z tego forum ma ochotę na rozmowę niech da swoje namiary myślę tu o gg lub @ no chyba iż to jest zbyt prywatne ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna
pewnie tak jest...człowiek to bardzo zagadkowa istota. Myśl w ciągłym biegu i mnostwo pytań na które tak często jest brak odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna
ryzyko jest wpisane w każdy sukces, więc- accent@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna
accent@onet.pl przepraszam za pomyę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reni 44
Jest pozno a ja szukam i szukam kogos z kim moglabym pogadac na gg.Jezeli masz nieraz zle dni,albo jestes samotna,masz ochote sie wygadac to czekam pod numerem gg12509996...ale nie czekam na zadne glupie propozycje od facetow,tylko powazne kobiety,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NormalnySC
Witam, moje życie nawiedziła samotność, szukam znajomych z sc i okolic.. Przy okazji podpowiem często odwiedzam basen dobre miejsce do odpoczynku i poznania ludzi:) ale przydał by się ktoś dodatkowo :) Kolejnym pomysłem jest kurs tańca, jednak do tego potrzebuję partnerki. gg45706619

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a84-84
Spokojnych Swiat wszystkim!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santopelek
mam chyba jakiś kryzys ostatnio, wszyscy zabiegani, każdy za czyms goni, a ja chciałabym czasami po prostu porozmawiać... jak ktoś jest chętny do pogadania to podaję maila santopelek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julunga
Szukam przyjaciół. Mam 20 lat, jestem inteligentna i sympatyczna (podobno ;)) Generalnie jestem samotnikiem jednak od jakiegoś czasu brakuje mi kogoś bliskiego. moje gg: 36740007 piszcie o każdej porze pozdrawiam i życzę szczęścia w nowym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoria8515
Cześć, jestem z Koszalina, jak szukasz koleżanki to napisz na gg 13641009. Mam 28 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela 500-setka
porozmawiam z osobą po 60-tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Chetnie porozmawiam z Panem po 40 roku zycia, bardzo nie lubie samotnych nudnych sylwestrow, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem co mnie tu przywiodło
Normalna 23letnia dziewczyna szuka kogoś z kim mogłaby od czasu do czasu pogadać, wyjść na imprezkę po prostu spędzić trochę czasu. Masz podobnie ? zapraszam - o.smyk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
Cześć, Ja mam podobnie, po przeprowadzce czuje sie strasznie samotna. Szukam jakiejś przyjciółki z któraą mogłabym pogadać, pość na impreze, kawe czy spracer albo poplotkować o facetach :) . Taką porostu od serca. Mam 24lata. Jest tu ktoś z Warszawy lub Otwocka? Jak czujesz się podobnie to napisz: doris8883@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
Cześć mam 24lata, mieszkam teraz w Warszawie. Szukam przyjaciółki takiej od serca, z którą mogłabym pojść na imprezę, spacer czy poprostu pogadać. Nie jestem les ;) Może jest tu ktoś z Warszawy lub Otwocka? Stare znajomości po przeprowdzce sie rozwiały z powodu odległości, no i traz jestem sama. Jeśli czujesz się podobnie napisz : doris8883@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
Cześć mam 24lata, mieszkam teraz w Warszawie. Szukam przyjaciółki takiej od serca, z którą mogłabym pojść na imprezę, spacer czy poprostu pogadać. Nie jestem les ;) Może jest tu ktoś z Warszawy lub Otwocka? Stare znajomości po przeprowdzce sie rozwiały z powodu odległości, no i traz jestem sama. Jeśli czujesz się podobnie napisz : doris8883@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej Jeannette2806
Też jestem ze Szczecina i w podobnym wieku co ty ,odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×